Author Topic: Opeth bez Martina?  (Read 14110 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Opeth bez Martina?
« on: 2005-07-29, 00:14:13 »
Co prawda informacje na onecie bywaj± czêsto dziwne i nie zawsze prawdziwe, ale:

Wed³ug niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji, nowym perkusist± Opeth zosta³ Gene Hogla
Hoglan zast±pi³ tym samym Martina Lopeza, który zosta³ wyrzucony z zespo³u zaledwie kilka dni temu.
 :shock:
Czy kto¶ mi powie o co tu chodzi, bo zaczynam siê baæ

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth bez Martina?
« Reply #1 on: 2005-07-29, 00:43:33 »
To mo¿e chocia¿ podasz ¼ród³o? Onet te¿ powienien ¼ród³a podawaæ. Mo¿e dojdziemy co jest grane.

znalaz³em

news na atniMUSIC

post na forum abrasive rock

Mam nadziejê, ¿e to tylko g³upie plotki :evil: Ostatecznie kto¶ na wspomnianym forum opublikowa³ dementi. Kapela robi siê s³awna, to od razu rodz± siê plotki na poziomie bruku :evil:
True Pagan Winter Crew

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Opeth bez Martina?
« Reply #2 on: 2005-07-29, 01:27:06 »
To zosta³o ju¿ jaki¶ czas temu omówione na Ultimatemetal.com. Lopez faktycznie opu¶ci³ kilka wystêpów (byæ mo¿e ca³± resztê trasy po USA w ramach Sounds Of The Underground). Ludzie, którzy widzieli siê z ch³opakami przed wystêpami mówili, ¿e Lopez ma uraz ramienia i ¿e to tymczasowe. A poniewa¿ nie traktuj± tej trasy na powa¿nie, a raczej jako zaznajomienie siê z nowymi fanami, odpu¶ci³ sobie. Wszyscy jednak zgodnie (pomimo w±tpliwo¶ci) zaprzeczyli jakoby Lopez mia³ odej¶æ na dobre. Pozostaje poczekaæ na oficjaln± informacjê.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth bez Martina?
« Reply #3 on: 2005-07-29, 01:32:50 »
Gene Hoglan zastêpowa³ Lopeza, gdy ten leczy³ siê z fobii przed wyjazdem do Jordanii w 2003. Teraz równie¿ go zastêpowa³ - powód nie jest mi znany, ale sk³aniam siê ku teorii o kontuzji.
True Pagan Winter Crew

Propheti

  • Guest
Opeth bez Martina?
« Reply #4 on: 2005-07-29, 12:59:38 »
Quote from: Minder
Gene Hoglan zastêpowa³ Lopeza, gdy ten leczy³ siê z fobii przed wyjazdem do Jordanii w 2003. Teraz równie¿ go zastêpowa³ - powód nie jest mi znany, ale sk³aniam siê ku teorii o kontuzji.


Mam nadzieje... - nie wyobra¿am sobie Opeth bez Lopez'a!

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Opeth bez Martina?
« Reply #5 on: 2005-07-29, 15:46:21 »
Quote from: Agarves
To zosta³o ju¿ jaki¶ czas temu omówione na Ultimatemetal.com.


Te¿ o tym czyta³em, ale z tego co pamiêtam to by³o spekulowanie co by by³o gdyby, a nie stwierdzenie takiego faktu. Poza tym ta informacja, o której pisa³em pojawi³a siê stosunkowo niedawno i to mnie zaniepokoi³o bo o kontuzji Lopeza wiadomo by³o ju¿ wcze¶niej. Plotka, mówi±ca o dragach to jaki¶ totalny be³kot (mo¿e kto¶ j± pu¶ci³, bo na forum Opeth przed zamkniêciem, niektórzy wspominali, ¿e na sesji zdjêciowej wygl±da blado, tak jakby mu co¶ dolega³o). To ¿e onet puszcza w obieg takie pierdo³y o Opeth jest irytuj±ce (z ok³adk± te¿ twierdzi³, ¿e chatka jest wersj± oficjaln±, co by wskazywa³o, ¿e ich ¼ród³a informacji pochodz± z forum, co moim zdaniem od razu je skre¶la). Je¿eli co¶ by by³o do rzeczy, to zapewne wiedzieliby¶my o tym ju¿ na pocz±tku obecnej trasy. Mo¿e chocia¿ pielêgniarki, te¿ oka¿± siê wymys³em (bo jeszcze zaczn± puszczaæ plotki, ¿e teledysk by³ krêcony na oddziale odwykowym :])

