Author Topic: Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer  (Read 6415 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Polskim wykonawc± który zagra przed g³ównym daniem MHF bêdzie grupa Mech.
Wiêcej informacji TUTAJ

Alberick

  • Posts: 152
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #1 on: 2005-08-04, 22:30:02 »
Mia³em cich± nadziejê na Lost Soul ale i tak nie jest ¼le. :wink:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #2 on: 2005-08-05, 00:06:31 »
szczerze powiedziawszy,troche rozczarowalem sie :?  mimo wszystko liczylem,ze to bedzie cos innego,jakis zespol mi blizszy.Ale szczerze przyznaje,nie znam za bardzo tworczosci grupy Mech,slyszalem chyba dwa kawalki i w zaden sposob nie zainteresowaly mnie,nie sklonily mnie do blizszego zapoznania sie z tworczoscia tej grupy.kolesie graja troche pod Sabbatow,ale byc moze mam takie skojarzenie przez glos ich wokalisty,do zludzenia przypominajacy glos samego wielkiego Ozzy'ego :P zawsze wydawalo mi sie ,ze mr.Osbourne ma oryginalny,dosyc unikatowy glos,a tu pewno pieknego dnia,wokalista Mchu mnie zagial,bo naprawde barwa jego glosu,sam sposob spiewu nasuwa na mysl od razu Ozz'a :)
ale co tam, licze ze zostane pozytywnie zaskoczony.w koncu moze nie potrzebnie jestem uprzedzony??moze bedzie calkiem fajnie?trrzeba byc dobrze nastawionym :wink: a jak bedzie kicha to trudno,jade tam w koncu nie dla Mchu :P
swoja droga ciekwe ile czasu dostana.zreszta ciekawe ile reszta,a przede wszystkim Opeth,dostana czasu?

Propheti

  • Guest
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #3 on: 2005-08-05, 16:19:49 »
A ja jestem zniesmaczony bo liczy³em na Hunter'a...

Eh... bêdziemy musieli zadowoliæ siê Mechem  :roll:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #4 on: 2005-08-05, 17:29:07 »
Quote from: Propheti
A ja jestem zniesmaczony bo liczy³em na Hunter'a...

Eh... bêdziemy musieli zadowoliæ siê Mechem  :roll:

dobrze wiem co czujesz,ja tez liczylem najbardziej na Huntera,bo jak juz kiedys wspominalem,czekam i czekam aby ich zobaczyc live i ciagle nie mam jak,a tu byla piekna okazja :cry:  jak nie hunter,to mialem nadzieje,ze chociaz cos mocniejszego bedzie,przynajmniej ocierajacego sie o death,ale trudno,niech bedzie i Mech.i tak tylko Opeth bedzie sie liczyl :twisted:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #5 on: 2005-08-05, 18:50:02 »
Heh, jeszcze jeden powód, ¿eby nie ¿a³owaæ niebytno¶ci na koncercie. :twisted:  :wink:
[under construction]

Budyñ

  • Posts: 166
  • Karma: +0/-0
  • go¶æ
    • spirit
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #6 on: 2005-08-07, 10:00:36 »
Nie wiem, jak Mech gra teraz. Kiedy¶ ¶ci±gn±³em sobie dwie p³yty Mecha z lat 80-tych. Wcze¶niej zna³em tylko jeden ich kawa³ek, pt. Tasmania, trochê nowofalowy, w sumie granie typowe dla lat 80-tych w Polsce. Pierwszy utwór na pierwszej p³ycie w stylu Ozziego, ale to by³o tyle. Reszta by³ to raczej mia³ki rock z mocno ¿enuj±cymi tekstami. To w³a¶nie wtedy przekona³em siê, ¿e nie wszystko, co jest polskim rockiem z lat 80-tych jest fajne.
Avril kocham Ciê :*

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #7 on: 2005-08-07, 18:22:15 »
Quote from: Budyñ
Nie wiem, jak Mech gra teraz. Kiedy¶ ¶ci±gn±³em sobie dwie p³yty Mecha z lat 80-tych. Wcze¶niej zna³em tylko jeden ich kawa³ek, pt. Tasmania, trochê nowofalowy, w sumie granie typowe dla lat 80-tych w Polsce. Pierwszy utwór na pierwszej p³ycie w stylu Ozziego, ale to by³o tyle. Reszta by³ to raczej mia³ki rock z mocno ¿enuj±cymi tekstami. To w³a¶nie wtedy przekona³em siê, ¿e nie wszystko, co jest polskim rockiem z lat 80-tych jest fajne.

nie pocieszyles mnie tym opisem :wink:  liczylem,ze moze jednak nie znam ich i zostane pozytywnie zaskoczoy,ale widze ze na wiele nie ma co liczyc :?  trudno,dlugo nie beda grali,a w czasie ich wystepu zawsze mozna znalezc cos innego do roboty,jak np.integracja z innymi fanami :P

Propheti

  • Guest
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #8 on: 2005-08-12, 14:17:19 »
Quote from: masster
Quote from: Propheti
A ja jestem zniesmaczony bo liczy³em na Hunter'a...

