Author Topic: [wreath] - Embers (2015)  (Read 13300 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: [wreath] - Embers (2015)
« Reply #15 on: 2015-03-03, 00:08:10 »
ehh.. zobaczymy. Trochê siê spalili¶my na 'Serpent Moves' prawdê mówi±c.. ale jakiego¶ bardzo limitowanego nak³adu nie wykluczam :)

 Najgorzej to siê zraziæ ;) Je¶li siê uda, to na pewno znajdziecie kilka wiernych dusz. Ja siê piszê - ¶wietne wa³ki! Okno musia³em zamkn±æ, bo taki silny powiew ¶wie¿ego powietrza wtargn±³ przez s³uchawki, ¿e siê przeci±g zrobi³ ;) Ale serio - bardzo ¶wie¿e grania, o bardzo szerokich horyzontach. I masz bardzo ekspresyjne wokale, a wiadomo, ¿e wokal czêsto ci±gnie do przodu i wizytówkuje muzykê :) Ze wzglêdu na to, ¿e jestem przyzwyczajony do niskich strojów, to mi osobi¶cie brakuje czasem trochê ciê¿aru, ale bardzo szanujê, ¿e nie ulegacie modzie i ¿e kilka riffów buja i walcuje a¿ mi³o, chocia¿ wcale nie jest na dziewi±tkach w dropie Z :D

:Wreath:

  • Moderator
  • *
  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: [wreath] - Embers (2015)
« Reply #16 on: 2015-03-03, 08:01:42 »
ehh.. zobaczymy. Trochê siê spalili¶my na 'Serpent Moves' prawdê mówi±c.. ale jakiego¶ bardzo limitowanego nak³adu nie wykluczam :)

 Najgorzej to siê zraziæ ;) Je¶li siê uda, to na pewno znajdziecie kilka wiernych dusz. Ja siê piszê - ¶wietne wa³ki! Okno musia³em zamkn±æ, bo taki silny powiew ¶wie¿ego powietrza wtargn±³ przez s³uchawki, ¿e siê przeci±g zrobi³ ;) Ale serio - bardzo ¶wie¿e grania, o bardzo szerokich horyzontach. I masz bardzo ekspresyjne wokale, a wiadomo, ¿e wokal czêsto ci±gnie do przodu i wizytówkuje muzykê :) Ze wzglêdu na to, ¿e jestem przyzwyczajony do niskich strojów, to mi osobi¶cie brakuje czasem trochê ciê¿aru, ale bardzo szanujê, ¿e nie ulegacie modzie i ¿e kilka riffów buja i walcuje a¿ mi³o, chocia¿ wcale nie jest na dziewi±tkach w dropie Z :D

Dziêki stary! :) Z t± mod± to jednak trochê ulegli¶my bo kawa³ki na kolejnej EPce bêd± ju¿ w dropie, ale fakt - w porównaniu z dzisiejszymi tuzami to nadal bêdzie sopran :P

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: [wreath] - Embers (2015)
« Reply #17 on: 2015-03-06, 14:43:41 »
Fajnie jest wreszcie pos³uchaæ tych kawa³ków w porz±dnie nagranej wersji. Jeden z nich pamiêta chyba jeszcze koñcówkê 2010 roku, wiêc ma ju¿ swoj± brodê. Cieszê siê, ¿e te numery okaza³y siê tak silne studyjnie jak siê spodziewa³em, ¿e bêd± no i mam nadziejê, ¿e kolejn± epk± bardziej zaskoczycie moj± biedn± osobê. :P Ale te¿ bêdê narzeka³, ¿e tak krótko... Czemu nie wszystkie 6 numerów na raz?
[under construction]

:Wreath:

  • Moderator
  • *
  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: [wreath] - Embers (2015)
« Reply #18 on: 2015-03-08, 20:12:01 »
Có¿, choæby dlatego ¿e nie uda³oby nam siê tego wydaæ jeszcze przez kilka miesiêcy - a tak, za parê miesiêcy bêdzie kolejny pretekst do koncertów ;) W dobie cyfrowych wydawnictw d³ugie nagrania siê zreszt± nie przebijaj±.. No i jak mawia³ klasyk, lepiej pozostawiæ niedosyt ni¿ przesyt :)

Dziêki za mi³e s³owa, szefie :)