Author Topic: Garden Of The Titans - Live at Red Rocks  (Read 863 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

Callahan

• Rocket Man
Odp: Garden Of The Titans - Live at Red Rocks
« Reply #15 on: 2018-09-09, 01:59:00 »
:shock: weź, poważnie? Jak dla mnie to tragedia jakaś. W ogóle where is Opeth ja się pytam?? Od pewnego czasu widzę tylko odcinanie kuponów... :(

No jasne, że tak, ale sentyment mi pozostał. Chociaż widzę, że dziadzieją.

Demon of the Fall

Ten growl... hmm, no nie brzmi to jakoś super. W ogóle mam wrażenie, że gitary są za cicho, przez to wokal jest tak bardzo na pierwszym planie. Ale może muszę posłuchać na innym sprzęcie jeszcze raz.

Hieronim_Berbelek

« Reply #16 on: 2018-09-14, 12:58:49 »
:shock: weź, poważnie? Jak dla mnie to tragedia jakaś. W ogóle where is Opeth ja się pytam?? Od pewnego czasu widzę tylko odcinanie kuponów... :(

No jasne, że tak, ale sentyment mi pozostał. Chociaż widzę, że dziadzieją.

Demon of the Fall

Ten growl... hmm, no nie brzmi to jakoś super. W ogóle mam wrażenie, że gitary są za cicho, przez to wokal jest tak bardzo na pierwszym planie. Ale może muszę posłuchać na innym sprzęcie jeszcze raz.

Słowo "dziadzieją" pasuje jak ulał do tej wersji Demona. Dla porównania. Mam poczucie, że produkcja nie jest dostosowana do brzmienia starszych rzeczy i do obecności growlu. Ale jak tak patrzę na nagrania koncertowe z ostatnich kilku lat - to czy to coś nowego? Zresztą prawdę mówiąc to growl Mike'a od Royal Albert Hall jest coraz słabszy, coraz bardziej płaski i przy okazji sprawia wrażenie wymuszonego. W tej chwili nie brzmi wiele lepiej od Nicka Holmesa. Ogólnie przykro mi to mówić, ale jako fani Opetha chyba wchodzimy coraz bardziej w fazę Stonesów czy innych Purpli i możemy się tylko grzać resztkami dawnego ognia.
No justice here, No liberty
No reason, No blame
There's no cause to taint the sweetest taste of blood
And greetings from the nation
As we shake the hands of time
They're taking their ovations
The vultures stay behind

the_silent_man

« Reply #17 on: 2018-10-14, 11:45:09 »
Zamówiłem w pakiecie razem z DVD Stefana. Data premiery ta sama. Przypadek? Pewnie tak bo inne wytwórnie, ale mogli sobie to jakoś rozdzielić biorąc pod uwagę, że wiele osób zakupi pewnie i Opeth i Stevena.
Doesn't mean you should
Just because you can