Dzia³ ogólnomuzyczny > Aktualno¶ci

Coheed and Cambria

(1/2) > >>

Luksor:
Ostatnio w audycji ProgGram (audycje z 7 i 14 lutego) z ogromnym zainteresowaniem przys³uchujê siê amerykañskiej formacji Coheed and Cambria i fragmentom ich najnowszej p³yty "Good Apollo I'm Burning Star IV - Volume One: From The Fear Through The Eyes Of Madness". Zawarto¶æ tego albumu kojarzy mi siê nieco z muz± The Mars Volta - jest co prawda mniej zakrêcona, ale równie intryguj±ca i godna polecenia.

minder:
Je¶li s± choæ w po³owie tak dobrzy jak TMV, to ju¿ ich lubiê :)

Luksor:
Dorwa³em ju¿ ca³o¶æ, ale muszê przyznaæ, ¿e w wiêkszej dawce (ok. 72 min.) p³yta nieco nu¿y. Po bardzo dobrym pocz±tku (trzy pierwsze numery) w dalszej czê¶ci robi siê trochê monotonnie. Numery s± bardzo podobne do siebie i (jak dla mnie) za ma³o urozmaicone, co wywo³uje uczucie pewnej monotonii. Uczucia znu¿enia nie eliminuje niez³a, zamykaj±ca czteroczê¶ciowa niby-suita. Co by nie pisaæ, pod wzglêdem artystycznym C&C do TMV jeszcze jednak do¶æ daleko (to jednak nie ten „kaliber” i brak tego „marsowego” neurotycznego szaleñstwa), ale je¿eli kto¶ lubi takie niewyszukane melodycznie rockowe granie o pop rockowej i nowofalowej proweniencji, kr±¿ek z pewno¶ci± powinien polubiæ. :D

[ Dodano: Sro 01 Mar, 2006 12:07 ]
Redaktor naczelny "Teraz Rock" bardzo komplementuje C&C w recenzji albumu - ocena: 4,5.
Wyslano: 21 Luty 2006, 17:45:16 Najnowszy album Coheed and Cambria "No World For Tomorrow" zosta³ p³yt± miesi±ca w grudniowym "Metal Hammer".

minder:
Ostatnio siê dowiedzia³em, ¿e oni graj±... emo! :roll:

Unas:
To chyba z uwagi na g³os wokalisty. :twisted: Moim zdaniem s± mocno przereklamowani, jako¶ nie czujê ich progresji ani nie wchodzi mi ta muzyka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Nastêpna strona

Go to full version