Dzia³ ogólnomuzyczny > Aktualno¶ci

Magazyn Gitarzysta

(1/3) > >>

Luksor:
Nie ma "Gitary i Basu", ale od nowego roku pojawi³ siê nowy periodyk dla mi³o¶ników "wios³owania": Gitarzysta. Czasopismo zawarto¶ci± przypomina "Gitarê i Bas" - zawiera podobne dzia³y jak testy sprzêtu, warsztaty i transkrypcje (oczywi¶cie w opcji nuty plus tabulatura). Natomiast dodatkowo zawiera p³ytê CD, na której m.in. omawiane warsztaty, prezentacje brzmieniowe opisywanych w numerze instrumentów, piecy, przetworników etc. Cena niezbyt wygórowana: 12 z³ociszy. W najnowszym lutowym numerze m.in.  transkrypcje (nuty, taby i CD) "Master of Puppets" Metallici i "Always with me, always with you" Satrianiego.
Tak poza tym polecam programik Power Tab Editor 1.7 - bardzo pomocny w æwiczeniu gitarowej techniki (poza prezentacj± nut i tabulatur, mo¿na w nim je odtwarzaæ-graæ lub pisaæ zupe³nie nowe). Gotowe TAB-y do programu mo¿na pobraæ tu - niestety nie ma nic Opeth.  :twisted:

minder:
Osobi¶cie przepisa³em kiedy¶ Benighted do programu Power Tab. Nawet gdzie¶ na starej stronie siê pa³êta³.

kara¶:
nie ma to jak gp ;)

tharos:
Ja tez polecam guitar pro chociaz czesto bledy ale ogolnie spox ;]

minder:
Z GP jest jeden problem, który w naszym spo³eczeñstwie zazwyczaj totalnie ignoruje siê w przypadku jakiegokolwiek oprogramowania - GP jest p³atny. Wersja demo ma ograniczenie czasowe, a co potem?
PowerTab jest darmowy (freeware).

Pewnie czê¶æ z Was siê bêdzie ¶miaæ "co mnie to obchodzi? wgrywam do GP cracka i mam pe³n± wersjê". Jednak jakby to Wam kto¶ krad³ owoce pracy, to by¶cie nie byli zadowoleni. Typowa logika Kalego :?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version