Author Topic: Mystic Festival 2022 w Gdañsku  (Read 1958 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #15 on: 2022-06-10, 12:09:49 »
To w sumie potwierdza siê, co ju¿ wcze¶niej by³o mówione, ¿e to nie jest dobry pa³ker dla Opeth :(
Nie dziwi mnie, ¿e Mikael go wozi ze sob±, bo na pewno w trakcie tras ³atwiej jest ju¿ przyzwyczaiæ siê do jednej osoby. Poza tym skoro graj± od lat w kó³ko to samo, to wiadomo, ¿e bardziej traktuj± te koncerty jak biznes ni¿ sztukê i to mnie w sumie te¿ nie dziwi. My¶lê, ¿e nie ma co siê nastawiaæ, ¿e co¶ siê zmieni dopóki koncertuj± promuj±c ICV. Pewnie dopiero decyzja o kolejnym albumie przyniesie jak±¶ decyzjê w kwestii sk³adu i ewentualne poszukiwania. Ale bior±c pod uwagê jak bardzo Mikaelowi siê nic nie chce, to bym siê nawet nie zdziwi³ jakby stwierdzi³, ¿e ju¿ nie ma sensu tego ci±gn±æ dalej je¶li jemu te¿ ten pa³ker nie podpasuje na d³u¿ej :P

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #16 on: 2022-06-10, 17:43:06 »
Te¿ nie bêdê zaskoczony. Dosta³em info od kumpla, ¿e Sami opuszcza szeregi Therion, nie wiem na ile to potwierdzone info, ale je¶li to prawda, to spe³nia siê najczarniejszy scenariusz :(

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #17 on: 2022-06-21, 21:15:22 »

Czekam mocno na trasê jesienn± ICV - na zmianê seta, bo ten jest... jaki jest.


Wszyscy na to czekaja :)

Dzieki za relacje - do tej pory wszystkie sprawozdania z koncertu Opeth na Mysticu, jakie widzialem, ograniczaly sie do 'Opeth? Nudy, odpuscilem' ;) 
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs