Author Topic: After Party Opeth  (Read 9304 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Sorvali

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://www.melancholy.siec2000.pl
After Party Opeth
« on: 2005-07-24, 16:48:32 »
Witam. jestem nowy wiec serdecznie wszystkich witam.
Chcia³bym poznac wasze zdanie - co sadzicie o zorganizowaniu imprezy w stylu ' Opeth after party' , mianowicie koncert zespo³u Melancholy oraz party do rana po zakonczeniu koncertu Korna ( ok pó³nocy, tak mysle) w jakim¶ lokalu niedaleko Spodka, w centrum Katowic? wstêp zapewne by³by wolny, pytanie czy ludzie o tej porze dopisz±.
www.melancholy.siec2000.pl
je¶li kto¶ jest zainteresowany to na maila wysle cover Harvest:)

Przenios³em do bardziej adekwatnego dzia³u.
--Minder

Propheti

  • Guest
After Party Opeth
« Reply #1 on: 2005-07-27, 22:11:35 »
Dziwie siê ¿e jeszcze nikt nie odpisa³...

Pomys³ jest ¶wietny tylko jak ju¿ pisa³e¶ nie wiadomo czy o tej porze ludzie dopisz±.

Jestem za, ale nie wiem czy bêde mia³ potem jak wróciæ. (najwy¿ej pojade na stopa ;) )

Jaki by³by koszt tej ca³ej po imprezkowej imprezki? :>

Czekam na cover, mój email: [email protected]  :mrgreen:

Sorvali

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://www.melancholy.siec2000.pl
After Party Opeth
« Reply #2 on: 2005-07-27, 22:45:53 »
no napisa³em, ze wstêp by³by darmowy :) chêæ reklamy zespo³u - po prostu, wiec po co na tym zarabiac. nie mysle ze udaloby sie sciagnac panów z Opeth na te AP, no ale kto wie, pomarzyc mozna..

Propheti

  • Guest
After Party Opeth
« Reply #3 on: 2005-07-28, 01:05:21 »
A wynajêcie lokalu? :>

Przecie¿ to wszystko kosztuje... Nie gadaj ¿e zespó³ wyk³ada kase!

Sorvali

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://www.melancholy.siec2000.pl
After Party Opeth
« Reply #4 on: 2005-07-28, 10:03:35 »
to wlasnie chodzi o taki lokal który idzie na uk³ady, nie wszystkie bior± za to kase :) my szukamy glownie takich miejsc w ktorych to nam p³ac±, a nie my im :)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
After Party Opeth
« Reply #5 on: 2005-07-28, 12:06:42 »
To tak jak w przeczytanej ostatnio przeze mnie "Muzyce duszy" Pratchetta - muzyka powinna byæ za darmo. W³a¶ciciel lokalu i tak zarobi na piwie.
True Pagan Winter Crew

Propheti

  • Guest
After Party Opeth
« Reply #6 on: 2005-07-28, 17:59:05 »
Sorvali, a wiêc s± ju¿ jakie¶ konkrety?

Chce wiedzieæ jeszcze przed koncertem...  :roll:

Sorvali

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://www.melancholy.siec2000.pl
After Party Opeth
« Reply #7 on: 2005-07-28, 20:35:35 »
na dniach powinno byc co¶ wiadomo, jakby co poinformuje o tym na forum na pewno.

Propheti

  • Guest
After Party Opeth
« Reply #8 on: 2005-07-28, 21:31:22 »
S³ucha³em ju¿ coverka, jest spoko. Chcia³bym pos³uchaæ ch³opaków na ¿ywo...

Mam nadzieje ¿e siê uda  :twisted:

Sorvali

  • Posts: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://www.melancholy.siec2000.pl
After Party Opeth
« Reply #9 on: 2005-07-30, 20:46:18 »
niedawno w zdzieszowicach gralismy :) poki co do sciagniecia na stronie jest w calkiem niezlej jakosci caly koncert z mys³owic - wiec polecam jesli ktos chce ;]

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
After Party Opeth
« Reply #10 on: 2005-08-01, 13:28:00 »
ja prawdopodobnie spadam z ziomami z koncertu zaraz po Opeth, tak mi siê zdaje.
Avril kocham Ciê :*

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
After Party Opeth
« Reply #11 on: 2005-08-07, 00:20:39 »
Sorvali w Spodku tak czy siak mnie nie bêdzie ale gdyby¶ móg³ mi przes³aæ ten cover Harvesta na [email protected]  by³bym wielce d¼wiêczny... :wink:
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
After Party Opeth
« Reply #12 on: 2005-08-07, 00:36:19 »
Quote from: rybosom
w Spodku tak czy siak mnie nie bêdzie

kurcze,co chwile ktos podaje ze go w Spodku nie bedzie i wychodzi ze niewiele osob z tego forum wybiera sie na koncert :( a szkoda,liczylem ze poznam troche forumowiczow ale chyba trzeba czekac na inna okazje :evil:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
After Party Opeth
« Reply #13 on: 2005-08-07, 11:40:33 »
Quote from: masster
kurcze,co chwile ktos podaje ze go w Spodku nie bedzie i wychodzi ze niewiele osob z tego forum wybiera sie na koncert :( a szkoda,liczylem ze poznam troche forumowiczow ale chyba trzeba czekac na inna okazje :evil:

Mo¿esz niektórych trochê lepiej poznaæ na #opeth.pl ;) A co do koncertu to zanosi siê, ¿e mnie te¿ raczej nie bêdzie, nie mam z kim jechaæ  :?  :(

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
After Party Opeth
« Reply #14 on: 2005-08-07, 18:40:07 »
Quote from: djdzida
Quote from: masster
kurcze,co chwile ktos podaje ze go w Spodku nie bedzie i wychodzi ze niewiele osob z tego forum wybiera sie na koncert :( a szkoda,liczylem ze poznam troche forumowiczow ale chyba trzeba czekac na inna okazje :evil:

Mo¿esz niektórych trochê lepiej poznaæ na #opeth.pl ;) A co do koncertu to zanosi siê, ¿e mnie te¿ raczej nie bêdzie, nie mam z kim jechaæ  :?  :(

no pieknie,kolejna osoba,ktora wczesniej chciala jechac rezygnuje :( a juz mialem pisac wczesniej ze jestes jedna z nielicznych z tego forum ,ktora jedzie do Katowic :wink:  teraz to zaczynam sie bac czy wogole beda jacys fani Opetha :mrgreen:  po cichu liczylem ze bedzie to w miare liczna grupa i na tle fanow Korna nie bedzie z nami tak zle,ale teraz... mialem nadzieje,ze chlopaki z Opeth zobacza ze sceny te tlumy ich fanow,pomysla "kurcze,duzo ich,trzeba tu za wszelka cene jak najszybciej przyjechac ze swoim wlasnym koncertem,a jeszcze lepiej z kilkoma koncertami"  :twisted:  a tak zobacza ze malutko i pomysla" eee,lipa,raptem kilkunastu fanow,nie warto tu czesciej wpadac,przyjedziemy za 5 lat na jakis festiwal do Spodka i zobaczymy czy cos sie zmienilo" :twisted: dobra,just kidding,grunt to pozytywnie myslec,bedzie dobrze :mrgreen:
chyba bede musial uruchomic sobie Irc,chociaz niezbyt mi sie chce :wink: