Author Topic: Pink Floyd  (Read 8638 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Pink Floyd
« on: 2014-07-05, 22:19:11 »
To forum nie ma w±tku o Pink Floyd. No to teraz ju¿ ma.

Oto powód:

NOWY ALBUM PINK FLOYD W PA¬DZIERNIKU

Na razie nie wiem jak to skomentowaæ, muszê siê z tym przespaæ. Tak ze trzy noce.

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Pink Floyd
« Reply #1 on: 2014-07-06, 09:24:50 »
 :shock:

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Pink Floyd
« Reply #2 on: 2014-07-06, 15:49:11 »
który z nich to Pink?

but seriously, sk³adanka odrzutów z czego¶ co i tak jak siê zdaje nie mia³o byæ w zamy¶le p³yt± Pink Floyd.. hmm, moja temperatura jeszcze jest daleka od punktu jarania siê.. gdyby tak panowie Gilmour i Waters siê ze sob± przeprosili na stare lata, by³oby co innego

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pink Floyd
« Reply #3 on: 2014-07-07, 20:38:00 »
Z tego co czytam, to bêdzie jaka¶ dziadkowa muzyka relaksacyjna bardziej, ni¿ Pink Floyd - wiêkszo¶æ instrumentalna, jaki¶ ambient ma byæ... Ma³o mnie to jara na obecn± chwilê.
To, co mnie najbardziej szokuje w ca³ej tej sytuacji, ¿e po tylu latach mo¿na po prostu wzi±æ sobie szyld Pink Floyd i wydaæ pod nim w zasadzie cokolwiek jakby nigdy nic. Po tych wszystkich przepychankach z Watersem, godzeniu siê itd. To trochê jak z Queen, które planuje now± p³ytê z Freddiem. Tutaj te¿ w sumie mamy trupa na pok³adzie. Wci±¿ siê tylko nie mogê nadziwiæ, ¿e nie tylko nie ma s³owa o Watersie, ale i on sam na fejsbuku milczy, kiedy zwykle jak co¶ siê dzieje, co dotyczy jego osoby, to wrzuca tam jaki¶ komentarz. Nic z tego nie rozumiem, ale dot±d twierdzi³em, ¿e prêdzej piek³o zamarznie, ni¿ Pink Floyd wyda nowy album, a teraz tak siê porobi³o...

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pink Floyd
« Reply #4 on: 2014-07-07, 21:22:22 »
No ale w sumie czemu Cie to dziwi? Przeciez szyld Pink Floyd nalezy obecnie do Gilmoura, wiec niech sobie wydaje co chce. A jak dwie ostatnie plyty wydawali, to tez tam slowa o Watersie nie bylo i jakos to nikogo nie dziwilo. Jak na moj gust to powrot do miejsca, w ktorym historia sie zakonczyla (minus Wright).

Osobna sprawa to wydawanie czegokolwiek nowego pod tym szyldem - od kilometra smierdzi skokiem na kase. No ale z drugiej strony na fali powrotow praktycznie wszystkich zespolow, ktore niegdys uznano za martwe, jakos mnie to w sumie nie bulwersuje.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pink Floyd
« Reply #5 on: 2014-07-08, 01:35:27 »
Oczywi¶cie, ¿e mnie dziwi, bo przez te 20 lat mnóstwo rzeczy siê wydarzy³o. Koncert na Live8. Potem Gilmour graj±cy na jednym z koncertów The Wall. Generalnie zupe³na zmiana nastawienia Watersa. Ja nie mówiê, ¿e on tam musi byæ, ale ¿e to by by³o o wiele ciekawsze z nim ni¿ bez niego. A skoro ju¿ go tam nie ma, to móg³by chocia¿ dla ¶wiêtego spokoju zaj±æ jakie¶ stanowisko :P

W skok na kasê te¿ nie mogê uwierzyæ, kto jak kto, ale oni to akurat raczej ¶pi± na kasie, szczególnie po tych wznowieniach w ostatnich latach.

