Author Topic: Sesja zdjêciowa Opeth  (Read 92199 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Sesja zdjêciowa Opeth
« on: 2005-07-15, 13:44:42 »
No to mamy trochê nowych fotek Opeth. Na niektórych wygl±daj± jak Metallica z okresu rejestracji czarnego albumu.
« Last Edit: 2018-11-19, 13:59:05 by Voice »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #1 on: 2005-07-15, 14:24:52 »
Mój Bo¿e... Piêæ osób... Dopiero teraz w pe³ni to do mnie dotar³o... No có¿, zwyk³a sesja zdjêciowa, nic specjalnego, dok³adnie tak, jak by³o do tej pory. Tak, jak gdyby "pewnego dnia stwierdzili : No, to dzisiaj zrobimy sobie sesje zdjêciowa...". Mnie zawsze intrygowa³o ich obuwie. Szczerze nigdy nie dopatrywa³em sie szczegó³ów i mo¿e palne gafe, ale widzia³ ktos kiedy¶ zdjêcie ktoregos z cz³onków Opeth np. w glanach? Natomiast moja fascynacja tym¿e elementem garderoby (a czy obuwie zalicza sie do garderoby #-o ) przeros³a sama siebie. Te zielone buty Petera... No przynajmniej nie jestem sam samiutki na tej ziemi... Juz nikt nie bêdzie siê ¶mia³ z nijak niepasuj±cych do reszty elementów stroju sledzika!!! ekhem... bo tak w ogóle to ja jestem powszechnie znany jako sledz a nie rybosom :oops: No mniejsza z tym. Ciesze sie ¿e mój ulubiony cz³onek Opeth i ja pod±¿amy podobnymi drogami imageowymi :lol:
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #2 on: 2005-07-15, 14:41:43 »
:mrgreen: Per ma fajne trampki. I na jednym zdjêciu wygl±da jakby stali pod moim blokiem :D I to zdjêcie na trawie, Lindgren i Lopez wygl±daj± na nim jak dziewczyny   :mrgreen:, Ale w sumie fajne zdjêcia  8)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #3 on: 2005-07-15, 15:07:32 »
OMFG! :shock: Mendez ma nowe tatua¿e! Lopez te¿!

Podoba mi siê mina Petera na pierwszej fotce :lol: i której¶ z kolejnych. I te zielone trampeczki. Buahahah. Wcale siê nie zdziwiê, jak zobaczê jedno z tych zdjêæ w Popcornie :P
Per najbardziej tró z nich wszystkich :twisted:
Ubaw po pachy z tymi zdjêciami :lol:
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #4 on: 2005-07-15, 16:23:35 »
A propos, macie jakie¶ ulubione fotki Opeth?
Ja np. bardzo lubiê ujêcie, które zdobi singiel "The Drapery Falls", ale w tym szerszym nieskadrowanym ujêciu ("Metal Hammer" nr 2/2001 str. 16). Fajna jest te¿ fotka, która zosta³a zamieszczona wewn±trz ksi±¿eczki do BWP (ta w lesie). No i niez³a jest fotka zespo³u na tle portretu Beethovena.
Ta nowa sesja mnie nie przekonuje. Jest zbyt konwencjonalna, trochê bez klimatu - wygl±da dosyæ sztampowo. Jak to s³usznie zauwa¿y³ Minder, w sam raz na ok³adkê Pop Corna. Ale trampeczki rzeczywi¶cie odlotowe...
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #5 on: 2005-07-15, 17:47:03 »
Uhm... ten nowy pan jaki¶ taki mhroczny... 8-[
I trudno nie zazuwa¿yæ nowych tatua¿y :D
Na tych pierwszych zdjêciach stoj± jak sztywniaki... jakby im nikt nigdy zdjêcia nie robi³ :P Nie wiedzia³am, ¿e Mendez taki ma³y jest ;) To dziwne jak na basiste...
Numero 3 - wielka Opethowa mroczna rodzina... Klawiszowiec ma najd³u¿sze w³osy!!  8)
Podoba mi siê... Nowy nie wygl±da tak mrocznie... Tylko szyja Petera nie wygl±da dobrze :D
To przed blokiem te¿ fajne... luzackie...
A na trawie chyba nie jest im zbyt wygodnie... widaæ po minach... chocia¿ starali siê ;)

A to wcale nie s± trampki... tylko takie zamszowe adidasopodobne... To s± n przyk³ad trampki !!
¦ledzik, nie jeste¶ sam - ja mam do czarnych ubrañ czerwone trampki  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #6 on: 2005-07-15, 18:22:16 »
sesja taka sobie,nic szczegolnego,zwykle fotki,ale i tak prezentuja sie ok.
co wy chcecie od bucikow Petera?sa spoko,a i Peter jest teraz 'trendy' :mrgreen:
i tak najlepsze z tego wszystkiego sa wlosy Pera,ja tez chce takie,ale jak to zrobic? matka natura nie dala mi szansy :evil:  :wink:

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #7 on: 2005-07-15, 20:47:48 »
Wystarczy je przed³u¿yæ. Dobrze, ¿e nie maj± gaci wci¶niêtych do skarpetek, bo podobno to teraz bardzo modne w Szwecji siê zrobi³o :mrgreen:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #8 on: 2005-07-15, 21:20:09 »
Mendez istotnie jest mikrusem. Najwy¿szy z nich - Peter - jest niewiele ni¿szy ode mnie (mam 190 cm). Mikael siêga³ mi nieco powy¿ej ramienia. Mendeza mo¿na wzi±æ pod pachê :P
True Pagan Winter Crew

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #9 on: 2005-07-16, 19:11:18 »
Zdjêcia fajne, choæ te pierwsze takie mroczne (Peter robi tak± straszn± mine). Ostatnie przed blokiem i na trawie mog± byæ.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #10 on: 2005-07-16, 21:43:06 »
Eee, dziwne te zdjêcia, takie na si³ê mroczne i gro¼ne, trochê chyba nienaturalne...  :? Przynajmniej w moim odczuciu :P

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #11 on: 2005-07-17, 17:27:08 »
No ja dzisiaj aby uczcic pojawienie siê tychze zdjec w necie ubra³em sie centralnie na Petera:) noo... pasek mialem inny :D  Mnie sie nie podoba ze ta sesja jest taka jak wszystkie sesje. Zawsze mieli jaies fajne pomys³y i zawsze robili to na ³onie natury(  :twisted:  ) np. genialne odbicie w wodzie z czasów morningrise lub wyzej wymienione zdjecia w parku... Tym razem poszli na ³atwizne i zrobili to, co wszystkie zespo³y zawsze robi³y - ¶ciana, ludzie, kropka. A to na trawie to chyba do cholery w jakims parku w samym centrum... Przesadzili w miejscami ale sam image mnie sie raczej podoba... I mina pana P ze zdjecia nr. 1 rowniez bardzo mi sie podoba... Dzisiaj æwiczy³em przed lustrem :roll:
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #12 on: 2005-07-17, 18:00:01 »
Mo¿e dlatego nie chcieli robiæ sesji na ³onie natury, Mikael siê wnerwi³, ¿e wci±¿ Opeth jest nazywany le¶nym metalem i zamiast w lesie postanowili zrobiæ zdjêcia przed murem   :wink:

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #13 on: 2005-07-17, 23:03:12 »
Teraz bêdzie blokers-metal :P
True Pagan Winter Crew

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
sesja zdjêciowa Opeth
« Reply #14 on: 2005-07-18, 06:19:57 »
Quote from: rybosom
Szczerze nigdy nie dopatrywa³em sie szczegó³ów i mo¿e palne gafe, ale widzia³ ktos kiedy¶ zdjêcie ktoregos z cz³onków Opeth np. w glanach?

Przyjrza³em siê jeszcze raz i wydaje mi siê, ¿e Mikael ma co¶, co wygl±da jak wys³u¿one glany lub co¶ glanopodobnego (zdjêcie nr 3 i pod ¶cian±).
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

 

lofty-success