Author Topic: "Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"  (Read 44395 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #30 on: 2005-08-25, 12:57:59 »
Quote from: djdzida
@Kasandra: Ja tam nie jestem jak±¶ zagorza³± i nawiedzon± przeciwniczk± palenia, tylko domagam siê praw do picia, a to palenie by³o tylko argumentem :mrgreen:

ja rozumiem, to byla taka dygresja z mojej strony, ja tez chce praw do picia
scenka:
Dni miasta X, ustawiona scena w centrum, koncerty, ludzie, budka z piwem. Go¶c kupuje, odchodzi, bierze lyka i w tym momencie podchodzi do niego straznik miejski i kaze mu przestac pic, albo wyleje mu to piwo i wlepi mandat, bo to jest srodek miasta, miejsce publiczne. Absurd? Nie, piekna nasza Polska cala.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #31 on: 2005-08-25, 17:22:31 »
Quote from: Minder
Papierosami siê brzydzê i dusz± mnie. Powinni zabroniæ sprzeda¿y tego syfu (...)
Co do seksu - nie szukaæ - sam(a) przyjdzie :P

To tak jak ja... Spaliæ na stosie papierosy!!! :D
Samo nie przyjdzie... A mo¿e przyjdzie?  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #32 on: 2005-08-25, 19:52:54 »
Quote from: Kasandra
Dni miasta X, ustawiona scena w centrum, koncerty, ludzie, budka z piwem. Go¶c kupuje, odchodzi, bierze lyka i w tym momencie podchodzi do niego straznik miejski i kaze mu przestac pic, albo wyleje mu to piwo i wlepi mandat, bo to jest srodek miasta, miejsce publiczne. Absurd? Nie, piekna nasza Polska cala.

A tak, to podobna akcja by³a na juwenaliach - piknik wydzia³u ETI. Piknik odbywa³ siê w Pucku, nieca³a godzinka jazdy poci±giem, wysiadamy i idziemy przez miasto do¶æ du¿± grup± na miejsce imprezy(nie muszê chyba dodawaæ, ¿e wiêkszo¶æ z piwkiem w rêku ;) ). Podes³ali nam radiowóz-pilota. Prawie wszyscy dotarli na miejsce, tylko trzech kolegów zosta³o w tyle - czekali na kole¿anki, które posz³y siê za³atwiæ. No i *ci sami* policjanci, którzy eskortowali grupê i widzieli, ¿e *wszyscy* id± z piwem (i ¿e to impreza) podeszli do kolegów... Chcieli wlepiæ ka¿demu po stówce mandatu :lol: Koledzy siê zaczêli k³óciæ, ¿e przecie¿ to juwenalia i sami policjanci widzieli, ¿e wszyscy pij±. A pan policjant na to, ¿e grupa to co innego, ale pojedynczym delikwentom nie przepu¶ci...  :?  W koñcu dostali mandat na spó³ê, ale... Kasandra u¿y³a dobrego s³owa - absurd.

Czarna Inque

  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #33 on: 2005-08-26, 12:29:16 »
coz.. ze mna picie to katorga bo ja lubie kulturalnie wiec moi znajomi niekiedy wkurzaja sie ze za wybredna jestem..

z win bardzo lubie Riesling, szczegolnie nowozelandzkie, z wodek finlandie (bo nie skazona substancjami zapachowymi) a z piw.. hm.. ulubione to Guiness ale w Polsce zadawalam sie Dêbowym Mocnym
summer is miles, and miles away...

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #34 on: 2005-08-26, 13:49:19 »
Quote from: Czarna Inque
coz.. ze mna picie to katorga bo ja lubie kulturalnie wiec moi znajomi niekiedy wkurzaja sie ze za wybredna jestem..

z win bardzo lubie Riesling, szczegolnie nowozelandzkie, z wodek finlandie (bo nie skazona substancjami zapachowymi) a z piw.. hm.. ulubione to Guiness ale w Polsce zadawalam sie Dêbowym Mocnym

Nooo, to w drogich alkoholach pani Czarna Inque gustuje  :mrgreen:  Mo¿e znajomi nie chc± tyle wydawaæ... ;)

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #35 on: 2005-08-26, 14:23:24 »
Quote from: Czarna Inque
coz.. ze mna picie to katorga bo ja lubie kulturalnie wiec moi znajomi niekiedy wkurzaja sie ze za wybredna jestem..