A co do samego powrotu, jako¶ nie mam tego uczucia, ¿e spieprz± to i bêdzie taki niemi³y akcent na koniec kariery... Gilmour raczej nie pozwoli sobie na wydanie zupe³nej kupy, raczej nagra taki spokojny, sentymentalny kr±¿ek, który pewnie wiêkszo¶æ bêdzie krytykowaæ, bo bêdzie po prostu zbyt ³adny, a za ma³o dramatyczny i floydowski.
My¶lê te¿, ¿e gdyby nie odgrzebywanie materia³u z sesji sprzed dwudziestu lat, to spokojnie by to mog³o i¶æ jako solowy album. Takie zreszt± by³y pierwsze wiadomo¶ci, a teraz to ju¿ w sumie nie wiadomo, czy on nad czym¶ swoim nie pracowa³ oddzielnie, ale bardzo w±tpiê.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pink Floyd
« Reply #6 on: 2014-07-08, 07:13:15 »
Oczywi¶cie, ¿e mnie dziwi, bo przez te 20 lat mnóstwo rzeczy siê wydarzy³o. Koncert na Live8. Potem Gilmour graj±cy na jednym z koncertów The Wall. Generalnie zupe³na zmiana nastawienia Watersa. Ja nie mówiê, ¿e on tam musi byæ, ale ¿e to by by³o o wiele ciekawsze z nim ni¿ bez niego...

Zgadzam siê. Mogliby siê zebraæ podobnie jak Black Sabbath z Ozzym i nagraæ solidny album w ich barwach. ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pink Floyd
« Reply #7 on: 2014-07-08, 15:41:56 »
Dobra, teraz to juz oficjalnie:

7 July 2014

'THE ENDLESS RIVER'


Pink Floyd can confirm that they are releasing a new album, The Endless River, in October 2014. It is an album of mainly ambient and instrumental music based on the 1993/4 Division Bell sessions which feature David Gilmour, Nick Mason and Richard Wright. The album is produced by David Gilmour with Phil Manzanera, Youth and recording engineer Andy Jackson. Work is still in progress, but more details to come at the end of the summer.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs


Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pink Floyd
« Reply #9 on: 2014-09-23, 19:42:33 »
fragmencik nowego PF
Od razu s³ychaæ kto to gra. Niby tylko jeden utwór z wokalami, ale i tak nie mogê siê ju¿ doczekaæ :)

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Pink Floyd
« Reply #10 on: 2014-09-24, 14:58:39 »
fragmencik nowego PF
Od razu s³ychaæ kto to gra. Niby tylko jeden utwór z wokalami, ale i tak nie mogê siê ju¿ doczekaæ :)

Identyczne odczucia mam :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pink Floyd
« Reply #11 on: 2014-10-06, 12:06:35 »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Milad

  • Posts: 1267
  • Karma: +13/-0
  • Gender: Male
  • Bez gwiazdy nie ma jazdy :V
    • City of Mirrors
Odp: Pink Floyd
« Reply #12 on: 2014-10-09, 20:22:13 »
W³a¶nie us³ysza³em w radiu nowy utwór Pink Floyd. Zosta³em obtr±biony na ¶wiat³ach za przegapienie zielonego mimo, ¿e patrzy³em ca³y czas na sygnalizacjê. Muszê mieæ tê p³ytê  :shock:
No way in from the outside, no way out from within.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Pink Floyd
« Reply #13 on: 2014-10-09, 20:48:57 »
Je¶li to by³o Louder Than Words, to mo¿e siê okazaæ, ¿e to jest najlepszy numer na p³ycie, wiêc bym siê nie napala³. Ja teraz siedzê i my¶lê, czy chcê to us³yszeæ, czy poczekaæ, kupiæ album i us³yszeæ to od pocz±tku do koñca. No bo kurczê... floydom nie zaufaæ? ;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Pink Floyd
« Reply #14 on: 2014-10-09, 23:40:14 »
Louder Than Words - bez wiêkszych emocji, choæ mi³e dla ucha bardzo. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind