Author Topic: [wreath] - Embers (2015)  (Read 11431 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sol

Odp: [wreath] - Embers (2015)
« Reply #15 on: 2015-03-03, 00:08:10 »
ehh.. zobaczymy. Trochę się spaliliśmy na 'Serpent Moves' prawdę mówiąc.. ale jakiegoś bardzo limitowanego nakładu nie wykluczam :)

Najgorzej to się zrazić ;) Jeśli się uda, to na pewno znajdziecie kilka wiernych dusz. Ja się piszę - świetne wałki! Okno musiałem zamknąć, bo taki silny powiew świeżego powietrza wtargnął przez słuchawki, że się przeciąg zrobił ;) Ale serio - bardzo świeże grania, o bardzo szerokich horyzontach. I masz bardzo ekspresyjne wokale, a wiadomo, że wokal często ciągnie do przodu i wizytówkuje muzykę :) Ze względu na to, że jestem przyzwyczajony do niskich strojów, to mi osobiście brakuje czasem trochę ciężaru, ale bardzo szanuję, że nie ulegacie modzie i że kilka riffów buja i walcuje aż miło, chociaż wcale nie jest na dziewiątkach w dropie Z :D

:Wreath:

• Moderator
  • *
  • grumpy forum user
« Reply #16 on: 2015-03-03, 08:01:42 »
ehh.. zobaczymy. Trochę się spaliliśmy na 'Serpent Moves' prawdę mówiąc.. ale jakiegoś bardzo limitowanego nakładu nie wykluczam :)

Najgorzej to się zrazić ;) Jeśli się uda, to na pewno znajdziecie kilka wiernych dusz. Ja się piszę - świetne wałki! Okno musiałem zamknąć, bo taki silny powiew świeżego powietrza wtargnął przez słuchawki, że się przeciąg zrobił ;) Ale serio - bardzo świeże grania, o bardzo szerokich horyzontach. I masz bardzo ekspresyjne wokale, a wiadomo, że wokal często ciągnie do przodu i wizytówkuje muzykę :) Ze względu na to, że jestem przyzwyczajony do niskich strojów, to mi osobiście brakuje czasem trochę ciężaru, ale bardzo szanuję, że nie ulegacie modzie i że kilka riffów buja i walcuje aż miło, chociaż wcale nie jest na dziewiątkach w dropie Z :D

Dzięki stary! :) Z tą modą to jednak trochę ulegliśmy bo kawałki na kolejnej EPce będą już w dropie, ale fakt - w porównaniu z dzisiejszymi tuzami to nadal będzie sopran :P

Unas

• Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
« Reply #17 on: 2015-03-06, 14:43:41 »
Fajnie jest wreszcie posłuchać tych kawałków w porządnie nagranej wersji. Jeden z nich pamięta chyba jeszcze końcówkę 2010 roku, więc ma już swoją brodę. Cieszę się, że te numery okazały się tak silne studyjnie jak się spodziewałem, że będą no i mam nadzieję, że kolejną epką bardziej zaskoczycie moją biedną osobę. :P Ale też będę narzekał, że tak krótko... Czemu nie wszystkie 6 numerów na raz?
[under construction]

:Wreath:

• Moderator
  • *
  • grumpy forum user
« Reply #18 on: 2015-03-08, 20:12:01 »
Cóż, choćby dlatego że nie udałoby nam się tego wydać jeszcze przez kilka miesięcy - a tak, za parę miesięcy będzie kolejny pretekst do koncertów ;) W dobie cyfrowych wydawnictw długie nagrania się zresztą nie przebijają.. No i jak mawiał klasyk, lepiej pozostawić niedosyt niż przesyt :)

Dzięki za miłe słowa, szefie :)