Author Topic: Sesja zdjęciowa Opeth  (Read 86297 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

Luksor

• Mourner
  • *
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Sesja zdjęciowa Opeth
« on: 2005-07-15, 13:44:42 »
No to mamy trochę nowych fotek Opeth. Na niektórych wyglądają jak Metallica z okresu rejestracji czarnego albumu.
« Last Edit: 2018-11-19, 13:59:05 by Voice »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

rybosom

• http://www.satyrykon.goin.pl
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #1 on: 2005-07-15, 14:24:52 »
Mój Boże... Pięć osób... Dopiero teraz w pełni to do mnie dotarło... No cóż, zwykła sesja zdjęciowa, nic specjalnego, dokładnie tak, jak było do tej pory. Tak, jak gdyby "pewnego dnia stwierdzili : No, to dzisiaj zrobimy sobie sesje zdjęciowa...". Mnie zawsze intrygowało ich obuwie. Szczerze nigdy nie dopatrywałem sie szczegółów i może palne gafe, ale widział ktos kiedyś zdjęcie ktoregos z członków Opeth np. w glanach? Natomiast moja fascynacja tymże elementem garderoby (a czy obuwie zalicza sie do garderoby #-o ) przerosła sama siebie. Te zielone buty Petera... No przynajmniej nie jestem sam samiutki na tej ziemi... Juz nikt nie będzie się śmiał z nijak niepasujących do reszty elementów stroju sledzika!!! ekhem... bo tak w ogóle to ja jestem powszechnie znany jako sledz a nie rybosom :oops: No mniejsza z tym. Ciesze sie że mój ulubiony członek Opeth i ja podążamy podobnymi drogami imageowymi :lol:
www.satyrykon.goin.pl - comiesięczna porcja satyry dla inteligencji...

vertigo

• Global Moderathor
  • *
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #2 on: 2005-07-15, 14:41:43 »
:mrgreen: Per ma fajne trampki. I na jednym zdjęciu wygląda jakby stali pod moim blokiem :D I to zdjęcie na trawie, Lindgren i Lopez wyglądają na nim jak dziewczyny   :mrgreen:, Ale w sumie fajne zdjęcia  8)

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #3 on: 2005-07-15, 15:07:32 »
OMFG! :shock: Mendez ma nowe tatuaże! Lopez też!

Podoba mi się mina Petera na pierwszej fotce :lol: i którejś z kolejnych. I te zielone trampeczki. Buahahah. Wcale się nie zdziwię, jak zobaczę jedno z tych zdjęć w Popcornie :P
Per najbardziej tró z nich wszystkich :twisted:
Ubaw po pachy z tymi zdjęciami :lol:
True Pagan Winter Crew

Luksor

• Mourner
  • *
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #4 on: 2005-07-15, 16:23:35 »
A propos, macie jakieś ulubione fotki Opeth?
Ja np. bardzo lubię ujęcie, które zdobi singiel "The Drapery Falls", ale w tym szerszym nieskadrowanym ujęciu ("Metal Hammer" nr 2/2001 str. 16). Fajna jest też fotka, która została zamieszczona wewnątrz książeczki do BWP (ta w lesie). No i niezła jest fotka zespołu na tle portretu Beethovena.
Ta nowa sesja mnie nie przekonuje. Jest zbyt konwencjonalna, trochę bez klimatu - wygląda dosyć sztampowo. Jak to słusznie zauważył Minder, w sam raz na okładkę Pop Corna. Ale trampeczki rzeczywiście odlotowe...
Seven milestones...
The message of the wind

Czarna

• ~pani zima~
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #5 on: 2005-07-15, 17:47:03 »
Uhm... ten nowy pan jakiś taki mhroczny... 8-[
I trudno nie zazuważyć nowych tatuaży :D
Na tych pierwszych zdjęciach stoją jak sztywniaki... jakby im nikt nigdy zdjęcia nie robił :P Nie wiedziałam, że Mendez taki mały jest ;) To dziwne jak na basiste...
Numero 3 - wielka Opethowa mroczna rodzina... Klawiszowiec ma najdłuższe włosy!!  8)
Podoba mi się... Nowy nie wygląda tak mrocznie... Tylko szyja Petera nie wygląda dobrze :D
To przed blokiem też fajne... luzackie...
A na trawie chyba nie jest im zbyt wygodnie... widać po minach... chociaż starali się ;)

