Author Topic: Zrzutka na domenę.  (Read 7527 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Zrzutka na domenę.
« on: 2006-02-01, 16:50:47 »
Miałem nadzieję, że poradzę sobie sam z zapłatą za domenę, ale obawiam się, że będę musiał prosić o dofinansowanie. Wpłat o dowolnej wysokości można dokonywać na podany poniżej numer konta. Kwota nie jest duża, około 120 złotych, więc jakby każdy użytkownik forum (a jest nas 237 dusz) przesłał 50gr, to wystarczyłoby w zupełności :D

Dominik Kozaczko
54 1140 2004 0000 3602 5594 9020 (mBank)

z dopiskiem "opeth.pl"

Jeśli ktoś potrzebuje podać dane do przelewu, to niech pisze na PW.
« Last Edit: 2012-01-14, 02:54:29 by minder »
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zrzutka na domenę.
« Reply #1 on: 2007-01-25, 09:28:56 »
W tym roku moja sytuacja finansowa jest nieco lepsza, w związku z czym nie ma konieczności robienia zrzutki. Gdyby jednak ktoś czuł nieodpartą potrzebę wspomożenia swojego admina (np. wisi mi piwo :mrgreen:) , to powyżej znajduje się zaktualizowany numer konta.
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Zrzutka na domenę i serwer.
« Reply #2 on: 2008-01-02, 11:47:20 »
Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym trzeba będzie odnowić domenę. Za serwer już zapłaciłem. Proponuję co następuje:

Każda osoba, która przeznaczy co najmniej 6,66 zł zostanie dodana do prestiżowej grupy "Przyjaciel forum".

Dodatkowo każda osoba, która wpłaci co najmniej 20zł, otrzyma roczny abonament na skrzynkę pocztową w domenie opeth.pl. Skrzynka obsługiwana jest przez GMail, ma 6GB pojemności i wszelkie zalety normalnej skrzynki udostępnianej przez Google (przyjazny interfejs, filtr antyspamowy). Dodatkowo od tego roku istnieje możliwość komunikacji bezpośredniej (Google Talk, klienty Jabber typu Pidgin, PSI czy inne). Jedyną wadą skrzynki jest fakt, że DNS do którego wpisana jest domena opeth.pl co jakiś czas ma zły humor. Nie ma jednak możliwości, żeby poczta zaginęła. Do skrzynki można się dostać także gdy nie można odnaleźć serwera. Na wszelkie pytania będę odpowiadał w osobnym wątku.

W tytule przelewu proszę podać nazwę użytkownika forum w nawiasie, a po "mail:" podać nazwę skrzynki pocztowej, która ma zostać założona w domenie opeth.pl (dotyczy wpłat od 20zł). Przykładowy tytuł przelewu wysłanego ode mnie mógłby wyglądać tak:
opeth.pl (minder) mail: minder
wtedy wiem, że przelew jest przeznaczony na domenę opeth.pl, przyszedł od użytkownika, który na forum posługuje się ksywą minder i mam mu założyć konto minder@opeth.pl

Znaki dozwolone w nazwie skrzynki: alfabet łaciński (tzn. bez polskich znaków), cyfry arabskie, kropka (.), oraz prawdopodobnie [nie sprawdzałem] myślnik (-) i podkreślnik (_). Rezerwuję sobie prawo do odmowy rejestracji skrzynki, której nazwa będzie zawierać treści, które mi się nie spodobają - wtedy trzeba będzie wybrać nową nazwę. Sugeruję zakładanie skrzynek zgodnie z nickiem forumowym :)

przypominam numer konta:
Dominik Kozaczko
54 1140 2004 0000 3602 5594 9020 (mBank/BRE Bank)
szczegółowe dane do przelewu (nie są wymagane w bankach internetowych) podaję chętnym na PW.

W razie wątpliwości proszę pisać na PW.
« Last Edit: 2012-01-14, 02:54:12 by minder »
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #3 on: 2008-01-09, 10:23:04 »
Wpłaty całkowicie pokryły koszt utrzymania domeny :D Dzisiaj zapłaciłem za domenę (miesiąc prze terminem), poniżej zamieszczam rozliczenie:
Wpływy na domenę: 121,64
Koszt utrzymania domeny: 120,78
Koszt serwera: 144zł (sponsorowany przeze mnie)

Jak widać zostało jeszcze 86 gr naddatku :D Ogromnie wszystkim dziękuję.

