Author Topic: Metallica  (Read 83896 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

roibeard

  • Posts: 120
  • Karma: +0/-0
Metallica i nowy album
« Reply #30 on: 2006-03-23, 14:57:48 »
Quote from: Unas
Co za zgromadzenie. Rozumiem Machine Head, Chimairê, Mastodon. Ale co tu robi FFAF, albo BMFV?  :roll:


Pieni±dze... to chyba najprosztsza odpowied¼.

Ale chêtnie bym pos³ucha³ ze wzglêdu na Mastodona, MH i Chimairê.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Metallica i nowy album
« Reply #31 on: 2006-03-23, 17:52:32 »
Quote from: masster
...zreszta,tych plyt tribute dla Metallici bylo juz tyle ze przestalo mnie to w jakikolwiek sposob krecic....

Mnie te¿ tributes i ró¿niaste covery ju¿ dawno przesta³y krêciæ, bo rzadko kiedy dorównuj± pierwowzorom. Jedyne pojedyncze kawa³ki, jakie sobie w tej chwili przypominam, dorównuj±ce orygina³om to zeppelinowski "No Quarter" w adaptacji Tool i "Black Sabbath" w wykonaniu Vader.
Metallica zreszt± wyda³a ca³y album z coverami "Garage Inc.", ale nigdy nie by³em nim zbytnio zachwycony. Dobrze s³ucha siê tej pierwotnej gara¿owej wersji "Garage days re-revisited", mo¿e jeszcze "Breadfan" czy "A National Acrobat", ale reszta na dobr± sprawê mnie nu¿y.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

eBAT

  • Guest
Metallica i nowy album
« Reply #32 on: 2006-03-26, 20:12:06 »
I hate METAL(?)ICA :evil:  :evil:  :twisted:

Floe

  • Posts: 194
  • Karma: +0/-0
Metallica i nowy album
« Reply #33 on: 2006-03-26, 20:15:55 »
Ja metallicy lubie tylko kilka piosenek wiec jakos mnie ona nie obchodzi :roll:  :wink:
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Metallica i nowy album
« Reply #34 on: 2006-03-26, 20:36:07 »
Powinno wyl±dowaæ w dziale "humor", ale niech bêdzie:
I to jest moje zdanie :mrgreen:

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Metallica i nowy album
« Reply #35 on: 2006-03-26, 21:42:21 »
Quote from: ebat
I hate METAL(?)ICA :evil:  :evil:  :twisted:

Dla odmiany bardzo lubiê Metallicê, ale tylko tê z lat 80. No jeszcze czarny album by³ niez³y. A potem z albumu na album by³o coraz gorzej, a¿ do totalnie artystycznej klapy w postaci "St. Anger" (jak to zgrabnie gdzie¶ tu na forum uj±³ Minder, ¿e kasiora wy¿ar³a im mózgi). Ciekaw wiêc jestem, czy siê wreszcie przebudz± i zrobi± po latach co¶ z klas±, jak np. Iron Maiden na "Brave New World".
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Floe

  • Posts: 194
  • Karma: +0/-0
Metallica i nowy album
« Reply #36 on: 2006-03-26, 21:51:33 »
St. Anger jest beznadziejne  :?
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Metallica i nowy album
« Reply #37 on: 2006-03-26, 22:03:40 »
Quote from: Floe
St. Anger jest beznadziejne  :?

a ja sie nie zgadzam  :twisted:  powtorze kolejny raz,nie jest to wybitny album,nie jest to nawet polowa klasy co np.Master of puppets,ale imho st.anger na miano beznadziejnego nie zasluguje  8)

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Metallica i nowy album
« Reply #38 on: 2006-03-27, 00:07:23 »
Mnie ani ziêbi, ani grzeje. Ot.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Metallica i nowy album
« Reply #39 on: 2006-03-28, 22:43:08 »
ja lubiê Metallikê do justice w³±cznie. czarny to ju¿ ledwo metal, a load jest nawet, ¿e tak powiem country metal ;)  a st.anger jest przekombinowany, ch³opakom siê wyczerpa³ potencja³, podobno chc± graæ jak meshuggah  :shock:  no to nie bêd±. ale st.anger nie jest p³yt± beznadziejn±, dwa utwory s± dobre (frantic i st.a) :], reszta ¶rednie b±d¼ mierne. gdyby to nie by³a metallica to gdzie¶ tam na amerykañskiej scenie kto¶ by mówi³ o jakiej¶ ciekawej, acz niedopracowanej p³ycie. A tak w porównaniu do poprzednich albumów St.Anger brzmi jak zapis nieudanej próby  :?
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Metallica i nowy album
« Reply #40 on: 2006-04-27, 23:22:14 »
Ja tam lubiê Metallicê, w wiêkszosci :P CHociaz St.anger dla mnie jest najgorszym albumem razem z Garage. St.Anger najgorsze co ma i mnie najbardziej odruca to brak solowek
Bite your tongue, ignore the splinter.

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Metallica i nowy album
« Reply #41 on: 2006-04-27, 23:46:15 »
nooo... zdecydowanie najwiêkszy minus tej p³yty. Hammett jest w zasadzie na tej p³ycie jakby... zbêdny  :x  ale Reload by³ gorszy
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Unas

  • Hate, Dominate, Congregate, Eliminate...
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 3967
  • Karma: +32/-0
  • Gender: Male
  • Zajebisty gawron jest zajebisty
Metallica i nowy album
« Reply #42 on: 2006-04-28, 17:13:28 »
Zgadza siê, chocia¿ w niektórych utworach na St.Anger nie widzê miejsca na solówki. Ale to mo¿e tylko mój problem. Mnie najbardziej irytuje brzmienie werbla i ogólnie Larsowego zestawu, które jest tragiczne. :|
[under construction]

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Metallica i nowy album
« Reply #43 on: 2006-04-28, 18:31:13 »
jak to powiedzial Kerry King: "ten kole¶ chyba gra na puszkach po pepsi". totalnie nieudane brzmienie
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

masster

  • Posts: 972
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Metallica i nowy album
« Reply #44 on: 2006-04-28, 19:19:21 »
Quote from: Soja
jak to powiedzial Kerry King: "ten kole¶ chyba gra na puszkach po pepsi". totalnie nieudane brzmienie

no takie garazowe jest,az do bolu  :)
a odnosnie Metallici i ich nowego albumu znalazlem takie rzeczy (to pierwsze to z jakiegos wywiadu z Kerrym Kingiem a drugie to niedawna wypowiedz Jamesa):
-KNAC.COM: „Metallica prawdopodobnie zajmie sporo czasu Rickowi Rubinowi w ci±gu najbli¿szego roku lub dwóch”
King: „Bêdzie to po prostu strata czasu (¶miech). Nie wiem po co ktokolwiek to robi. Nie wiem jak du¿o zdo³a z nich wyci±gn±æ, ale o tym dopiero siê przekonamy”

-„Mamy 12 gotowych utworów, Kirk gra solówki, ja równie¿ kilka z nich zagra³em. Robert natomiast stworzy³ z nami du¿o wiêcej ni¿ Jason przez ca³e 14 lat, co niestety jest smutne, bo oznacza ¿e cofali¶my siê w tym czasie.”

hmmmm :-k

 

lofty-success