Author Topic: Opeth bez Martina?  (Read 4045 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

vertigo

• Global Moderathor
  • *
Opeth bez Martina?
« on: 2005-07-29, 00:14:13 »
Co prawda informacje na onecie bywają często dziwne i nie zawsze prawdziwe, ale:

Według niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji, nowym perkusistą Opeth został Gene Hogla
Hoglan zastąpił tym samym Martina Lopeza, który został wyrzucony z zespołu zaledwie kilka dni temu.
 :shock:
Czy ktoś mi powie o co tu chodzi, bo zaczynam się bać

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth bez Martina?
« Reply #1 on: 2005-07-29, 00:43:33 »
To może chociaż podasz źródło? Onet też powienien źródła podawać. Może dojdziemy co jest grane.

znalazłem

news na atniMUSIC

post na forum abrasive rock

Mam nadzieję, że to tylko głupie plotki :evil: Ostatecznie ktoś na wspomnianym forum opublikował dementi. Kapela robi się sławna, to od razu rodzą się plotki na poziomie bruku :evil:
True Pagan Winter Crew

Agarves

Opeth bez Martina?
« Reply #2 on: 2005-07-29, 01:27:06 »
To zostało już jakiś czas temu omówione na Ultimatemetal.com. Lopez faktycznie opuścił kilka występów (być może całą resztę trasy po USA w ramach Sounds Of The Underground). Ludzie, którzy widzieli się z chłopakami przed występami mówili, że Lopez ma uraz ramienia i że to tymczasowe. A ponieważ nie traktują tej trasy na poważnie, a raczej jako zaznajomienie się z nowymi fanami, odpuścił sobie. Wszyscy jednak zgodnie (pomimo wątpliwości) zaprzeczyli jakoby Lopez miał odejść na dobre. Pozostaje poczekać na oficjalną informację.

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth bez Martina?
« Reply #3 on: 2005-07-29, 01:32:50 »
Gene Hoglan zastępował Lopeza, gdy ten leczył się z fobii przed wyjazdem do Jordanii w 2003. Teraz również go zastępował - powód nie jest mi znany, ale skłaniam się ku teorii o kontuzji.
True Pagan Winter Crew

Propheti

• Guest
Opeth bez Martina?
« Reply #4 on: 2005-07-29, 12:59:38 »
Quote from: Minder
Gene Hoglan zastępował Lopeza, gdy ten leczył się z fobii przed wyjazdem do Jordanii w 2003. Teraz również go zastępował - powód nie jest mi znany, ale skłaniam się ku teorii o kontuzji.

Mam nadzieje... - nie wyobrażam sobie Opeth bez Lopez'a!

vertigo

• Global Moderathor
  • *
Opeth bez Martina?
« Reply #5 on: 2005-07-29, 15:46:21 »
Quote from: Agarves
To zostało już jakiś czas temu omówione na Ultimatemetal.com.

Też o tym czytałem, ale z tego co pamiętam to było spekulowanie co by było gdyby, a nie stwierdzenie takiego faktu. Poza tym ta informacja, o której pisałem pojawiła się stosunkowo niedawno i to mnie zaniepokoiło bo o kontuzji Lopeza wiadomo było już wcześniej. Plotka, mówiąca o dragach to jakiś totalny bełkot (może ktoś ją puścił, bo na forum Opeth przed zamknięciem, niektórzy wspominali, że na sesji zdjęciowej wygląda blado, tak jakby mu coś dolegało). To że onet puszcza w obieg takie pierdoły o Opeth jest irytujące (z okładką też twierdził, że chatka jest wersją oficjalną, co by wskazywało, że ich źródła informacji pochodzą z forum, co moim zdaniem od razu je skreśla). Jeżeli coś by było do rzeczy, to zapewne wiedzielibyśmy o tym już na początku obecnej trasy. Może chociaż pielęgniarki, też okażą się wymysłem (bo jeszcze zaczną puszczać plotki, że teledysk był kręcony na oddziale odwykowym :])

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth bez Martina?
« Reply #6 on: 2005-07-29, 15:55:20 »
Garść oficjalnych informacji
A jak ktoś będzie siał panikę, to wybatożę :evil: ;)
True Pagan Winter Crew

vertigo

• Global Moderathor
  • *
Opeth bez Martina?
« Reply #7 on: 2005-07-29, 16:17:13 »
Fakt, to tylko jego 'rare blood disorder' - już mi lepiej :evil: . A jednak ludzie chyba mieli trochę racji co do sesji. Nie rozumiem tylko czemu od razu nie podali oficjalnej informacji i nie wyjaśnili o co chodzi (chyba, że nie chcieli siać paniki i głupich plotek :) )

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth bez Martina?
« Reply #8 on: 2005-07-29, 16:22:00 »
No fakt, że "rare blood disorder" brzmi mało pocieszająco i równie mało prawdopodobnie, no ale co mamy robić? Pozostaje mieć nadzieję, że wydobrzeje do czasu europejskiej trasy.
True Pagan Winter Crew

Whodo

• the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Opeth bez Martina?
« Reply #9 on: 2005-07-30, 20:06:22 »
No popatrzcie jaki pech z tymi perkusistami najpierw Unas, teraz Martin  :cry:

masster

Opeth bez Martina?
« Reply #10 on: 2005-07-30, 21:52:53 »
mam nadzieje ze "to cos" co dolega Martinowi nie okaze sie czyms prawdziwie powaznym i oby facet wydobrzal jak najszybciej,chce go zobaczyc za miesiac w Spodku :twisted:
zeby tylko sytuacja nie skonczyla sie tak jak w Vaderze z 'kontuzja' Docenta :roll:

profesorGregor

Opeth bez Martina?
« Reply #11 on: 2005-07-30, 23:44:03 »
osh... :shock:

co to jest rare blood disorder ??
brzmi tak...hm??
mhocznie i khwisto...
Agarves wiesz co to jest??
Lost track of time
In a flurry of smoke
Waiting anxiety
For a fair judgement deserved...

Agarves

Opeth bez Martina?
« Reply #12 on: 2005-07-31, 01:18:37 »
Nie jestem medykiem, chodzi o zaburzenia we krwi, choć nie podają dokładnie jakie. Anemia, czy leukemia to chyba przykłady takich zaburzeń.

masster

Opeth bez Martina?
« Reply #13 on: 2005-07-31, 10:36:14 »
Quote from: Agarves
Nie jestem medykiem, chodzi o zaburzenia we krwi, choć nie podają dokładnie jakie. Anemia, czy leukemia to chyba przykłady takich zaburzeń.

oby to nie bylo cos takiego jak leukemia [-o< !w koncu to jest bialaczka,a chyba nie musze wyjasniac jak powazna jest to choroba.gdyby Martin mial cos takiego to raczej niepredko zobaczylibysmy go na scenie  :abu:  miejmy nadzieje ze to schorzenie,ktore ma Martin da sie w miare szybko wyleczyc i ze Martin zachowa przy tym wlosy :smutek:

profesorGregor

Opeth bez Martina?
« Reply #14 on: 2005-08-02, 00:21:16 »
anemia jakby nie patrzec tez wesola choroba nie jest:(

ja tez mam nadzieje ze wszystko sie ulozy...
jesli cosby mu sie stalo to znowu radio maryja by sie cieszylo ze kolejny stanista zatracil sie w nieczystosci i narkotykach...:(

przepraszam...
nie chce snuc czarnych scenariuszy...
Lost track of time
In a flurry of smoke
Waiting anxiety
For a fair judgement deserved...

lofty-success