z win bardzo lubie Riesling, szczegolnie nowozelandzkie, z wodek finlandie (bo nie skazona substancjami zapachowymi) a z piw.. hm.. ulubione to Guiness ale w Polsce zadawalam sie Dêbowym Mocnym

moge tylko pogratulowac gustu =D>  :D  Finaldia(zwlaszcza zurawinowa),Guinessik sa mniam,mniam :mrgreen:

Czarna Inque

  • Posts: 16
  • Karma: +0/-0
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #36 on: 2005-08-29, 00:41:14 »
w³a¶¶¶¶nie... drogie to cholerstwo niestety.. no ale jak mowie, czasem warto troche wiecej wydac i piæ lepsze trunki :P
czym sie rozni wino marki WINO od wina np. z francji?
tym ze w winach z francji siarka dodawana jest do zabicia resztek grzybow b±dz bakterii, a w winach marki Wino to glowny skladnik  :wink:

ps. no ale nie powiem ze mi sie nie zdaza pic i takich "tradycyjnych" trunkow  :D
summer is miles, and miles away...

ironBIDDAF

  • Posts: 79
  • Karma: +0/-0
    • http://WWW.METALMADNESS.PL
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #37 on: 2005-09-01, 12:47:45 »
Ja tam zwyczajowo lubie sie piwka napic (ostatnio czasem z sokiem imbirowym sobie dawkuje). Zazwyczaj tym piwkiem jest Tyskie, aczkolwiek do konca wrzesnia postawnowi³em sobie odpoczac od Tyskiego, poniewa¿ Wis³a (ktorej sponsorem jest TYSKIE) przegra³a mecz z Grekami. Teraz pije Lecha.

Je¶li chodzi o czysta wodkê to okazjonalnie ostatnio pijam Absolwenta. Kiedys pi³em tego duzo, a teraz przeszed³em na ¿ubrówke z soczkiem, albo (dobre) drinki.

Wina pijam tylko pó³wytrawne. Z jabolami zerwa³em jeszcze w liceum.

Papierosów nie palê (i jest to mój powod do dumy, poniewa¿ meczy³em sie z tym ¶wiñstwem pare lat)
:(

http://republika.pl/metal-madness/love.jpg

wyraz mi³o¶ci do.... Fizyki

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #38 on: 2005-09-01, 14:49:37 »
Quote from: ironBIDDAF
Zazwyczaj tym piwkiem jest Tyskie, aczkolwiek do konca wrzesnia postawnowi³em sobie odpoczac od Tyskiego, poniewa¿ Wis³a (ktorej sponsorem jest TYSKIE) przegra³a mecz z Grekami. Teraz pije Lecha.


ironBIDDAF to po pora¿ce powinno mieæ jeszcze bardziej gorzki smak, to chyba lepiej :wink:

a tak na serio oj ta nasza Wise³ka zaprzepa¶ci³a ogromn± szansê (ma³y ot)

Floe

  • Posts: 194
  • Karma: +0/-0
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #39 on: 2006-02-23, 21:07:20 »
Hm... Lubie wino czerwone i piwo (tylko takie typu Redds i Freeq :P). Wódki nie pi³am i jakos mi sie do spróbowania nie spieszy :)
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #40 on: 2006-02-23, 21:08:53 »
Quote
Redds i Freeq
:zaskoczenie:  :eee:   :obled:
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #41 on: 2006-02-23, 21:20:26 »
Floe, Ty masz 15 lat... Nie za wcze¶nie na eksperymenty z alkoholem? :?
Nie ¿ebym chcia³ jako¶ strasznie moralizowaæ, ale jako¶ nie mogê zdzier¿yæ, jak siê ludzie za m³odu marnuj±.
Dobra, nie zwracajcie na mnie uwagi - to zboczenie zawodowe.
True Pagan Winter Crew

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #42 on: 2006-02-23, 21:26:07 »
:Dminder spod twoich pingwinich-linuxowych skrzyde³, wyjdzie gromadka porz±dnych, fizyków-abstynentów. przysz³o¶æ naszego kraju w dobrych rêkach :D
selfbanned

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #43 on: 2006-02-23, 21:38:14 »
minder, pewnie wie co to znaczy byæ opiekunem gimnazjalistów na wycieczce szkolnej - :partyman: - :mrgreen:
Ale bez przesady, redds i freeq to jeszcze nie denaturat :)

Floe

  • Posts: 194
  • Karma: +0/-0
"Winiacze" czy "tanie wódki mózgotrzepy"
« Reply #44 on: 2006-02-23, 21:47:24 »
Nie pije na³ogowo, jak sie napije raz na 2 miesiace to jest spoko :P A szczerze mówiac Redds I Freeq to nie piwo tylko taki soczek <lol>:D:)
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...