Author Topic: Wymiana mp3  (Read 5353 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Wymiana mp3
« on: 2003-09-19, 22:41:40 »
Jako ze wymiana mp3 to piractwo i jest nielegalna to sugeruje zeby wrazliwe dusze nielubiace okradac firm fonograficznych wycofaly sie z tego topicu ;). Ja oczywiscie wszystkie swoje mp3 kasuje po 24godzinach od sciganiecia a plyty z softem polewam benzyna i podpalam.

A z racji ze znamy sie na tym forum i mysle ze sa tu sami uczciwi ludzie to chcialbym zapyta czy nie jestescie moze zainteresowani wymiana mp3 przez tradycyjna poczte polska (sic..) ? Jesli jestescie zainteresowani to moze (hmm nie wiem czy to dobry pomysl..) wkleilibyscie pod tym topikiem swoje listy muzyczne (w formie Artysta - Album) na mp3 ? Kto jest zainteresowany to zapraszam, o ile Minder nie ma nic przeciwko wykorzystywania forum w takich niecnych celach, jak ma cos przeciwko to zakonczymy temat. No problem.

Fallen Drapery

  • Guest
Wymiana mp3
« Reply #1 on: 2003-09-19, 22:50:34 »
ja oczywiscie tez kasuje...ale z dysku twardego, tych wypalonych na CD ju¿ nie kasujê :D mam oko³o 350 albumów na mp3, wiêkszo¶æ na 192 kbps. Gatunki to przewaga ciê¿kiego grania, du¿o death metalu. Ale ja zaznaczam, ¿e nie jestem zainteresowany wymian± przez snail mail, bo mam mocnego pierdolca na temat odpowiedniego oznakowania i katalogowania mp3 wg mojego wzoru, i my¶lê, ¿e dla kogo¶ móg³by to byæ spory problem. Jak kto¶ chce moj± listê, to niech napisze mejla na [email protected], albo pogada ze mn± na Soulseeku (program p2p), moja ksywa: radziuc  :twisted:

Anomander Rake

  • Posts: 12
  • Karma: +0/-0
    • http://cxt.pl/~maciejak
Wymiana mp3
« Reply #2 on: 2003-11-25, 23:37:06 »
skoro juz tu jestesmy...
szukam mp3 kapeli o nazwie Thy Worshiper, splesnialy (sic!) mi ich stare demowki ze srodka lat 90 na jeszcze starszych kasetach (Stilon, Stilon! :| ) a nie mialem back-upa...
¦wiat³o, cieñ i ciemno¶æ -
To wojna bez koñca
- Rybak

Steven Erikson,
"Dom £añcuchów - Konwergencja"

 

lofty-success