Author Topic: Zespó³ Muse  (Read 6412 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

arktyczna ma³pa19

  • Ograniczone prawa
  • Posts: 138
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Zespó³ Muse
« on: 2007-02-07, 14:40:11 »
Wszyscy,którzy s³uchali poniedzia³kowy Program alternatywny  ju¿ wiedz±, ¿e na Open'er Festival przyje¿dza zespó³ MUSE.
Pani Szyd³owska tak siê podnieci³a, ¿e przez 10 minut nie mog³a siê z wra¿enia uspokoiæ.
Nic dziwnego -  w koñcu jest najwierniejsz± fank± MUSE, ma ca³± dyskografiê i wie na ich temat po prostu wszystko.
Mimo ¿e to ¶wietna wiadomo¶æ, ja jestem pogr±¿ona w smutku, poniewa¿ nie staæ mnie na taki Festival  i chyba bym zbankrutowa³a.
A MUSE nie zobacze ju¿ pewnie NIGDY.
P.S Fani MUSE - pisaæ!
P.S2 Moja ulubiona piosenka tego zespo³u to Hysteria z ***** -ej p³yty Absolution.
« Last Edit: 2007-02-07, 15:30:14 by djdioda »

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: MUSE na Festivalu Open'er!
« Reply #1 on: 2007-02-07, 15:29:52 »
Zapraszam do wypowiadania siê na temat festiwalu w w±tku do tego przeznaczonym. Tu proponujê wypowiadaæ siê o zespole Muse. Moim zdaniem jest to zespó³ przeciêtny, powielaj±cy pewne mainstreamowe patenty, acz niektóre utwory mo¿na z powodzeniem zapu¶ciæ na imprezie - ot, wlatuje jednym uchem, wylatuje drugim ;)

ps. zmieni³am tytu³ tematu na bardziej adekwatny ;]

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Zespó³ Muse
« Reply #2 on: 2007-02-07, 16:37:13 »
Do muzyki Muse podchodzi³em kilka razy (mia³em kiedy¶ kumpla, który by³ ich wielkim fanem), niestety ¶rednio mi siê podoba³o.
Mo¿e to niezbyt dobre porównanie, ale Muse zawsze mi siê kojarzy³ z innymi brytyjskimi zespo³ami typu Coldplay, Jet, Arctic Monkeys, a za nimi ca³ego sztabu innych "niby-indie-alternatywnych" gwiazd sezonu.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Zespó³ Muse
« Reply #3 on: 2007-02-07, 18:08:24 »
Raczej przeciêtny zespó³ jak dla mnie, chocia¿ na ¿ywo mo¿e trochê zyskuj±. Sprawdzi³em kiedy¶ parê ich piosenek, po us³yszeniu Hysterii, która skojarzy³a mi siê trochê z Queens of the Stone Age, ale jako¶ mnie do siebie nie przekonali.

Nile

  • Guest
Odp: Zespó³ Muse
« Reply #4 on: 2007-02-07, 18:46:43 »
S³ucha³em kiedy¶ w kó³ko Absolution ale w koñcu mi siê znudzi³o.

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Zespó³ Muse
« Reply #5 on: 2007-02-08, 00:11:13 »
Muse moim zdaniem jest ¶wietny, ka¿dy z ich albumów ma niesamowite utwory nawet, je¶li nie jestem wielkim fanem ca³o¶ci. Pozna³em przez utwór Butterflies And Hurricanes, który nadal mnie roznosi, genialny kawa³ek. S± to te¿ utalentowani muzycy, lider ¶piewa, gra na gitarze i klawiszach, a basista ma niesamowity wokal. Po obejrzeniu kilku komcertowych klipów mam nadziejê, ¿e facet bêdzie wiêcej ¶piewa³. Przeciêtny? Z ca³± pewno¶ci± nie. Gwiazda sezonu? Czas poka¿e. Znam trzy albumy i ci±gn± ch³opaki mocno do przodu.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Zespó³ Muse
« Reply #6 on: 2015-06-26, 18:36:34 »
Kolejny szok dnia dzisiejszego :shock:, przy najnowszym BtBaM, nawet nowy Muse bardzo dobrze siê s³ucha. :twisted: Nigdy siê nimi nie pasjonowa³em i twórczo¶æ ich w³a¶ciwie znam po³ebkownie, ale dzi¶ "Drones" wydaje siê strawniejsze od "Coma Ecliptic". ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind