Author Topic: Emperor is back ??  (Read 23748 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Emperor is back ??
« on: 2005-10-01, 17:25:42 »
Tutaj podaja,ze Emperor powstal ze zmarlych  :ech:   :?  
niewatpliwie jest to jedna z moich ulubionych kapel,ale zazwyczaj w przypadkach takich powrotow mam bardzo mieszane uczucia,ze wskazaniem na te negatywne  :?  zwlaszcze,ze przeciez tak zarzekali sie,ze sprawa Emperpra jest definitywnie skonczona.

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Emperor is back ??
« Reply #1 on: 2005-10-01, 22:04:16 »
Dobrze, ¿e wracaj± tylko na koncerty, choæ nie zdziwie siê jak nagraj± jaki¶ album. My¶le, ¿e to nie za ciekawie, ¿e kolejny zespó³ przy³±czy³ siê do popularnych ostatnio reaktywacji...
Emperor nagra³ ju¿ to co mia³ nagraæ, jedne z najwspanialszych metalowych dzie³ i tyle wystarczy...

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Emperor is back ??
« Reply #2 on: 2005-10-01, 22:40:49 »
Zgadzam siê z Whodo. My¶lê, ¿e Prometeusz by³ idealnym albumem, ¿eby ze sob± skoñczyc. Dlaczego te wszystkie metalowe tuzy nie mog± post±pic tak jak na przyk³ad Sentenced i pogrzebac siê na zawsze. #-o

Mam nadziejê, ¿e na trasie koncertowej siê skoñczy, bo przeciwko takiemu graniu nie mam nic przeciwko, nawet je¶li stoj± za nim niezbyt szlachetne pobudki w postaci chêcia "trzepania kasy". Wolê jednak, ¿eby Ihsahn po¶wiêci³ siê ju¿ na stale Peccatum, co mu co raz lepiej wychodzi i nie zawraca³ sobie g³owy Emperorem.

Nic z tego dobrego nie wyniknie. :?
[under construction]

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Emperor is back ??
« Reply #3 on: 2005-10-02, 12:29:52 »
Quote from: Unas
Dlaczego te wszystkie metalowe tuzy nie mog± post±pic tak jak na przyk³ad Sentenced i pogrzebac siê na zawsze. #-o

no wiesz,to,ze Sentenced sie pozegnali,te sprawy z trumienkami itp  :)  to wcale nie znaczy,ze kiedys tez sie nie reaktywuja.w koncu Emperor tez zapewnial ze to juz absolutny koniec  :roll:
tak po dluzszym zastanowieniu,jednak nie,jestem zdecydowanie przeciw  :evil:  chyba,ze nagraja cos na miare 'IX Equilibrium",moze wtedy bede sklonny wybaczyc ta reaktywacje  :mrgreen:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Emperor is back ??
« Reply #4 on: 2005-10-02, 13:21:34 »
Ja im bêdê w stanie wybaczyc chyba tylko trasê koncertow± plus mo¿e jakie¶ wspominkowe DVD i tyle. :mrgreen:
[under construction]

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Emperor is back ??
« Reply #5 on: 2005-10-03, 19:06:13 »
Na interii wiecej informacji na temat reaktywacji Emperor.

roibeard

  • Posts: 120
  • Karma: +0/-0
Emperor is back ??
« Reply #6 on: 2005-10-06, 22:08:05 »
Quote from: Unas
Ja im bêdê w stanie wybaczyc chyba tylko trasê koncertow± plus mo¿e jakie¶ wspominkowe DVD i tyle. :mrgreen:


i to jest najwiêkszy plus tej reaktywacji ;) Te¿ (naiwnie) czekam, a¿ kto¶ zaprosi ich do Polski (zapewne na festiwal, na którym zagraj± 45 min;)), a i mo¿liwo¶æ wydania jakiego¶ DVD jest optymistyczna.

