Author Topic: No-Man  (Read 29627 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

blackmailer

  • Posts: 124
  • Karma: +2/-0
Odp: No-Man
« Reply #30 on: 2019-11-27, 16:52:47 »
Nowa p³yta... ciekawa :D Szczerze przes³ucha³em dwa razy i trochê mnie ju¿ nudzi. Jak bêdê mia³ taneczny nastrój to chêtnie odpalê otwieracz, ale ca³ego albumu raczej przes³uchiwaæ ju¿ nie bêdê. Troche na wyrost by³y te teksty o Floydach produkowanych przez Giorgio Morodera :D

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: No-Man
« Reply #31 on: 2019-12-03, 19:12:01 »
Nowa p³yta... ciekawa :D Szczerze przes³ucha³em dwa razy i trochê mnie ju¿ nudzi. Jak bêdê mia³ taneczny nastrój to chêtnie odpalê otwieracz, ale ca³ego albumu raczej przes³uchiwaæ ju¿ nie bêdê. Troche na wyrost by³y te teksty o Floydach produkowanych przez Giorgio Morodera :D
Generalnie bardzo mi siê spodoba³a. Ale mam jeden problem. To jest w³a¶ciwie jeden kawa³ek rozci±gniêty na dwie czê¶ci. I chyba dwie p³yty jak siê nie mylê co jest kompletnie niezrozumia³e. No i cena - 50 z³ za album sk³adaj±cy siê w zasadzie z jednego niezbyt skomplikowanego utworu to trochê przegiêcie.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: No-Man
« Reply #32 on: 2019-12-08, 19:21:02 »
S³ucham sobie tej ich nowej p³yty na YouTube i pomimo tego, ¿e to album generalnie utrzymany w stylistce elektro-dance i odrobinê techno, ale dziêki tej niesamowitej, jak zwykle nieziemsko ciep³ej i spokojnej barwie g³osu Tima Bownessa, kupujê/akceptujê tê now± ods³onê No-Man bez uprzedzeñ, choæ nie dorównuje moim najukochañszym w ich dorobku "Together We're Stranger" i "Returning Jesus". :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: No-Man
« Reply #33 on: 2020-03-15, 22:09:03 »
Nigdy nie s³ucha³em No-Man (jakie¶ podej¶cie mia³em pewnie z 10 lat temu i nie siad³o). Dzisiaj obróci³em ten ostatni kr±¿ek no i raczej moja relacja z nimi siê nie zmieni - ilo¶æ tego samego refrenu w kó³ko mnie trochê styra³a. Stylistycznie mnie to nawet nie dra¿ni, ale te¿ jako¶ szczególnie nie porwa³o, ot taki pop i tyle.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: No-Man
« Reply #34 on: 2020-03-16, 07:39:31 »
Imho najlepsze p³yty duetu to "Together We're Stranger" i "Returning Jesus". :)




Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind