Author Topic: Kosmetyki  (Read 12834 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #45 on: 2010-02-24, 21:22:31 »
A ¿e dwie godziny malujê - có¿, jestem perfekcjonistk±, je¶li chodzi o takie rzeczy - jak dotknê co¶ i rozwalê idealnie po³o¿on± wcze¶nie warstwê, to malowa³abym paznokcia od nowa, wiêc aby tego unikn±æ wolê, a¿ dobrze wyschn± paznokcie, wiêc miêdzy warstwami co najmniej 15-30 minut przerwy musi byæ  :> A potem zwykle i tak trzeba uwa¿aæ...
Ale za to - widzieli¶cie kiedy¶ moje paznokcie?!  8)
Ja widzia³am. Sza³ Mariana! Mi by siê tak nie chcia³o... I nie lubiê czekaæ, a¿ mi wyschn±, ja nie mogê siedzieæ i nic nie robiæ.

Ej, Kas, ale smsów nie masz dro¿ej :P
Poza sieæ mam dro¿ej :P

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kosmetyki
« Reply #46 on: 2010-02-24, 21:43:54 »
A ¿e dwie godziny malujê - có¿, jestem perfekcjonistk±, je¶li chodzi o takie rzeczy - jak dotknê co¶ i rozwalê idealnie po³o¿on± wcze¶nie warstwê, to malowa³abym paznokcia od nowa, wiêc aby tego unikn±æ wolê, a¿ dobrze wyschn± paznokcie, wiêc miêdzy warstwami co najmniej 15-30 minut przerwy musi byæ  :> A potem zwykle i tak trzeba uwa¿aæ...
Ale za to - widzieli¶cie kiedy¶ moje paznokcie?!  8)
Ja widzia³am. Sza³ Mariana! Mi by siê tak nie chcia³o... I nie lubiê czekaæ, a¿ mi wyschn±, ja nie mogê siedzieæ i nic nie robiæ.
Ja zwykle siedzê przy kompie - klawiatura i mysz raczej nie zagra¿aj± schniêciu paznokci ;)

Ej, Kas, ale smsów nie masz dro¿ej :P
Poza sieæ mam dro¿ej :P
Bo Ty masz jakie¶ g³upie pakiety z Simplusa! A ja mam smsy po 9gr do wszystkich, a po do³adowaniu to jeszcze przez parê dni* darmowe do wszystkich  8)

________
* 10z³ - 10 dni, 30z³ - 30dni, 50z³ - 50 dni
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #47 on: 2010-02-24, 22:01:38 »
A ¿e dwie godziny malujê - có¿, jestem perfekcjonistk±, je¶li chodzi o takie rzeczy - jak dotknê co¶ i rozwalê idealnie po³o¿on± wcze¶nie warstwê, to malowa³abym paznokcia od nowa, wiêc aby tego unikn±æ wolê, a¿ dobrze wyschn± paznokcie, wiêc miêdzy warstwami co najmniej 15-30 minut przerwy musi byæ  :> A potem zwykle i tak trzeba uwa¿aæ...
Ale za to - widzieli¶cie kiedy¶ moje paznokcie?!  8)
Ja widzia³am. Sza³ Mariana! Mi by siê tak nie chcia³o... I nie lubiê czekaæ, a¿ mi wyschn±, ja nie mogê siedzieæ i nic nie robiæ.
Ja zwykle siedzê przy kompie - klawiatura i mysz raczej nie zagra¿aj± schniêciu paznokci ;)
Moje zagra¿aj± ;P Naprawdê.

Bo Ty masz jakie¶ g³upie pakiety z Simplusa!
Mixa mam od paru lat ;P (miksowe pakiety s± mniej g³upie! :<)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #48 on: 2013-02-25, 19:39:15 »
Nie mogê siê malowaæ, wiêc malujê paznokcie. Ale, kurczê, jak ja nienawidzê czekaæ, a¿ to wyschnie (wiem, muszê znale¼æ wysychacz do paznokci w psikaczu). Z drugiej strony jednak zawsze to jakie¶ urozmaicenie :) Nawet wzorki robiê :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #49 on: 2013-04-09, 23:18:59 »
Nowe odkrycie: olejek do w³osów Dabur Vatika oliwa z oliwek z wyci±gami z migda³u, kaktusa i cytryny. Czarna, polecam Ci, bo ³adnie pachnie i podobno dobrze dzia³a (ale czy i jak dzia³a to za jakie¶ 2 tygodnie stwierdzê najwcze¶niej). W tym samym sklepie, co i kokosowy. I tani jest, jaka¶ promocja, 50% mniej ni¿ normalnie. :) A kokosowy z cytryn± i innymi weso³ymi dodatkami te¿ jest. Sam te¿ jest, ale rafinowany, wiêc nie pachnie kokosem.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kosmetyki
« Reply #50 on: 2013-04-11, 23:53:10 »
Nowe odkrycie: olejek do w³osów Dabur Vatika oliwa z oliwek z wyci±gami z migda³u, kaktusa i cytryny. Czarna, polecam Ci, bo ³adnie pachnie i podobno dobrze dzia³a (ale czy i jak dzia³a to za jakie¶ 2 tygodnie stwierdzê najwcze¶niej). W tym samym sklepie, co i kokosowy. I tani jest, jaka¶ promocja, 50% mniej ni¿ normalnie. :) A kokosowy z cytryn± i innymi weso³ymi dodatkami te¿ jest. Sam te¿ jest, ale rafinowany, wiêc nie pachnie kokosem.
Dziêki, jak bêdê kiedy¶ w pobli¿u, to zajrzê tam na pewno ;)
...If I call will you come and will you save me?

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kosmetyki
« Reply #51 on: 2013-04-14, 20:13:17 »
Kupi³am olej kokosowy w Kuchniach ¦wiata, w wolnej chwili bêdê olejowaæ... W szklanej butelce, 11z³ / 250ml. Ale nie mogê siê doczytaæ, czy rafinowany...
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #52 on: 2013-04-14, 21:58:14 »
Przep³aci³a¶! W Little India taki jest za 8. 3 z³ote do ty³u jeste¶ a za 3 z³ to mo¿na mieæ czekoladê. :o
Rafinowany jest, jak bia³y i nie pachnie kokosem (i napis "pure").

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Kosmetyki
« Reply #53 on: 2013-04-15, 23:57:43 »
Rafinowany jest, jak bia³y i nie pachnie kokosem (i napis "pure").
No to jest pure czyli rafinowany, to w sumie spo¿ywczy... Ale napisali, ¿e te¿ do cia³a ;)
...If I call will you come and will you save me?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Kosmetyki
« Reply #54 on: 2013-04-16, 21:15:16 »
Rafinowany jest, jak bia³y i nie pachnie kokosem (i napis "pure").
No to jest pure czyli rafinowany, to w sumie spo¿ywczy... Ale napisali, ¿e te¿ do cia³a ;)
No bo je¶li mo¿esz co¶ zje¶æ, to mo¿esz i u¿yæ jako kosmetyku ;) Idê zrobiæ sobie ok³ad z boczku :P