Dzia³ ogólnomuzyczny > Bloodbath

Bloodbath poszukuje wokalisty

(1/10) > >>

Master of Disguise:
Na stronie Bloodbath  znajduj± sie dok³adne wymagania, Zespó³ zaznacza jednak, ¿e na w³asn± rêkê poszukuje po¶ród znanych i nieznanych wokalistów. Co ciekawe na wymagana jest gotowo¶æ do grania na ¿ywo. Wiêc jednak...

Moje propozycje :) :
Jorgen Sandstrom (The Project Hate/ Vicious Art/ex-Grave/ex-Entombed)
Jedyny IMO growler, który dotrzymuje kroku Mikaelowi. Poza tym Swano produkowa³ dwie p³yty TPH. Z drugiej strony odszed³ z Entombed z powodu znudzenia trasami.
Mo¿e mu sie odwidzi? Po za tym Bloodbathowi chyba nie grozi granie wielkich i d³ugich tras.
 
Rogga Johansson (Ribspreader/Paganizer)

P.S Wiem, ¿e temat pasuje te¿ to dzia³u o Bloodbath. Oczekuje wyroku moderatorów :wink:

Czarna:
To mo¿e ja siê zg³oszê?... po maturze?  :mrgreen:

roibeard:
my¶lê, ¿e sam Swano móg³by spokojnie przej±æ wokale. Chyba, ¿e to ju¿ nie to samo gard³o, co kiedy¶ ;)

Unas:
On ju¿ chyba totalnie zrezygnowa³ z growli ze wzglêdu na psuj±ce siê gard³o. Szkoda, ¿e Peterowi nie chcia³o siê d³u¿ej u nich wyc. Ale w koñcu Pain i Hypocrisy to nieco wymagaj±ce zespo³y. :?

masster:

--- Quote from: Unas --- Szkoda, ¿e Peterowi nie chcia³o siê d³u¿ej u nich wyc. Ale w koñcu Pain i Hypocrisy to nieco wymagaj±ce zespo³y. :?
--- End quote ---

wielka szkoda,bo wokale Petera tez mi sie bardzo podobaly.ale tak jak mowisz,Hypocrisy,Pain i obowiazki producenckie zajmuja mu zbyt duzo czasu,poza tym jak sie nie myle to on chyba sklocil sie z reszta Bloodbath??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version