Author Topic: Jaki album ostatnio kupili¶cie?  (Read 298313 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1860 on: 2019-02-01, 17:24:24 »
Odebra³am dzi¶ moj± paczkê od Virgin Black. Jaram siê. Pianissimo mam podpisane przez Rowana i Seskê.  Majcie, s³uchajcie

Nie wiedzialem, ze oni jeszcze istnieja. Pamietam gdzies tam jak przez mgle plyte 'Sombre Romantic' i to fajne bylo :)
No bo po drugiej p³ycie z serii Requiem jaka¶ drama siê wydarzy³a, i przez 10 lat ostatnie nagrania le¿a³y. W zesz³ym roku siê uaktywnili na fejsie, w sumie to Rowan i Sesca, i zapowiedzieli, ¿e wyjdzie p³yta, tu s± zapisy, bêdzie tylko tyle, ile ludzie zamówi± w preorderze, a potem nastanie koniec. Wot, taki 10 years challenge.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1861 on: 2019-03-28, 17:50:16 »
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1862 on: 2019-06-05, 23:17:00 »
Kupilem sobie dzisiaj solowego Brendana Perry'ego z plyta 'Eye of the Hunter'. Mmmmm, wysmienite na wieczor!
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1863 on: 2019-06-12, 22:10:53 »
Po pierwszym niewypale (z ostatnim albumem Ihsahna), kupujê od czasu do czasu w Dodax, bo na niektóre pozycje maj± ¶wietne ceny. Przyk³adowo ostania p³yta Alter Bridge "The Last Hero" (Limited Edition w digi) kosztuje u nich 24,21 z³ (i to jest cena z przesy³k±), a np. w Empiku to samo wydawnictwo kosztuje 64,99 z³. ;) Tak wiêc polecam sklep. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1864 on: 2019-06-13, 16:01:19 »
A ja sobie dzisiaj odebralem dwa brakujace Rammsteiny. I tym samym kolekcja zamknieta :)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1865 on: 2019-06-26, 17:58:30 »


Dacie wiarê, ¿e The Incident jest obecnie nie do kupienia w sklepach? Na Allegro ceny osiagaj± jakie¶ astronomiczne pu³apy 220z³ za nieodpakowane CD  :?
Wersje DVD te¿ ok 200z³ za u¿ywkê. Uda³o mi siê kupiæ u¿ywan± p³ytê w wersji USA za 45z³. Stan jak nowa  8) Szuka³em tej p³yty od jakiego¶ czasu, bo nie ma gdzie pos³uchaæ ju¿ ca³kowicie poza yt. czeka³em na reedycjê póki nie wywalili jej ze streamingu. Nie ma to jednak co w³asna kopia.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1866 on: 2019-06-26, 18:11:40 »
Dacie wiarê, ¿e The Incident jest obecnie nie do kupienia w sklepach? Na Allegro ceny osiagaj± jakie¶ astronomiczne pu³apy 220z³ za nieodpakowane CD  :?
Wersje DVD te¿ ok 200z³ za u¿ywkê. Uda³o mi siê kupiæ u¿ywan± p³ytê w wersji USA za 45z³. Stan jak nowa  8) Szuka³em tej p³yty od jakiego¶ czasu, bo nie ma gdzie pos³uchaæ ju¿ ca³kowicie poza yt. czeka³em na reedycjê póki nie wywalili jej ze streamingu. Nie ma to jednak co w³asna kopia.

Ciekawe w³a¶nie dlaczego nie ma jej na Spotify  :-k FOABP zreszt± te¿ nie... Pamiêtam czasy, jak mo¿na by³o nówkê The Incident za cztery dyszki wszêdzie bez problemu kupiæ. Mo¿e siê kiedy¶ doczekamy reedycji, na razie to chyba In Absentia jest zapowiedziana...
« Last Edit: 2019-06-26, 18:13:45 by Callahan »

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1867 on: 2019-06-26, 18:26:35 »
Dacie wiarê, ¿e The Incident jest obecnie nie do kupienia w sklepach? Na Allegro ceny osiagaj± jakie¶ astronomiczne pu³apy 220z³ za nieodpakowane CD  :?
Wersje DVD te¿ ok 200z³ za u¿ywkê. Uda³o mi siê kupiæ u¿ywan± p³ytê w wersji USA za 45z³. Stan jak nowa  8) Szuka³em tej p³yty od jakiego¶ czasu, bo nie ma gdzie pos³uchaæ ju¿ ca³kowicie poza yt. czeka³em na reedycjê póki nie wywalili jej ze streamingu. Nie ma to jednak co w³asna kopia.

