Author Topic: pewne powiedzonko, rozszyfruje ktos?  (Read 5402 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

eBAT

  • Guest
pewne powiedzonko, rozszyfruje ktos?
« on: 2005-08-24, 00:25:53 »
Witam;]

Dzisiaj us³ysza³em, ¿e niektóre zespo³y s± "Faith for metal". Us³ysza³em rozmowê dwóch takich w autobusie, mówili, ¿e niektóry zespo³y s± "nadgorliwe" czyli faith for metal. Nie chceli jednak mnie o¶wieciæ co to oznacza :D

Czy kto¶ na forum zna te powiedzonko :?:  :mrgreen:

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
pewne powiedzonko, rozszyfruje ktos?
« Reply #1 on: 2005-08-24, 08:15:40 »
Hmmm, ja nie znam... Ju¿ w zasadzie po czê¶ci wiemy co oznacza, ale dlaczego w³a¶nie faith? :-k Mo¿e nie chcieli powiedzieæ, bo to wiedza tajemna - tylko dla tru  :twisted:  :twisted:

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
pewne powiedzonko, rozszyfruje ktos?
« Reply #2 on: 2005-08-24, 09:35:36 »
Quote from: djdzida
Mo¿e nie chcieli powiedzieæ, bo to wiedza tajemna - tylko dla tru  :twisted:  :twisted:

a moze to haselko okresla zespoly bedace tru? :twisted:  moze niektorzy maja juz dosc slowa tru i teraz jest 'faith for metal' :twisted:  :lol:

Alberick

  • Posts: 152
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
pewne powiedzonko, rozszyfruje ktos?
« Reply #3 on: 2005-08-24, 10:21:06 »
Quote from: masster
moze niektorzy maja juz dosc slowa tru i teraz jest 'faith for metal' :twisted:  :lol:

A mo¿e jest odwrotnie (idê w kierunku s³owa "nadgorliwy" bo ma dla mnie negatywny wyd¼wiêk) - to nie nadzieja dla metalu tylko nadzieja, ¿e bêdzie siê bandem graj±cym metal. Mog± tak krytykowaæ np. falê nu-metalu.

eBAT

  • Guest
pewne powiedzonko, rozszyfruje ktos?
« Reply #4 on: 2005-08-24, 13:48:04 »
OK ju¿ mam:
Code: [Select]
jest to has³o pochodz±ce z kabaretu Moralnego Niepokoju. Skecz w ich wykonaniu dotyczy³ subkultury zw. "metalami". Humorystycznie jednak podszed³ tylko do tej czê¶ci osób z tej¿e subkultury, którzy za bardzo przejmuj± siê sw± rol±, czyli: Pokazuj± stosunkowo czêsto znak szatana, wydaj± okrzyki g³osem dethmetalowym i wy¶miewaj± siê z innych ludzi uwa¿aj±c siebie za jedynych inteligentnych, wspania³ych i wszechwiedz±cych.

Ten kole¶ z kabaretu raczej sie nie zna na tej muzyce...  :evil:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
pewne powiedzonko, rozszyfruje ktos?
« Reply #5 on: 2005-08-24, 14:05:46 »
To chyba dla mnie za trudne...  :roll:
Wolê s³ówko "tró"  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?