Opeth > Koncerty

Opeth z orkiestr± symfoniczn±

<< < (2/10) > >>

Callahan:

--- Quote from: B³a¿ej on 2015-06-11, 21:11:03 ---Szkoda czasu na BRI  8)

--- End quote ---

Te¿ tak s±dzê.

Ale w ogóle tego nie widzê. W sensie fakt, z ostatnich trzech p³yt co¶ by siê da³o wybraæ. Ale poza tym to aran¿owanie starych numerów na orkiestrê wydaje mi siê zupe³nie chybionym pomys³em. Kto wie, mo¿e to jeszcze wycofam.

gogaty:
MO¿e jaki¶ wypad do rzymskiego amfiteatru.... tak chwilkê obczaja³em dojazd, troszkê skomplikowany lepeij busem no ale do tego trza z 10-12 ludzi chêtnych do jazdy....

minder:
Je¶li bus, to prywatnie wynajêty czy PolskiBus? Dalej - jak wygl±da kwestia noclegów? Bo je¶li bus by³by prywatnie wynajêty, to zaraz po koncercie mo¿na wsi±¶æ i wracamy - i nie trzeba siê martwiæ o noleg :P

gogaty:
My¶la³em o prywatnym busie wtedy 2 kierowców i powrót od razu po koncercie. wtedy mo¿na by machn±æ sprawê bez konieczno¶ci brania urlopu,no najwy¿ej pi±tek popo³udniówka....

aibrean:
Je¶li chodzi o wynajem busa, to mam znajomo¶ci w mojej przewodnickiej sitwie, mogê popytaæ po ile by siê da³o wynaj±æ. Tylko pytanie - chcemy wynajmowaæ Opeth-busa? IMHO by³aby super okazja do integracji, prawie jak za zamierzch³ych marchewnych czasów :mrgreen:, ale to musia³oby nas byæ co najmniej kilkana¶cioro, ¿eby siê op³aca³o.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version