do nagrywania p³yty nie jestem a¿ tak pesymistycznie nastawiony. Oczywi¶cie, ¿e g³ównym  powodem tego powrotu jest to, ¿e Emperor sprzedawa³ wiêcej p³yt ni¿ np. Zyklon, czy Peccatum, ale nie zapominajmy, ¿e Ihsahn i Samoth jako Emperor nigdy nie nagrali gniota, wiêc tym razem pewnie te¿ z poziomu nie zejd±... chocia¿ drugi Prometeusz niestety pewnie nie powstanie :roll:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Emperor is back ??
« Reply #7 on: 2005-10-06, 22:17:23 »
Ostatnio ogarnê³a nas ogromna fala reaktywacji np:
Judas Priest, Candlemass, Nuclear Assault, Exodus, Celtic Frost, Venom i wielu innych.

Efekty tych reaktywacji sa przewa¿ne do¶c mikre, mimo poprzedniej wielkiej s³awy rzeczonych zespo³ów. Obronn± rêk± wysz³y dla mnie tylko Candlemass, bo nagrali co¶ ¶wie¿ego nie odkrywaj±c Ameryki i Exodus, którzy naprawdê ciê¿ko skopali mi ty³ek. Ale reszta wysz³a (lub nie wysz³a) do¶c ¶rednio. :roll:
[under construction]

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Emperor is back ??
« Reply #8 on: 2005-10-06, 22:42:21 »
Oczywi¶cie bezkonkurencyjne w¶ród reaktywacji jest Papa Dance :lol:

A tak na serio to zgadzam siê z Unasem, Candlemass i Ezodus nie musz± siê wstydziæ swoich ostatnich dzie³ek (jeszcze do udanych powrotów dorzuce Death Angel)...
Jednak jak siê okazuje du¿a czê¶æ z reaktywowanych zespo³ów nie powinna braæ siê za ponowne nagrywanie... W przypadku Emperor miom zdaniem mo¿e byæ podobnie. Po pierwsze Ihsahn ju¿ nie za bardzo jest w stanie nagrywaæ ekstremalna muze, a po drugie je¿eli mia³by zamiar wstawiæ do muzki Emperor cos przypominaj±cego ostatnie wypociny Peccatum, to przepraszam, ja wysiadam.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Emperor is back ??
« Reply #9 on: 2005-10-10, 14:15:44 »
Pewnie zainstpirowa³ ich powrót Pink Floyd :lol:
True Pagan Winter Crew

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Emperor is back ??
« Reply #10 on: 2005-10-10, 18:28:40 »
I niech zrobi± tak jak Pink Floyd. Skoñcz± na kilku okazjonalnych koncertach - b±d¼ jednym tak jak ten na Wacken 2006. :P
[under construction]

Whodo

  • Posts: 3018
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • the true voice of the gutter
    • http://green-carnation.info/
Emperor is back ??
« Reply #11 on: 2005-12-05, 20:04:54 »
Emperor narazie nic nie nagrywa, ale za to Ihsahn nagrywa swój solowy album  :twisted:
wiêcej tutaj

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Emperor is back ??
« Reply #12 on: 2005-12-05, 23:56:59 »
Oby nie wyszed³ z tego "Prometheus 2". :roll:
[under construction]

rybosom

  • Posts: 260
  • Karma: +0/-0
    • http://www.satyrykon.goin.pl
Emperor is back ??
« Reply #13 on: 2005-12-19, 20:27:02 »
A ja uwa¿am, ¿e Prometeus by³ koñcem pocz±tku i pocz±tkiem czê¶ci drugiej Emperora. Prometeus, je¶li przebadaæ dok³adnie album, jest genialnie przemy¶lany i bardzo szanujê panów za takie osi±gniêcie...
www.satyrykon.goin.pl - comiesiêczna porcja satyry dla inteligencji...

slayer

  • Posts: 14
  • Karma: +0/-0
Emperor is back ??
« Reply #14 on: 2006-01-19, 13:38:58 »
=D>  Super jest to wiadomosc. Szczegolnie,ze potwierdzili juz swoj wystep na Wacken 2006 :]