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth bez Martina?
« Reply #6 on: 2005-07-29, 15:55:20 »
Gar¶æ oficjalnych informacji
A jak kto¶ bêdzie sia³ panikê, to wybato¿ê :evil: ;)
True Pagan Winter Crew

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Opeth bez Martina?
« Reply #7 on: 2005-07-29, 16:17:13 »
Fakt, to tylko jego 'rare blood disorder' - ju¿ mi lepiej :evil: . A jednak ludzie chyba mieli trochê racji co do sesji. Nie rozumiem tylko czemu od razu nie podali oficjalnej informacji i nie wyja¶nili o co chodzi (chyba, ¿e nie chcieli siaæ paniki i g³upich plotek :) )

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Opeth bez Martina?
« Reply #8 on: 2005-07-29, 16:22:00 »
No fakt, ¿e "rare blood disorder" brzmi ma³o pocieszaj±co i równie ma³o prawdopodobnie, no ale co mamy robiæ? Pozostaje mieæ nadziejê, ¿e wydobrzeje do czasu europejskiej trasy.
True Pagan Winter Crew

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Opeth bez Martina?
« Reply #9 on: 2005-07-30, 20:06:22 »
No popatrzcie jaki pech z tymi perkusistami najpierw Unas, teraz Martin  :cry:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Opeth bez Martina?
« Reply #10 on: 2005-07-30, 21:52:53 »
mam nadzieje ze "to cos" co dolega Martinowi nie okaze sie czyms prawdziwie powaznym i oby facet wydobrzal jak najszybciej,chce go zobaczyc za miesiac w Spodku :twisted:
zeby tylko sytuacja nie skonczyla sie tak jak w Vaderze z 'kontuzja' Docenta :roll:

profesorGregor

  • Posts: 70
  • Karma: +0/-0
Opeth bez Martina?
« Reply #11 on: 2005-07-30, 23:44:03 »
osh... :shock:

co to jest rare blood disorder ??
brzmi tak...hm??
mhocznie i khwisto...
Agarves wiesz co to jest??
Lost track of time
In a flurry of smoke
Waiting anxiety
For a fair judgement deserved...

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Opeth bez Martina?
« Reply #12 on: 2005-07-31, 01:18:37 »
Nie jestem medykiem, chodzi o zaburzenia we krwi, choæ nie podaj± dok³adnie jakie. Anemia, czy leukemia to chyba przyk³ady takich zaburzeñ.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Opeth bez Martina?
« Reply #13 on: 2005-07-31, 10:36:14 »
Quote from: Agarves
Nie jestem medykiem, chodzi o zaburzenia we krwi, choæ nie podaj± dok³adnie jakie. Anemia, czy leukemia to chyba przyk³ady takich zaburzeñ.

oby to nie bylo cos takiego jak leukemia [-o< !w koncu to jest bialaczka,a chyba nie musze wyjasniac jak powazna jest to choroba.gdyby Martin mial cos takiego to raczej niepredko zobaczylibysmy go na scenie  :abu:  miejmy nadzieje ze to schorzenie,ktore ma Martin da sie w miare szybko wyleczyc i ze Martin zachowa przy tym wlosy :smutek:

profesorGregor

  • Posts: 70
  • Karma: +0/-0
Opeth bez Martina?
« Reply #14 on: 2005-08-02, 00:21:16 »
anemia jakby nie patrzec tez wesola choroba nie jest:(

ja tez mam nadzieje ze wszystko sie ulozy...
jesli cosby mu sie stalo to znowu radio maryja by sie cieszylo ze kolejny stanista zatracil sie w nieczystosci i narkotykach...:(

przepraszam...
nie chce snuc czarnych scenariuszy...
Lost track of time
In a flurry of smoke
Waiting anxiety
For a fair judgement deserved...