Opeth > Podró¿ przez las i skrajne emocje

Artyku³y na temat Opeth!

(1/66) > >>

Whodo:
Kilka osób pisa³o na forum, ¿e powinien powstaæ taki temat gdzie umieszczaliby¶my wywiady, recenzje i inne artyku³y na temat Opeth. Dlatego postanowi³em taki utworzyæ i na pocz±tek umieszczam link do wywiadu z ostatniego Metal Hammera.

Luksor:
No to tylko dla porz±dku przypominam, ¿e w innym w±tku wspomina³em o pierwszej netowej recenzji jaka pojawi³a siê na stronach polskich na temat GR, dok³adnie na ArtRock.pl w dziale "recenzje albumów".

masster:
w najnowszym,wrzesniowym numerze Metal Hammera jest troche o Opeth (dzieki Minder,gdybys nie powiedzial ze Opeth jest na okladce,pewnie nawet nie wiedzialbym o tym,bo zazwyczaj nie kupuje MH :wink: )
jak juz powiedzialem jest ich zdjecie na okladce.siedza chlopaki,z tylu fioletowe tlo.ale co mnie najbardziej rozbroilo w tej fotce,to fakt,ze Peter siedzi....w samych skarpetkach :lol:  nie zauwazylem tego wczesniej,widocznie uznali,ze te jego zielone trampeczki beda sie zle prezentowaly [-X  :P
jest tez recenzja GR i wywiad z Mikaelem,super i rewelacyjny moze nie jest,ale i tak duzo lepszy niz ten poprzedni.
linku do tego nie podaje,bo nie znam,nie wiem czy wogole juz to jest w sieci.
ale jestesmy tuz po koncercie,przytocze jedno pytanie z tego wywiadu:
"MH:(...) Wkrotce bedziecie w Polsce,jakies niespodzianki?Bedziecie grac jakies nowe numery?
MA: Tak! Bedziemy grali co najmniej 1 nowy utwor ,nie wiem ile czasu dla nas przewidziano,ale to jest festiwal,pewnie bedzie wiec troche chaotycznie,jak na kazdym festiwalu..Juz troche nas nie bylo w Polsce,jakies 3 lata,mysle,ze dostaniemy co najmniej 1 godzine ,czyli zagramy 1 nowy i kilka starszych kawalkow,pp prostu dobrze sie przy tym bawiac."
zostawiam bez komentarza :evil:

Luksor:
Recenzja autorstwa Asi Szyry jest super napisana. Najchêtniej bym j± tu umie¶ci³, ale mo¿e to jest te¿ piractwo...?

masster:

--- Quote from: Jacek ---Recenzja autorstwa Asi Szyry jest super napisana. Najchêtniej bym j± tu umie¶ci³, ale mo¿e to jest te¿ piractwo...?
--- End quote ---

ej,bez przesady,nie popadajmy w skrajnosci :P w kazdym razie nie wydaje mi sie bys popelnil tu jakies wielkie przestepstwo :)
jesli tylko chce ci sie to przepisac,to smialo :wink:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version