Author Topic: Kosmetyki  (Read 12916 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Mo¿e za du¿e wymagania? ;) Ja tam mam jedn± pomarañczow±  :mrgreen:
Najwyrazniej... zawsze, jak sobie cos wymysle, to nie ma na skladzie albo w ogole nie istnieje :roll:

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Kosmetyki
« Reply #31 on: 2007-10-28, 00:32:37 »
Mo¿e za du¿e wymagania? ;) Ja tam mam jedn± pomarañczow±  :mrgreen:
Najwyrazniej... zawsze, jak sobie cos wymysle, to nie ma na skladzie albo w ogole nie istnieje :roll:

Istnieje ale pewnie w jakich¶ Douglasach, Marionnaud czy innych kosmicznych perfumeriach. Ja siê tam przyklei³am do mojego Prete a Porter. I mam totalnego pier*olca na punkcie STR8 Classic. Nie ma to jak wychodziæ z perfumerii i pachnieæ mêsk± wod±.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kosmetyki
« Reply #32 on: 2007-10-28, 15:54:24 »
Kas, we¼¿e Ty nie wymy¶laj :D Ale tez lubiê zapach grejfruta... :D
Trochê poszukamy i na pewno znajdziemy  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Kosmetyki
« Reply #33 on: 2007-10-28, 16:20:57 »
Kas, a mo¿e to by ciê zadowoli³o? ;)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kosmetyki
« Reply #34 on: 2007-10-28, 16:23:04 »
Quote
Ta woda pachnie fatalnie. Ma³o czuæ w niej imbiru, za to bardzo mocno grejpfrut. Po lekkim dotkniêciu roletk± nadgarstków czu³am siê prawie wyk±pana w jakim¶ grejpfrutowym koncentracie. Zapach jest beznadziejnie prosty - ¿adnych nut g³owy, serca itd. - po prostu grapefruit i tyle.
O³ je! :D
My¶lê, ¿e jej siê spodoba :D
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #35 on: 2007-10-28, 19:42:43 »
Kas, a mo¿e to by ciê zadowoli³o? ;)
O, trzeba bedzie sprawdzic, dzieki :D

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Kosmetyki
« Reply #36 on: 2007-11-02, 14:35:26 »
mmm te¿ uwielbiam zapach grejpfruta i odkry³am cudowne perfumy od których siê nie uwolnie przez nastêpne pó³ roku Moschino "Funny". s± jak dla mnie po prostu tak przepyszne, ¿e uzale¿niaj±. Tej samej firmy s± tak¿e o g³ównym zapachu brzoskwiñ. bardzo podobne do D&G "Light Blue"....mniam

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Kosmetyki
« Reply #37 on: 2007-11-02, 22:09:46 »
¯yjê nadziej±, ¿e trafiê gdzie¶ kiedy¶ na perfumy pachn±ce samym any¿kiem, niczym wiêcej :marzenie: bez ¿adnych bergamotek, pi¿ma i innej ambry :? jakby kto¶ siê nadzia³ na takowe, wo³aæ!
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Juzef Le Dragon

  • Guest
Odp: Kosmetyki
« Reply #38 on: 2007-11-06, 17:10:06 »
Ja mam takie pytanie: kto zna jaki¶ jasny, niedrogi puder, ¿eby siê po japoñsku wygl±da³o? A co do perfumy grejfrutowej, to ja proponuje sobie zrobiæ: spiryt+sok, zabe³taæ i gotowe! ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #39 on: 2007-11-06, 17:43:30 »
Ja mam takie pytanie: kto zna jaki¶ jasny, niedrogi puder, ¿eby siê po japoñsku wygl±da³o?
U mnie w torbie taki lezy :P Wiesz, jaki zreszta (ale skapisz kasy, a on jest dobry, sniegotrwaly i nie powoduje alergii)

A co do perfumy grejfrutowej, to ja proponuje sobie zrobiæ: spiryt+sok, zabe³taæ i gotowe! ;)
Tak to sie raczej drinki robi ;)

