Author Topic: Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?  (Read 29569 times)

0 Members i 2 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #15 on: 2003-09-08, 21:45:58 »
Weakness to sprawka Wilsona, a raczej brzmienie tego kawa³ka, który mi sie zreszt± podoba

Quote
No to jest pytanie. Ewentualnie - mo¿e jest taki, którego nie napisa³ w ca³o¶ci ???


Ciekawe jak wileki wp³yw Mike ma na to, co graj± Mendez i Lopez, w±tpie ¿eby rozpisywa³ bas czy perkusjê tylko wg w³asnej wizji.....a Peter? Wiem, ¿e na Blackwater Park jego wk³ad by³ niewielki (no mo¿e brzmienie gitary), ale na koncertach tak¿e gra solówki;)
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

Eley

  • Guest
Wilson
« Reply #16 on: 2003-09-20, 11:24:53 »
I taknajgorzej jest z Wilsonem. Nie wiem, czemu, ale strasznie go¶cia nie lubiê. mam wra¿enie, ¿e p³yty "za jego kadencji" s± jakie¶ takie... Nie wiem... S³ucham, s³ucham i nadchodzi moment, gdy co¶ jest nie tak- atmosfera siê sypie... Nie wiem... chyba jestem uprzedzona... Ale Opeth i tak jest najlepszym zespo³em ¶wiata... Maj± moje b³ogos³awieñstwo

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #17 on: 2004-03-18, 13:31:25 »
dobre pytanie zostalo postawione w temacie... a ja zrobilam mmsa opethowego, ikonke opethowa, a potem ustawilam ja na wszystkich skrotach na pulpicie... mama kazala sie leczyç...

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #18 on: 2004-03-18, 13:56:33 »
Quote from: Kasandra
dobre pytanie zostalo postawione w temacie... a ja zrobilam mmsa opethowego, ikonke opethowa, a potem ustawilam ja na wszystkich skrotach na pulpicie... mama kazala sie leczyç...


 :lol:

Ja od 3 dni codziennie slucham po 15 razy "The Night And The Silent Water", nie potrafie sie uwolnic od tego numeru! Pomocy! :wink:  Nawet moj stary sie zorientowal, ze leci w kolko ten sam kawalek :wink:
as I would die now, for one last wish......

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #19 on: 2004-03-19, 15:41:35 »
Maq, wiem jak sie leczyc: witamina C dwa razy dziennie. (jedyny problem, ze mi sie konczy...)

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #20 on: 2004-03-20, 10:45:14 »
Moj organizm nie przyjmuje witamin, on je odrzuca. Chyba zeby go oszukac i wrzucic taka pigulke do piwa.... 8)
Ale ok, jestem juz chyba wyleczony (*) z Opeth.



(*) wyleczony - nie musze sluchac ich 3 godziny dziennie, nawet czasem udaje mi sie nie sluchac pare dni pod rzad! Taki zespolik "Immolation" mi pomogl i teraz moja obsesja przeniosla sie troszeczke na nich :wink:
as I would die now, for one last wish......

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #21 on: 2004-04-02, 15:05:58 »
Posty dot. Dream Theater, jako off-topicowe,  zosta³y przesuniête do odpowiedniego w±tku w Chat.
True Pagan Winter Crew

caress of stars

  • Guest
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #22 on: 2004-04-02, 15:36:25 »
echh, Minder :roll: , a juz myslalam, ze dolaczyles sie do dysputy na temat Dream Theater  :( ...  :lol:  :wink:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #23 on: 2004-04-23, 10:08:13 »
a jak sobie poradziæ z czym¶ takim: dajê mamie co¶ do pos³uchania, dobra, s³ucha, a potem komentuje: "Opeth i tak lepszy"  :shock:

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #24 on: 2004-04-23, 11:04:43 »
Quote from: Kasandra
a jak sobie poradziæ z czym¶ takim: dajê mamie co¶ do pos³uchania, dobra, s³ucha, a potem komentuje: "Opeth i tak lepszy"  :shock:


To to masz extra matke! Moj stary tylko po pijaku jest w stanie sluchac Opeth, wtedy zawsze gada : "chlopakiiiii niezzzzleee graj±±±±±±±±±±a" ;)

Zapusc matce Immolation 8)
as I would die now, for one last wish......

caress of stars

  • Guest
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #25 on: 2004-04-23, 11:13:49 »
moja matka nawet Anathemy nie lubi, bo ja to nudzi  :shock:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #26 on: 2004-04-23, 14:47:08 »
no, dobra, dziêki, przeka¿ê matce, ale ona nie chce nic innego s³uchaæ!!! i p³yty mi zabiera  :cry:

caress of stars

  • Guest
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #27 on: 2004-04-23, 15:45:30 »
Maq, fajnego masz starego  :lol:

Maq

  • Posts: 164
  • Karma: +0/-0
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #28 on: 2004-04-24, 22:00:38 »
Quote from: caress of stars
Maq, fajnego masz starego  :lol:


wrecz przciwnie:)
na trzezwo okresla "moja muzyke" HA£ASEM! widzieliscie takie cos?  :lol:
as I would die now, for one last wish......

caress of stars

  • Guest
Uzale¿nienie? Mania? Fanatyzm?
« Reply #29 on: 2004-04-25, 11:31:45 »
wiesz, mowiac "fajnego" mialam na mysli cos zupelnie odwrotnego :lol:... to taki rodzaj ironii? sceptyzmu?... cos w tym stylu  :P ...
P.s. moi starsi tez sa przekonani, ze slucham "satanistycznego halasu" ale ja mam to w rzopie co oni mysla  :D