Author Topic: Vader  (Read 36498 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Vader
« on: 2005-10-26, 13:59:21 »
Unas wspomnia³ tu o nowej p³ycie Vader, wiêc pomy¶la³em, ¿e warto mo¿e zrobiæ na ten temat osobny w±tek. Nowa p³yta, w³a¶ciwie EP-ka zatytu³owana The Art Of War ma siê ukazaæ 14 listopada i kosztowaæ mniej ni¿ 25 z³.
Teledysk do "This is the War" promuj±cego nowy kr±¿ek dostêpny jest tu.
Wiêcej na oficjalnej stronie Vader.
« Last Edit: 2011-07-25, 21:14:19 by Luksor »
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Vader - nowa p³yta
« Reply #1 on: 2005-10-26, 15:36:00 »
teledysk mnie zawiodl kompletnie i przez to pewnie mialem zaburzony odbior utworu "This is war",ktor tez mi sie wydal kiepski,ale na Blitz 3,wlasnie ten song byl jednym z najmocniejszych punktow,wiec mimo,ze to tylko mini album to jednak czekam na niego z niecierpliwoscia,nie ukrywam,lubie Vadera  :wink:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Vader - nowa p³yta
« Reply #2 on: 2005-10-26, 17:11:27 »
S³ucha³am kiedy¶ Vadera... Teraz ju¿ mnie to kompletnie nie interesuje... Chocia¿ cenowo brzmi zachêcaj±co  :mrgreen:
...If I call will you come and will you save me?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Vader - nowa p³yta
« Reply #3 on: 2005-10-26, 23:26:29 »
Lubiê Vadera i chocia¿ uwa¿am, ¿e The Beast by³o wyj±tkowo nieudanym eksperymentem, a ju¿ Revelation dawa³o tendencjê zni¿kow±, to mimo wszystko zapozna³em siê z 3 songami,a w zasadzie 1 intro i 2 songami i jestem pe³en dobrych my¶li. Bardziej po³amany materia³, nie taki oczywisty jak na Vadera i wymiata song Mausera, pierwszy kompozytorski wytwór kogo¶ innego ni¿ Peter. :twisted:
[under construction]

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Vader - nowa p³yta
« Reply #4 on: 2005-10-27, 07:46:19 »
Je¿eli to tylko 2 intra i 4 kawa³ki (jak podaje strona Vader), to ile bêdzie trwa³ ten minialbum? Bo je¶li oka¿e siê  :-k, ¿e to tylko 10-15 minut, to cena kr±¿ka bêdzie jednak zawrotna, szczególnie je¶li porównaæ j± z CDs "Conceiving You" Riverside. #-o
Szkoda, ¿e na rynek polski nie zdecydowali siê wypu¶ciæ CD z tym dodatkowym pi±tym utworem "Die!" (Giñ psie!) w polskojêzycznej wersji, bo z newsów wychodzi, ¿e znajdzie siê on tylko na wersji azjatyckiej.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Vader - nowa p³yta
« Reply #5 on: 2005-10-27, 10:24:22 »
Quote from: Jacek

Szkoda, ¿e na rynek polski nie zdecydowali siê wypu¶ciæ CD z tym dodatkowym pi±tym utworem "Die!" (Giñ psie!) w polskojêzycznej wersji, bo z newsów wychodzi, ¿e znajdzie siê on tylko na wersji azjatyckiej.


Uka¿e siê on na oficjalnej stronie, ¿eby mo¿na go by³o ¶ci±gn±c. Tak zapowiada³ ostatnio Peter.
[under construction]

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Vader - nowa p³yta
« Reply #6 on: 2005-10-28, 23:28:23 »
Quote from: Unas
Lubiê Vadera i chocia¿ uwa¿am, ¿e The Beast by³o wyj±tkowo nieudanym eksperymentem (...)

a ja wlasnie lubie 'The Beast'  :-k  nie od razu przypadl mi ten album do gustu,ale dalem szanse Bestii,wluchalem sie ,wczulem i daje 7,5/10  :twisted:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Vader - nowa p³yta
« Reply #7 on: 2005-10-29, 09:41:14 »
Quote from: masster
a ja wlasnie lubie 'The Beast'  :-k  nie od razu przypadl mi ten album do gustu,ale dalem szanse Bestii,wluchalem sie ,wczulem i daje 7,5/10  :twisted:

Ja te¿ lubiê Bestiê (za to pewne zró¿nicowanie nastrojów i temp), mo¿e tylko brzmienie mog³oby byæ lepsze.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Vader - nowa p³yta
« Reply #8 on: 2005-10-29, 10:15:41 »
Jak dla mnie to na bestii mog³oby byc wiêcej takich ciekawych eksperymentów jak "The Sea Came In At Last" czy "Choices", a tak reszta to takie ¶redniaczki. Mo¿e jeszcze "Out of The Deep" i "Dark Transmission" daj± radê.

