Dzia³ ogólnomuzyczny > Steve Wilson & co.

Porcupine Tree - Closure/Continuation

(1/5) > >>

Callahan:


Porcupine Tree zapowiada nowy album, Closure/Continuation

Pierwszy singiel - Harridan

Premiera 24 czerwca 2022

Koncert w Katowicach zapowiedziany na 30 pa¼dziernika 2022.

Wszystko to brzmi do¶æ niesamowicie. Nowy singiel taki w stylu dwóch poprzednich p³yt. Trochê mi siê kojarzy z numerami z Nil Recurring. Fajny groove na bêbnach, robi siê sentymentalnie bo to jest TO brzmienie. Nie¼le jak na pocz±tek.

Trochê z archiwistycznego obowi±zku ten w±tek, ale mo¿e kto¶ tu jeszcze wpada i bêdzie chcia³ siê podzieliæ wra¿eniami ;)

Funnykris:
Jest dobrze  :twisted: Generalnie nie bojê siê o jako¶æ ca³o¶ci. Steven jeszcze nigdy mi nie zaserwowa³ niczego s³abego. Mo¿e To The Bone cierpia³o trochê na syndrom playlisty - tzn gdzie¶ mi bra³o odczucia ¿e to album. Ale mimo wszystko wracam czêsto do tych piosenek. Co¶ tak czu³em ¿e gdzie¶ tam na pewno przychodz± mu do g³owy gitarowe kawa³ki  8)

Luksor:
Przes³ucha³em kilka razy. Fajny kawa³ek. :)

Callahan:

--- Quote from: Funnykris on 2021-11-02, 18:27:32 ---Co¶ tak czu³em ¿e gdzie¶ tam na pewno przychodz± mu do g³owy gitarowe kawa³ki  8)

--- End quote ---

To raczej czê¶ciowo odgrzany materia³ z czasów jak zawieszali dzia³anie zespo³u ;) Ale je¶li reszta trzyma przynajmniej taki poziom, to fajnie, ¿e to skoñczyli i wydaj±.

Na podstawie grafik da siê wywnioskowaæ pierwsze litery s³ów w tytu³ach :mrgreen:
1. Harridan
2. O. T. N. D.
3. R. R.
4. D.
5. H. C.
6. W. T. P.
7. C. W.

blackmailer:
Numer fajny, ale samo info o koncercie... niesamowite. Nie my¶la³em, ¿e bêdzie dane mi ich zobaczyæ... CO¦ PIÊKNEGO!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version