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kosmetyki
« Reply #40 on: 2007-11-07, 17:18:39 »
No to zapach do t³uszczu odcisn±æ... niczym w "Pachnidle..." :roll:
Zreszt±, przecie¿ mo¿esz zawsze mieæ pod rêk± w domu ¶wie¿ego grejfruta i pryskaæ siê nim przed wyj¶ciem  :D
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #41 on: 2010-02-24, 09:49:12 »
Taka mnie refleksja nasz³a, zbyt p³ytka na "Przemy¶lenia", za ma³o rozpaczliwa na skargi i za¿alenia, za to ¶wietnie pasuj±ca tutaj. Mianowicie: czy istnieje ju¿ lakier do paznokci, który by jednocze¶nie szybko sech³ i d³ugo siê utrzymywa³? Bo ja zawsze znajdê albo jedno albo drugie (chyba, ¿e bezbarwny z syntetykiem rzekomo wzmacniaj±cym, to wtedy mam 2w1, ale mi o kolorowe w tym momencie chodzi, najlepiej le rouge et le noir ;))
Jak ja nie lubiê siedzieæ pó³ godziny i czekaæ, a¿ to paskudztwo wyschnie...

Czarna pewnie wie, ale dawno jej na gg nie widzia³am, a smsów pisaæ nie bêdê, bo do Playa mam dro¿ej ;P

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Odp: Kosmetyki
« Reply #42 on: 2010-02-24, 10:03:45 »
No skoro Czarna sobie ostatnio w sesji malowa³a szpony dwie godziny, to raczej nie by³ to lakier szybkoschn±cy :P. No chyba, ¿e nak³ada³a po trzy warstwy na pazur, kto j± tam wie :mrgreen:.
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #43 on: 2010-02-24, 10:07:08 »
Bo ona sobie ozdabia jakimi¶ dodatkowymi elementami, nak³ada kolor bazowy i na tym jakie¶ ozdobniki daje (kiedy¶ te¿ tak umia³am, ale to by³o w czasach, kiedy co tydzieñ s³ysza³am, ze muszê umieæ malowaæ lew± rêk±, wiêc sobie jako¶ æwiczy³am ;))

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kosmetyki
« Reply #44 on: 2010-02-24, 21:13:40 »
No chyba, ¿e nak³ada³a po trzy warstwy na pazur, kto j± tam wie :mrgreen:.
No a ile warstw? Lakier podk³adowy + dwie koloru. Chyba, ¿e frencz, to wtedy bia³y na koñcówkê, a potem dwie takiego cielistego... ale zwykle mi siê nie chce i malujê jedn±...
Ale w³a¶nie to prawda jest - szybkoschn±ce siê krócej utrzymuj±... Poza tym, ¿eby siê d³u¿ej trzyma³ lakier, to mo¿na takim utwardzaczo-nab³yszczaczem pomalowaæ... Ale sztuczka polega na tym, ¿eby nie malowaæ nim od razu, tylko np. po dwóch dniach - wtedy przed³u¿asz ¿ywotno¶æ manikjuru o te dwa dni! (chyba, ¿e maluje siê ciemnymi, jak ja, to i tak po 5 dniach trzeba zmyæ, bo widaæ, ¿e paznokieæ odrós³ :P)
Poza tym, ja nie znam jakich¶ tam cudów techniki, bo u¿ywam g³ównie tanich lakierów - powy¿ej 10z³ to mia³am chyba tylko jeden. Kiedy¶ tanimi lakierami z rossmana malowa³am, a teraz g³ównie Sensique (do kupienia w Drogerii Natura) i Golden Rose. Tê ostatni± firmê polecam, je¶li chodzi o lakiery do paznokci, bo maj± niesamowity wybór rodzajów - pojemno¶ci i kolorów, s± bajecznie tanie, dobrze siê maluj± i d³ugo trzymaj± :D
A ¿e dwie godziny malujê - có¿, jestem perfekcjonistk±, je¶li chodzi o takie rzeczy - jak dotknê co¶ i rozwalê idealnie po³o¿on± wcze¶nie warstwê, to malowa³abym paznokcia od nowa, wiêc aby tego unikn±æ wolê, a¿ dobrze wyschn± paznokcie, wiêc miêdzy warstwami co najmniej 15-30 minut przerwy musi byæ  :> A potem zwykle i tak trzeba uwa¿aæ...
Ale za to - widzieli¶cie kiedy¶ moje paznokcie?!  8)

Ej, Kas, ale smsów nie masz dro¿ej :P
...If I call will you come and will you save me?

 

lofty-success