Author Topic: Bêdzie nowa p³yta!  (Read 44628 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Odp: Bêdzie nowa p³yta!
« Reply #75 on: 2008-09-13, 16:29:21 »
Flaki z olejem nie s± nudne, bo byæ nie mog±. :P
[under construction]

Serenity Painted Death

  • Posts: 481
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Bêdzie nowa p³yta!
« Reply #76 on: 2008-09-20, 12:11:37 »
Bardzo dobra ta nowa p³yta, chocia¿ trochê za ma³o zró¿nicowana i wtórna. W sumie to takie rozszerzenie Unblessing The Purity.
Najwiêksz± zalet± cz³owieka jest to, ¿e potrafi my¶leæ.
Szkoda tylko, ¿e jest to tak¿e jego najwiêksza wada.

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/

Szponek

  • Posts: 24
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Bêdzie nowa p³yta!
« Reply #78 on: 2008-12-20, 22:54:11 »
No i mamy Death metalow± p³ytê roku. Powrót za mikrofon Pana i W³adcy i (niestety:( ) odej¶cie Dan Swano (z którym odesz³a ca³a, moim zdaniem melodyjno¶æ) da³o nam krwisty kawa³ old school’owego szwedzkiego Death metalu. Kawa³ki to indywidualne kompozycje cz³onków zespo³u i tak mamy: 3 utwory Nystrom’a, 5 utworów Renske, i 3 spó³ki Eriksson(muzyka) Akerfeldt(teksty). Ca³o¶æ na pierwsze ods³uchanie mo¿e wydawaæ siê prost± sieczk±, jednak ju¿ podczas 2 i nastêpnych ods³uchów wychodz± wszystkie smaczki, charakterystyczne zagrania poszczególnych muzyków, a znakomity growl Akerfeldta dodaje klimatu temu wydawnictwu. Jak pisa³em wcze¶niej, jest to dla mnie Death metal roku 2008.
Cursed to be walkin in the shadows of death for a lifetime...

metjar

  • Posts: 366
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Bêdzie nowa p³yta!
« Reply #79 on: 2008-12-20, 23:15:53 »
Ca³o¶æ na pierwsze ods³uchanie mo¿e wydawaæ siê prost± sieczk±, jednak ju¿ podczas 2 i nastêpnych ods³uchów wychodz± wszystkie smaczki, charakterystyczne zagrania poszczególnych muzyków, a znakomity growl Akerfeldta dodaje klimatu temu wydawnictwu. Jak pisa³em wcze¶niej, jest to dla mnie Death metal roku 2008.

Mia³em to samo. Najpierw my¶l. Jednak to nie jest to co poprzednio, ale potem z ka¿dym nastêpnym przes³uchaniem muzyka zaczê³a mnie porywaæ. I teraz stoi na równi z poprzednimi longplay'ami.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Będzie nowa płyta!
« Reply #80 on: 2008-12-20, 23:26:04 »
Powrót za mikrofon Pana i Władcy i (niestety:( ) odejście Dan Swano (z którym odeszła cała, moim zdaniem melodyjność)
A tam... Jestem przekonany, że w wywiadach Mike będzie się przechwalał, że na poprzednich albumach to i tak wszystko były jego kompozycje, tylko Dan je potem lekko przerabiał :roll: ;)
True Pagan Winter Crew

deluminathor

  • Mourner
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2328
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • När vintern kommer...
    • Progressive-Bolt
Odp: Będzie nowa płyta!
« Reply #81 on: 2008-12-21, 00:15:02 »
Całość na pierwsze odsłuchanie może wydawać się prostą sieczką, jednak już podczas 2 i następnych odsłuchów wychodzą wszystkie smaczki, charakterystyczne zagrania poszczególnych muzyków, a znakomity growl Akerfeldta dodaje klimatu temu wydawnictwu. Jak pisałem wcześniej, jest to dla mnie Death metal roku 2008.

Miałem to samo. Najpierw myśl. Jednak to nie jest to co poprzednio, ale potem z każdym następnym przesłuchaniem muzyka zaczęła mnie porywać. I teraz stoi na równi z poprzednimi longplay'ami.
+1
Z tym, że do tej pory nie podoba mi się sam początek płyty. Jakiś taki... nijaki mi się wydaje. Ale wystarczy przeczekać te ~30 sekund i już jest pysznokrwiście :]
« Last Edit: 2008-12-21, 00:20:01 by deluminathor »

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Bêdzie nowa p³yta!
« Reply #82 on: 2014-09-16, 16:00:38 »

"Grand Morbid Funeral" zostanie opublikowana 17 listopada tego roku nak³adem Peaceville
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

 

lofty-success