A to wcale nie są trampki... tylko takie zamszowe adidasopodobne... To są n przykład trampki !!
Śledzik, nie jesteś sam - ja mam do czarnych ubrań czerwone trampki  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

masster

sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #6 on: 2005-07-15, 18:22:16 »
sesja taka sobie,nic szczegolnego,zwykle fotki,ale i tak prezentuja sie ok.
co wy chcecie od bucikow Petera?sa spoko,a i Peter jest teraz 'trendy' :mrgreen:
i tak najlepsze z tego wszystkiego sa wlosy Pera,ja tez chce takie,ale jak to zrobic? matka natura nie dala mi szansy :evil:  :wink:

vertigo

• Global Moderathor
  • *
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #7 on: 2005-07-15, 20:47:48 »
Wystarczy je przedłużyć. Dobrze, że nie mają gaci wciśniętych do skarpetek, bo podobno to teraz bardzo modne w Szwecji się zrobiło :mrgreen:

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #8 on: 2005-07-15, 21:20:09 »
Mendez istotnie jest mikrusem. Najwyższy z nich - Peter - jest niewiele niższy ode mnie (mam 190 cm). Mikael sięgał mi nieco powyżej ramienia. Mendeza można wziąć pod pachę :P
True Pagan Winter Crew

Whodo

• the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #9 on: 2005-07-16, 19:11:18 »
Zdjęcia fajne, choć te pierwsze takie mroczne (Peter robi taką straszną mine). Ostatnie przed blokiem i na trawie mogą być.

djdioda

• Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Southpole chainsaw massacre
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #10 on: 2005-07-16, 21:43:06 »
Eee, dziwne te zdjęcia, takie na siłę mroczne i groźne, trochę chyba nienaturalne...  :? Przynajmniej w moim odczuciu :P

rybosom

• http://www.satyrykon.goin.pl
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #11 on: 2005-07-17, 17:27:08 »
No ja dzisiaj aby uczcic pojawienie się tychze zdjec w necie ubrałem sie centralnie na Petera:) noo... pasek mialem inny :D  Mnie sie nie podoba ze ta sesja jest taka jak wszystkie sesje. Zawsze mieli jaies fajne pomysły i zawsze robili to na łonie natury(  :twisted:  ) np. genialne odbicie w wodzie z czasów morningrise lub wyzej wymienione zdjecia w parku... Tym razem poszli na łatwizne i zrobili to, co wszystkie zespoły zawsze robiły - ściana, ludzie, kropka. A to na trawie to chyba do cholery w jakims parku w samym centrum... Przesadzili w miejscami ale sam image mnie sie raczej podoba... I mina pana P ze zdjecia nr. 1 rowniez bardzo mi sie podoba... Dzisiaj ćwiczyłem przed lustrem :roll:
www.satyrykon.goin.pl - comiesięczna porcja satyry dla inteligencji...

Whodo

• the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #12 on: 2005-07-17, 18:00:01 »
Może dlatego nie chcieli robić sesji na łonie natury, Mikael się wnerwił, że wciąż Opeth jest nazywany leśnym metalem i zamiast w lesie postanowili zrobić zdjęcia przed murem   :wink:

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #13 on: 2005-07-17, 23:03:12 »
Teraz będzie blokers-metal :P
True Pagan Winter Crew

Luksor

• Mourner
  • *
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
sesja zdjęciowa Opeth
« Reply #14 on: 2005-07-18, 06:19:57 »
Quote from: rybosom
Szczerze nigdy nie dopatrywałem sie szczegółów i może palne gafe, ale widział ktos kiedyś zdjęcie ktoregos z członków Opeth np. w glanach?

Przyjrzałem się jeszcze raz i wydaje mi się, że Mikael ma coś, co wygląda jak wysłużone glany lub coś glanopodobnego (zdjęcie nr 3 i pod ścianą).
Seven milestones...
The message of the wind

lofty-success