Oczywiście jeśli ktoś chce, to nadal może dokonać wpłaty - zasady pozostają niezmienne, szczególnie zachęcam do zakładania skrzynek :) Pieniądze trafiają na osobne konto, zostaną przeznaczone na potrzeby forum i będą przeze mnie rozliczane tak jak wyżej.
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #4 on: 2012-01-12, 11:03:58 »
Moi drodzy, konieczna jest kolejna zrzutka na domenę oraz utrzymanie serwera. Przyznaję się bez bicia, że zawirowania w życiu prywatnym skutecznie powstrzymały mnie przed egzekwowaniem opłat członkowskich w ramach fanklubu. Jak się ogarnę i stanę mocniej na nogach, to ulegnie to zmianie. Na dzień dzisiejszy muszę jednak prosić wszystkich aktywnych forumowiczów o wsparcie. Numer konta jak powyżej. Jeśli wpłata przekroczy normalną składkę fanklubową (25zł), to będzie traktowana jak zapis do fanklubu lub przedłużenie członkostwa ze wszystkimi konsekwencjami :)
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #5 on: 2012-01-14, 02:55:27 »
Zapomniałem, że zmienił się numer konta na przelewy dotyczące serwisu - poprawiłem powyżej. Nie martwcie się, wysłane wpłaty dotarły (DZIĘKI!!!), tylko muszę je przeksięgować dla porządku ;)
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #6 on: 2013-01-19, 17:28:30 »
Po zeszłorocznej zbiórce i opłaceniu kosztów utrzymania, w kasie fanklubu pozostało 158zł. W związku z powyższym w tym roku zrzucać się w zasadzie nie trzeba. Oczywiście jeśli ktoś chce, to zapraszam. Numer konta w pierwszym poście, a dane do przelewu mogę podać na PW, aczkolwiek obecnie większości banków wystarczy imię i nazwisko adresata - Dominik Kozaczko :)
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #7 on: 2014-02-19, 20:29:59 »
Czołem. W związku z tym, że nikt się nie dorzucił do zeszłorocznej ściepy, w kasie fanklubu pozostało jakieś 38 zł. Uprzejmie proszę o dotacje na utrzymanie domeny :)
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #8 on: 2014-04-15, 19:36:14 »
Dostałem wpłaty od trzech osób - dziękuję. Niestety jest to za mało, żeby pokryć zakup domeny (120zł) i utrzymanie serwera (50zł). Na domiar złego, moja sytuacja finansowa ostatnimi czasy nie pozwala na pokrycie reszty kosztów (tak jak to zrobiłem w ubiegłym roku, kiedy nie miałem żadnych wpłat) bez jednoczesnego przejścia na "dietę naleśnikową". W związku z tym uprzejmie proszę Was o wsparcie forum. Numer konta w pierwszym poście.
« Last Edit: 2014-04-15, 19:38:19 by minder »
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #9 on: 2016-01-26, 14:35:54 »
Wkrótce zapada termin zapłaty za domenę. Proszę o zrzutkę :)
Najlepszym pomysłem byłoby ustawienie sobie zlecenia stałego, żeby co roku gdzieś w połowie stycznia przelać te 20 złociszy na podane na górze konto i mieć spokój ;)

P.S.
W ubiegłym roku zrzutki nie było i nie będę z tego tytułu wyciągał konsekwencji, znajcie moje chamskie serce :P
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #10 on: 2016-02-09, 11:17:26 »
Dostałem wpłatę od jednej osoby - dziękuję, choć trochę to smutne. Serwis podziała na pewno przez kolejny rok. A potem się zobaczy.
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #11 on: 2017-02-01, 22:21:35 »
Jak co roku proszę o wpłatę co łaska celem utrzymania domeny i serwera.
Numer konta się nie zmienił: 54 1140 2004 0000 3602 5594 9020

Swoją drogą, jakby każdy z aktywnych forumowiczów ustawił zlecenie stałe w wysokości złotówki miesięcznie, to nikogo by po kieszeni nie szarpnęło, a przez rok by się spokojnie uzbierało :)
True Pagan Winter Crew

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
« Reply #12 on: 2017-02-07, 23:43:55 »
Można też wspomagać używając Bitcoinów: 1EoPFCFu6dWSCYai8ze4ZTXfZM8YRtJqP8
W takim przypadku wpłata jest anonimowa, ale w wiadomości dołączanej do transferu można podać od kogo to jest.
True Pagan Winter Crew