Eh... bêdziemy musieli zadowoliæ siê Mechem  :roll:

dobrze wiem co czujesz,ja tez liczylem najbardziej na Huntera,bo jak juz kiedys wspominalem,czekam i czekam aby ich zobaczyc live i ciagle nie mam jak,a tu byla piekna okazja :cry:  jak nie hunter,to mialem nadzieje,ze chociaz cos mocniejszego bedzie,przynajmniej ocierajacego sie o death,ale trudno,niech bedzie i Mech.i tak tylko Opeth bedzie sie liczyl :twisted:


Dok³adnie! To w koñcu tylko dziêki Opeth piszemy teraz o tym koncercie...
Dlatego g³owa do góry i na koncert  :twisted:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #9 on: 2005-08-18, 22:08:28 »
ludzie,nie Mech,a...HUNTER zagra na Metal Hammer Festival 2005 !!  :rock: informacja ta znajduje sie na oficjalnej stronie £owców ,jak na razie na stronie Metalopolis nic nie pisza,ale mimo to mysle ze jest to raczej 'pewniak' \:D/
ale sie ucieszylem :supz:  
wielokrotnie juz na tym forum mowilem,nie supporty,nie gwiazda glowna sa tu najwazniejsze,liczy sie przede wszystkim OPETH! ale niezwykle milo mi,ze jakas fajna grupa bedzie rozgrzewac na poczatku,a nie grupka podstarzalych rockmanow (z calym szacunkiem dla muzykow Mchu :wink: ).ciesze sie podwojnie,bardzo lubie Huntera,a nigdy nie widzialem ich na koncercie,wreszcie to sie zmieni 8)  dlugo nie pograja,wiadomo jak sprawy stoja,ale dobre i te 20 minut :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #10 on: 2005-08-18, 23:56:26 »
Wreszcie jakie¶ dobre wie¶ci.
True Pagan Winter Crew

Alberick

  • Posts: 152
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #11 on: 2005-08-19, 08:34:28 »
A¿ mnie zatka³o ze szczê¶cia. Nie ma to jak dobrze zacz±æ dzieñ. :)

edit:
A oto co w tej sprawie pisze onet.
Quote
Metal Hammer Festival odbêdzie siê 31 lipca w katowickim Spodku. G³ówn± gwiazd± wieczoru bêdzie amerykañska grupa Korn, wcze¶niej zgromadzeni w hali fani bêd± mogli zobaczyæ i pos³uchaæ Opeth i Lacuna Coil. Okazuje siê jednak, ¿e na tym nie koniec supportów, podczas imprezy wyst±pi± tak¿e polskie grupy: Mech, Hunter i Delight.

Robi siê coraz bardziej ciekawie 8)
¼ród³o

edit:
sorki masster, jak pisa³em jeszcze nie by³o Twojego postu.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #12 on: 2005-08-19, 08:45:53 »
kurde,coraz ciekawiej sie robi! okazuje sie ,ze zagra i Hunter i ...Mech!! i jeszcze grupa Delight!czyli mamy 3 polskie supporty zrodlo . niby wszystko pieknie,ale tak naprawde to PO CO??? calkowicie sie rozdrabniaja :? zaden z tych zespolow zbyt dlugo nie zagra,wystarczylby jeden.teraz mamy az 6 zespolow,z tego 5 (w tym niestety Opeth) nie bedzie mialo czasu aby chociaz troche rozwinac skrzydla :evil:  ale to nie fani t beda najwazniejsi,liczy sie dobro marketingowe firmy :evil:  dobra,nie narzekam juz,40 minut Opetha to 40 minut Opeha i nic tego nie zmieni,jak sie nie ma tego co sie lubi,to sie lubi to co sie ma :P
a tak nawiasem,to co to za grupa ta Delight??nazwa obila mi sie o uszy,ale nigdy nie slyszalem ich muzy.mam jakies dziwne skojarzenia,ze to jakis gotyk?? #-o  zreszta ta informacja,ze wystapili na Wave Gotik Treffen chyba potwierdza to :? jak ktos zna niech cos powie :wink:

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #13 on: 2005-08-19, 10:25:27 »
widaæ na MHF nie chodzi o jako¶æ a o ilo¶æ :evil:

Delight te¿ zabardzo nie znam, ale z tego co gdzie¶ czyta³em to zespó³ graj±cy metal gotycki.

Master of Disguise

  • Posts: 70
  • Karma: +0/-0
Wiadomo kto oprócz OPETH, Korn i Lacuna Coil na Metal Hammer
« Reply #14 on: 2005-08-19, 11:31:05 »
Quote
widaæ na MHF nie chodzi o jako¶æ a o ilo¶æ  

Delight te¿ zabardzo nie znam, ale z tego co gdzie¶ czyta³em to zespó³ graj±cy metal gotycki.


Niestety i wjednym i wdrugim przypadku masz racjê.
Hunter? Niech bêdzie. Ale reszta? Po co? ¯e niby kto¶ wyda 105 - 200z³ ¿eby zobaczyæ 30 minut Delight o Mechu nie wspominaj±c? A mo¿e to szansa dla Opetha ¿eby pozyskaæ nowych fanów po¶ród zwolenników pozosta³ych zespo³ów, zw³aszcza Korna?
Tomaszu D. gdzie ty ¿yjesz?
Searching my way to perplexion..

 

lofty-success