Ciekawe w³a¶nie dlaczego nie ma jej na Spotify  :-k FOABP zreszt± te¿ nie... Pamiêtam czasy, jak mo¿na by³o nówkê The Incident za cztery dyszki wszêdzie bez problemu kupiæ. Mo¿e siê kiedy¶ doczekamy reedycji, na razie to chyba In Absentia jest zapowiedziana...
Gdzie¶ wyczyta³em, ¿e to decyzja Roadrunner Records. Ale szczegó³ów nie znam. Pamiêtam jak Stefan by³ wielkim przeciwnikiem streamingu i Porków faktycznie nie by³o. Potem wszystko siê tam pojawi³o a teraz kilka albumów wyparowa³o. Ja jako¶ za The Incident nie przepada³em a potem siê zakocha³em w tym albumie ale ju¿ by³o po ptakach. Zosta³y vinyle i wersje cyfrowe, a tych nie kupujê generalnie. Natomiast to co siê dzieje z cen± tych p³yt nie przestaje mnie zadziwiaæ.

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1868 on: 2019-06-26, 18:30:41 »
Tak sobie popatrzy³em ile teraz FOABP lata w DVD-A. Kupi³em kiedy¶ w MM za 60z³ przypadkiem (my¶la³em ¿e to CD - siê ucieszy³em w domu  :twisted:). Na amazonie 120 baksów  :shock:  Dobra ju¿ nic nie piszê w tym temacie bo mnie jeszcze obrabuj±  :lol:

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1869 on: 2019-06-26, 23:31:36 »
Tak sobie popatrzy³em ile teraz FOABP lata w DVD-A. Kupi³em kiedy¶ w MM za 60z³ przypadkiem (my¶la³em ¿e to CD - siê ucieszy³em w domu  :twisted:). Na amazonie 120 baksów  :shock:  Dobra ju¿ nic nie piszê w tym temacie bo mnie jeszcze obrabuj±  :lol:

O, serio? Tego nie sprawdza³em, a mój brat ma tê wersjê w³a¶nie :lol:

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1870 on: 2019-06-27, 11:43:37 »
Tak sobie popatrzy³em ile teraz FOABP lata w DVD-A. Kupi³em kiedy¶ w MM za 60z³ przypadkiem (my¶la³em ¿e to CD - siê ucieszy³em w domu  :twisted:). Na amazonie 120 baksów  :shock:  Dobra ju¿ nic nie piszê w tym temacie bo mnie jeszcze obrabuj±  :lol:

O, serio? Tego nie sprawdza³em, a mój brat ma tê wersjê w³a¶nie :lol:
Generalnie uwa¿am, ¿e nie warto kupowaæ DVD-Audio. Jako¶æ to 24bit 48Khz. W teorii daje to przewagê nad CD AUDIO a w praktyce je¿eli mix i master jest ten sam to nie s³ychaæ ¿adnych ró¿nic. Chêtnie bym przytuli³ tylko dvd audio Deadwing, bo jest tam z tego co wiem czysty mix. Tak samo In Absentia. Te dwie p³yty w wersji CD s± zdecydowanie zbyt skompresowane.

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1871 on: 2019-07-21, 19:02:45 »


Znalezione w odmêtach sieci :) Fajne granie.
https://tabularasa4.bandcamp.com/ i mo¿na kupiæ wszystkie albumy za "co ³aska" w formie cyfrowej (miêdzy innymi we Flac).
Na razie ogarniam album "Tabula Rasa - Tabula Rasa z 2013 roku. Bardzo fajne. Chyba zacznê czê¶ciej kopaæ w bandcamp :)
« Last Edit: 2019-07-21, 19:23:15 by Funnykris »

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1872 on: 2019-09-04, 21:13:54 »


Pare lat polowania i w koncu ;)
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1873 on: 2019-09-22, 20:14:23 »


Pare lat polowania i w koncu ;)
Gratulacje :serducho:

Ja kupi³am ostatnio NaevusRelatively Close to the Sea
A teraz bêdê kupowa³a kow± pó³kê, bo mi siê nic nie mie¶ci ;)

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Jaki album ostatnio kupili¶cie?
« Reply #1874 on: 2019-09-27, 16:39:07 »

A teraz bêdê kupowa³a kow± pó³kê, bo mi siê nic nie mie¶ci ;)

 :okp: :okp: :okp:

A ja dzisiaj combo Tides + Opeth.
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs