Dzia³ ogólnomuzyczny > Aktualno¶ci

Emperor is back ??

(1/4) > >>

masster:
Tutaj podaja,ze Emperor powstal ze zmarlych  :ech:   :?  
niewatpliwie jest to jedna z moich ulubionych kapel,ale zazwyczaj w przypadkach takich powrotow mam bardzo mieszane uczucia,ze wskazaniem na te negatywne  :?  zwlaszcze,ze przeciez tak zarzekali sie,ze sprawa Emperpra jest definitywnie skonczona.

Whodo:
Dobrze, ¿e wracaj± tylko na koncerty, choæ nie zdziwie siê jak nagraj± jaki¶ album. My¶le, ¿e to nie za ciekawie, ¿e kolejny zespó³ przy³±czy³ siê do popularnych ostatnio reaktywacji...
Emperor nagra³ ju¿ to co mia³ nagraæ, jedne z najwspanialszych metalowych dzie³ i tyle wystarczy...

Unas:
Zgadzam siê z Whodo. My¶lê, ¿e Prometeusz by³ idealnym albumem, ¿eby ze sob± skoñczyc. Dlaczego te wszystkie metalowe tuzy nie mog± post±pic tak jak na przyk³ad Sentenced i pogrzebac siê na zawsze. #-o

Mam nadziejê, ¿e na trasie koncertowej siê skoñczy, bo przeciwko takiemu graniu nie mam nic przeciwko, nawet je¶li stoj± za nim niezbyt szlachetne pobudki w postaci chêcia "trzepania kasy". Wolê jednak, ¿eby Ihsahn po¶wiêci³ siê ju¿ na stale Peccatum, co mu co raz lepiej wychodzi i nie zawraca³ sobie g³owy Emperorem.

Nic z tego dobrego nie wyniknie. :?

masster:

--- Quote from: Unas ---Dlaczego te wszystkie metalowe tuzy nie mog± post±pic tak jak na przyk³ad Sentenced i pogrzebac siê na zawsze. #-o

--- End quote ---

no wiesz,to,ze Sentenced sie pozegnali,te sprawy z trumienkami itp  :)  to wcale nie znaczy,ze kiedys tez sie nie reaktywuja.w koncu Emperor tez zapewnial ze to juz absolutny koniec  :roll:
tak po dluzszym zastanowieniu,jednak nie,jestem zdecydowanie przeciw  :evil:  chyba,ze nagraja cos na miare 'IX Equilibrium",moze wtedy bede sklonny wybaczyc ta reaktywacje  :mrgreen:

Unas:
Ja im bêdê w stanie wybaczyc chyba tylko trasê koncertow± plus mo¿e jakie¶ wspominkowe DVD i tyle. :mrgreen:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version