Author Topic: Mystic Festival 2022 w Gdañsku  (Read 1954 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« on: 2021-08-17, 10:33:44 »
Opeth zagra w Gdañsku na Mystic Festival 2022.

« Last Edit: 2021-08-17, 17:00:36 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #1 on: 2021-08-18, 20:15:03 »
Rozumiem, ze ten Wroclaw i Warszawa we wrzesniu 2022 nadal sa aktualne?
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #2 on: 2021-08-18, 21:32:10 »
Te¿ tak rozumiem :D Zapowiada siê pysznie. Jak wszystko dobrze pójdzie, zobaczê ich 5 razy w przysz³ym roku  :twisted: :twisted: :twisted:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #3 on: 2022-04-20, 05:45:39 »
Potwierdzenie, ¿e Opeth tam zagra.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #4 on: 2022-04-22, 18:56:36 »
Zaczêli wczoraj trase po Ameryce Pó³nocnej... Szkoda gadaæ na te ich setlisty :D

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #5 on: 2022-04-23, 07:30:41 »
Zaczêli wczoraj trase po Ameryce Pó³nocnej... Szkoda gadaæ na te ich setlisty :D

Oto komentarz do Twojego posta  :P ;)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #6 on: 2022-04-25, 12:52:40 »
Zaczêli wczoraj trase po Ameryce Pó³nocnej... Szkoda gadaæ na te ich setlisty :D

No jak to, przecie¿ same hity  :lol: :lol: :lol:

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #7 on: 2022-04-25, 19:41:55 »
Zaczêli wczoraj trase po Ameryce Pó³nocnej... Szkoda gadaæ na te ich setlisty :D

Oto komentarz do Twojego posta  :P ;)


 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No jak to, przecie¿ same hity  :lol: :lol: :lol:

Ehhh, no tak :D Ka¿dy zachwycony, szczególnie Szef, który nie musi sobie przypominaæ wa³ków, które gra³ X lat temu :D No i wychodzi te¿ na to, ¿e Sami na trochê d³u¿ej w zespole zostanie, podejrzewam, ¿e festiwale te¿ z nim zagraj±, a i pewnie jesienne trasy te¿. Ogólnie jak czytam komentarze to ludzie nie s± jacy¶ za bardzo zadowoleni z jego performance'u na ¿ywo.

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #8 on: 2022-05-19, 18:26:29 »
Nie ukrywam, ¿e mimo raczej ¶rednio zapowiadaj±cego siê seta, zaczynam ³apaæ hajp na zbli¿aj±ce siê ¶wiêto :D Ca³y czas po cichu liczê na jakie¶ zaskoczenie, ale jedyne jakie mo¿e byæ to chyba zamiana  In My Time of Need na Windowpane albo Drapery na Lepera :D :D

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #9 on: 2022-05-20, 09:43:46 »
A kto¶ pamiêta jak to w koñcu by³o z t± imprez±, co fani g³osowali jakie numery Opeth bêdzie gra³? Bo to jako¶ siê rozbi³o o epidemiê i by³o chyba przenoszone, ale czy siê w ogóle odby³o?

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #10 on: 2022-05-21, 13:30:30 »
To bêdzie dopiero jako¶ na jesieni pó¼nej, to na ca³± trasê na 30-lecie zespo³u. Mam dalej bilet na Utrecht, pewnie dokupiê drugi na nastêpny dzieñ :D

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #11 on: 2022-05-21, 21:16:18 »
To bêdzie dopiero jako¶ na jesieni pó¼nej, to na ca³± trasê na 30-lecie zespo³u. Mam dalej bilet na Utrecht, pewnie dokupiê drugi na nastêpny dzieñ :D

blackmailer chyba zostales ostatnim die-hard fanem Opeth w Polsce :D Zakladajac, ze na forum swego czasu wszyscy bylismy fanatykami, to jeszcze chyba tylko Ty masz dla nich w sercu specjalna przegrodke ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #12 on: 2022-05-22, 10:59:42 »
Wiesz co, my¶lê, ¿e to wynika g³ownie z tego, ¿e s³ucham ich w sumie od niedawna i nie prze¿y³em tranzycji z grania death proga do grania dad rocka :D

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #13 on: 2022-05-22, 20:11:51 »
Zazdroszcze :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: Mystic Festival 2022 w Gdañsku
« Reply #14 on: 2022-06-06, 21:46:00 »
No có¿, by³em, zobaczy³em, za³ama³em siê :D

Ogólnie setlista oczywi¶cie bez zmian, polecieli to, co cisnêli na dwóch ostatnich co-head legach w USA i dorzucili Demon of the Fall :lol: Koncert jak zwykle u nich na wysokim poziomie wykonawczym (z jednym PRZEOGROMNYM "ale", ale o tym za chwilê). Standuperskie zapêdy Mike'a jak zawsze na propsie, tym razem nie oby³o siê m. in. bez wykpienia Roba Flynna z Machine Head, a za to jeszcze wiêksze propsy :D Szkoda, ¿e nie otwieraj± Dignity, jak to robili na trasie ICV w 2019 roku, Heart in Hand bardzo mi nie pasuje jako otwieracz. No, ale co najwa¿niejsze...
Koncert oceniam raczej pozytywnie, ALE!!! Sami to jest dla mnie osoba, która zwyczajnie nie nadaje siê na przejêcie pa³eczki po Lopezie i Axenrocie. Nie wiem czy brakuje mu talentu, czy tej muzyki zwyczajnie nie czuje, czy cokolwiek innego, nie wiem. Wiem tylko, ¿e ja go w tym zespole bardzo, ale to bardzo nie chcê i nie chodzi o to, ¿e Axe by³ d³ugo, ju¿ siê do niego przyzwyczai³em, polubi³em itp. Po prostu Sami mi mocno krwi napsu³ podczas tego wystêpu. Nie znam siê na grze na perkusji, ale wed³ug mnie upraszcza wszystko jak siê tylko da, gra bardzo... kwadratowo, bez ¿adnego flow, nie czuæ w tej grze w ogóle powera.
Nie potrafiê zrozumieæ decyzji Mikaela, ¿e go wzi±³ ze sob±, mia³em nadziejê, ¿e to tylko taka pomoc na szybko na trasê po Stanach, jak siê okaza³o, ¿e Axe nie zagra, a Mike na koncercie powiedzia³ o Samim podczas przedstawiania zespo³u, ¿e to "new kid". Zabrzmia³o to z³owieszczo - tak jakby Sami mia³ siê staæ ju¿ za moment cz³onkiem zespo³u.
Poza tym wszystkim koncert fajny, patrzeæ i s³uchaæ na ¿ywo Fredrika to jest dla mnie ogromna przyjemno¶æ, Mike mia³em wra¿enie, ¿e brzmia³ na nieco zmêczonego, szczególnie to by³o s³yszalne, gdy ¶piewa³ wy¿ej, ale to mo¿e ja siê dopatrujê...
Czekam mocno na trasê jesienn± ICV - na zmianê seta, bo ten jest... jaki jest. Ale bardziej czekam na og³oszenie nowego perkusisty, który nie jest Samim Karpinenem, bo tego chyba zwyczajnie nie prze¿yjê :D

 

lofty-success