A tu poni¿ej dla chêtnych: The Art of War do sprawdzenia. Moim zdaniem daje radê i czekam a¿ bêdê móg³ go nabyc w oryginale. :)

Code: [Select]
http://www.megaupload.com/?d=8LN4BUSY

HAS£O, HAS£O, ZAPOMNIA£EM O HA¦LE:

www.metalunion.tk - oto ono.
[under construction]

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Vader - nowa p³yta
« Reply #9 on: 2005-10-29, 21:40:05 »
moze Vader rzeczywiscie powraca do najwyzszej formy??moze po wielu perypetiach wszystko sie ustabilizowalo?? na ostnim Blitz najlepszy ich wystep jaki widzialem w ciagu ostatnich lat,ciekawy MCD,hmmm,to dobrze rokuje przed pelnowymiarowym Cd,zycze im jak najlepiej i powoli ostrze sobie apetyt  :twisted:

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Vader - nowa p³yta
« Reply #10 on: 2005-10-29, 22:21:52 »
Mnie szczególnie po³o¿y³a na ³opaty gra Darraya. Ten ch³opak sunie jak napêdzany powietrzem. My¶lê, ¿e z takim perkusist± Vader mo¿e jeszcze wysoko zaj¶c.

Z ca³ym szacunkiem dla Docenta.
Spoczywaj w pokoju [']['][']
[under construction]

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Vader - nowa p³yta
« Reply #11 on: 2006-08-17, 23:31:39 »
4 wrze¶nia ukazuje siê nowy pe³nometra¿owy kr±¿ek Vader "Impressions In Blood". "Shadow Fear" z nowej p³yty mo¿na pos³uchaæ na myspace - powrócili do starych klimatów sprzed "The Beast".
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Vader - nowa p³yta
« Reply #12 on: 2006-08-18, 10:13:56 »
Quote from: Jacek
4 wrze¶nia ukazuje siê nowy pe³nometra¿owy kr±¿ek Vader "Impressions In Blood". "Shadow Fear" z nowej p³yty mo¿na pos³uchaæ na myspace - powrócili do starych klimatów sprzed "The Beast".


Powiedzia³bym nawet, ¿e do bardzo starych s³uchaj±c otwieraj±cego riffu.

Jest jeszcze kawa³ek Warlords do przes³uchania. Bardziej w klimacie "The Art of War".
[under construction]

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Vader - nowa p³yta
« Reply #13 on: 2006-09-04, 17:32:25 »
Na stronie Vadera mo¿na obejrzeæ klip do "Helleluyah (God Is Dead)" z ich najnowszej p³yty "Impressions In Blood", która dzi¶ siê ukaza³a.
Peter: "Helleluyah" mówi o cierpieniu, nienawi¶ci i ¶mierci, wojnie miêdzy chrze¶cijanami a muzu³manami, konfliktach zbrojnych i terroryzmie. Mroczny i niepokoj±cy klimat tego zrujnowanego miejsca pomóg³ osi±gn±æ wprost fenomenalny rezultat! Ten klip bêdzie czym¶ niewiarygodnie mocnym i bezkompromisowym!"
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Vader - nowa p³yta
« Reply #14 on: 2006-09-04, 21:22:30 »
Wczoraj s³ysza³em dwa kawa³ki z tej p³yty w Minimaksie :D Muszê przyznaæ, ¿e jak Vader wcze¶niej by³ dla mnie bardzo sztampowy, tak zaprezentowane kawa³ki dobrze mi podesz³y. Je¶li reszta p³yty jest taka, to jest po prostu zacnie :)
« Last Edit: 2006-09-04, 21:25:43 by minder »
True Pagan Winter Crew

 

lofty-success