Opeth > Dyskografia

In Cauda Venenum

<< < (2/57) > >>

Callahan:
Swoj± drog± to, ¿e naprawdê nie ma o czym gadaæ coraz bardziej je¶li chodzi o Opeth pokazuje tez liczba postów w kolejnych w±tkach nowych p³yt:
Watershed - 1577
Heitage - 1252
Pale Communion - 806
Sorceress - 283

(tak, wiem, ¿e to g³ównie dlatego, ¿e poza mo¿e 5 userami to ju¿ pies z kulaw± nog± tu nie zagl±da ;) )

Voice:

--- Quote from: Callahan on 2018-07-16, 18:17:28 ---
(tak, wiem, ¿e to g³ównie dlatego, ¿e poza mo¿e 5 userami to ju¿ pies z kulaw± nog± tu nie zagl±da ;) )

--- End quote ---

Igzakli ;)

Ale fakt, umowmy sie szczerze, ze nawet nam, obroncom ostatniego bastionu Opeth w polskim internecie, opadly emocje zwiazane z kolejnymi albumami zespolu.

ambush1:

--- Quote from: Voice on 2018-07-16, 21:15:15 ---..obroncom ostatniego bastionu Opeth...
--- End quote ---
Nie ma ju¿ Opeth :mrgreen: Teraz jest tylko zmêczony Mike i weso³a gromadka, zosta³ tylko w±s w±s w±s ;) Dawno powinni, o przepraszam, powinien przestaæ u¿ywaæ nazwy Opeth...

Callahan:
Fakt, ¿e móg³by zrobiæ jak Wilson - przed wydaniem Heritage zacz±æ dzia³aæ pod nazwiskiem solo i tylko sobie dobraæ odpowiedni± gromadkê, coraz rzadziej dorzucaj±c do setu stare numery Opeth. Ale raz, ¿e ma za trudno brzmi±ce nazwisko, dwa ¿e nie jest w stanie wydusiæ z siebie na tyle zró¿nicowanego materia³u ¿eby to poci±gn±æ, a trzy ¿e fani by go zjedli za porzucenie Opeth. Wiêc siê mêczy biedaczek. To co robi teraz, to pój¶cie na ³atwiznê, ale czy naprawdê mo¿na go za to obwiniaæ?

Zreszt± zobaczymy co poka¿e na nowej p³ycie, mo¿e bêdzie jako¶ inaczej...

ambush1:
Tak, wszyscy wiemy w czym rzecz, ale no po prostu strasznie smutno z tego powodu bo kiedy¶ "Opeth" co¶ znaczy³o.. teraz to odcinanie kuponów. Gdyby nie marka i marketing to 'to' nie mia³oby prawa siê przebiæ, a ju¿ na pewno nie by³oby tak wysoko ocenianie przez 'ekspertów' ;) Takie pitu pitu - zwyk³e, przeciêtne nie wnosz±ce zupe³nie nic.

Co do oczekiwañ to po PC i Sorceress ju¿ brak mi wiary.. pewnie przes³ucham, mo¿e co¶ nawet wpadnie w ucho, ale ile mamy takich kapel?

PS co do Heritage - ten album jeszcze bym podpisa³ jako Opeth. Jest chaotyczne ok, ale ma to co¶, ten mrok, jakie¶ emocje, co¶ co wyró¿nia siê na tle ca³ej reszty.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

[*] Poprzednia strona

Go to full version