Poll

Jakiego softu u¿ywasz?

Foobar2000
5 (21.7%)
Winamp 2/5
9 (39.1%)
XMMS
3 (13%)
amaroK
0 (0%)
Windows Media Player
1 (4.3%)
Banshee
0 (0%)
iTunes
0 (0%)
innego (jakiego?)
5 (21.7%)

Total Members Voted: 3

G³osowanie skoñczone: 2006-02-18, 19:22:45

Author Topic: U¿ywany soft  (Read 15295 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: U¿ywany soft
« Reply #60 on: 2011-10-02, 10:35:17 »
Poniewa¿ mój laptop jest upo¶ledzony i nie radzi sobie z winampem (tzn. radzi sobie, ale jest za bardzo obci±¿ony i strasznie wolno chodzi), to szukam jakiego¶ sensownego zamiennika. Gorzej, ¿e mam wy¶rubowane wymagania, no ale mo¿e kto¶ mi co¶ doradzi. Potrzebujê odtwarzacza muzyki, który bêdzie mia³ to co poni¿ej:
-odtwarzanie mp3, flac, wav, mpc, wma, ogg
-opcja playlisty tak wygodnej jak w winampie
-biblioteka jak w winampie - to jest warunek konieczny, dla mnie to jest najwygodniejsza rzecz na ¶wiecie - arty¶ci/albumy/utwory plus wyszukiwanie
-da siê scrobblowaæ last.fm
-fajnie by by³o, gdyby wy¶wietla³ ok³adki albumów je¶li s± w tagach
-nie jest foobarem, nad którym trzeba spêdziæ dobê, by w ogóle mia³ cokolwiek - kiedy¶ próbowa³em, ale po godzinie szlag mnie trafi³
-no i oczywi¶cie ma mniej obci±¿aæ sprzêt ni¿ winamp

Ciekaw jestem, czy w ogóle takie cudo istnieje.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: U¿ywany soft
« Reply #61 on: 2011-10-02, 11:08:10 »
Audacious, ale to pod linuksa :P (Chociaż nie wiem, jak z nim jest ostatnio, bo nie używam.) Weź sobie jakieś Ubuntu zainstaluj - taki Windows, ale niezupełnie, i będziesz miał do wyboru całe mnóstwo odtwarzaczy.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: U¿ywany soft
« Reply #62 on: 2011-10-02, 12:02:05 »
Ech, nie mam czasu zupe³nie na takie rzeczy teraz, a jak siê zacznê babraæ z systemem, którego nigdy w ¿yciu nie u¿ywa³em, to przepadnê. A w dodatku i tak mam ³adny burdel na tym lapku, wiêc ju¿ nie chcê ¿eby by³o gorzej :?

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: U¿ywany soft
« Reply #63 on: 2011-10-02, 12:30:06 »
Ale to się właściwie niczym od Windowsa nie różni :P (no dobra, mniej się awanturuje o pierdoły) A czego Ci potrzeba właściwie? Żadnych specjalistycznych programów, które działają tylko pod Windą chyba nie używasz, domyślam się, że potrzeba Ci poza odtwarzaczem muzyki jeszcze edytora tekstu ;P Babrać się to byś musiał z linuksem, nie z Ubuntem ;)
Ale nie namawiam, tylko proponuję ;)

Anathema

  • Posts: 41
  • Karma: +12/-0
  • Gender: Female
Odp: U¿ywany soft
« Reply #64 on: 2011-10-02, 12:39:16 »
A próbowa³e¶ poszukaæ na forach gotowych szablonów wygl±du foobara? Moim zdaniem to najlepszy odtwarzacz, ale te¿ nie chcia³o mi siê bawiæ w ustawianie, wiêc znalaz³am jaki¶ szablon w sieci ;)

longhery

  • Posts: 191
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
  • moorwalking
Odp: U¿ywany soft
« Reply #65 on: 2011-10-02, 14:25:30 »
Poniewa¿ mój laptop jest upo¶ledzony i nie radzi sobie z winampem (tzn. radzi sobie, ale jest za bardzo obci±¿ony i strasznie wolno chodzi), to szukam jakiego¶ sensownego zamiennika. Gorzej, ¿e mam wy¶rubowane wymagania, no ale mo¿e kto¶ mi co¶ doradzi. Potrzebujê odtwarzacza muzyki, który bêdzie mia³ to co poni¿ej:
-odtwarzanie mp3, flac, wav, mpc, wma, ogg
-opcja playlisty tak wygodnej jak w winampie
-biblioteka jak w winampie - to jest warunek konieczny, dla mnie to jest najwygodniejsza rzecz na ¶wiecie - arty¶ci/albumy/utwory plus wyszukiwanie
-da siê scrobblowaæ last.fm
-fajnie by by³o, gdyby wy¶wietla³ ok³adki albumów je¶li s± w tagach
-nie jest foobarem, nad którym trzeba spêdziæ dobê, by w ogóle mia³ cokolwiek - kiedy¶ próbowa³em, ale po godzinie szlag mnie trafi³
-no i oczywi¶cie ma mniej obci±¿aæ sprzêt ni¿ winamp

Ciekaw jestem, czy w ogóle takie cudo istnieje.

Zdaje siê, ¿e vlc da sobie z tym wszystkim radê.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: U¿ywany soft
« Reply #66 on: 2011-10-05, 18:49:20 »
VLC daje radê nawet, problem polega na tym, ¿e nie skrobluje :P Niby jaka¶ opcja tam jest, ale nie dzia³a :] Mo¿e jeszcze potem pokombinujê, jak nic nie zdzia³am, to mo¿e spróbujê w weekend zrobiæ jeszcze jedno podej¶cie do foobara.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: U¿ywany soft
« Reply #67 on: 2012-03-02, 17:40:21 »
Odkry³am tak± zabawn± rzecz w Amaroku: mam dodane w ¶rodkowej kolumnie (;P) parê apletów, w tym wikipediê, i zawsze mnie wzrusza, kiedy wy¶wietla mi co¶ zupe³nie od czapy :serducho: I to czêsto w sytuacji, kiedy mo¿na wy¶wietliæ w³a¶ciwe has³o ^^ (I jest to jeden z powodów, dla których trudno mi zamieniæ go na co¶ lepszego ;))

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: U¿ywany soft
« Reply #68 on: 2013-01-23, 02:07:19 »
Kogo¶ jeszcze poza mn± doprowadza do sza³u nowy scrobbler last.fm? Tzn. ja ju¿ mogê pisaæ w czasie przesz³ym, po wypróbowaniu zarówno wersji  2.1.30 jak i  2.1.32 doszed³em do wniosku, ¿e szkoda czasu i nerwów na aplikacjê, której nie mo¿na nawet raz klikn±æ, bo od razu siê wiesza, wróci³em do starego scrobblera :P

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: U¿ywany soft
« Reply #69 on: 2013-01-24, 19:39:19 »
Chyba nikt poza Tob± nie u¿ywa :P Mnie denerwuje tylko ten na androida, bo nie skrobie zapêtlonych utworów (tj. skrobie, ale tylko raz).

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: U¿ywany soft
« Reply #70 on: 2013-01-25, 21:17:42 »
Kogo¶ jeszcze poza mn± doprowadza do sza³u nowy scrobbler last.fm? Tzn. ja ju¿ mogê pisaæ w czasie przesz³ym, po wypróbowaniu zarówno wersji  2.1.30 jak i  2.1.32 doszed³em do wniosku, ¿e szkoda czasu i nerwów na aplikacjê, której nie mo¿na nawet raz klikn±æ, bo od razu siê wiesza, wróci³em do starego scrobblera :P
U mnie dzia³a, tylko denerwuj± mnie te wyskakuj±ce chmurki podczas odtwarzania... :roll:
...If I call will you come and will you save me?

piotrdudi

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
Odp: U¿ywany soft
« Reply #71 on: 2013-01-26, 00:02:25 »
Kogo¶ jeszcze poza mn± doprowadza do sza³u nowy scrobbler last.fm? Tzn. ja ju¿ mogê pisaæ w czasie przesz³ym, po wypróbowaniu zarówno wersji  2.1.30 jak i  2.1.32 doszed³em do wniosku, ¿e szkoda czasu i nerwów na aplikacjê, której nie mo¿na nawet raz klikn±æ, bo od razu siê wiesza, wróci³em do starego scrobblera :P
U mnie dzia³a, tylko denerwuj± mnie te wyskakuj±ce chmurki podczas odtwarzania... :roll:
Mo¿na to wy³±czyæ w ustawieniach.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: U¿ywany soft
« Reply #72 on: 2013-01-27, 18:30:17 »
Kogo¶ jeszcze poza mn± doprowadza do sza³u nowy scrobbler last.fm? Tzn. ja ju¿ mogê pisaæ w czasie przesz³ym, po wypróbowaniu zarówno wersji  2.1.30 jak i  2.1.32 doszed³em do wniosku, ¿e szkoda czasu i nerwów na aplikacjê, której nie mo¿na nawet raz klikn±æ, bo od razu siê wiesza, wróci³em do starego scrobblera :P
U mnie dzia³a, tylko denerwuj± mnie te wyskakuj±ce chmurki podczas odtwarzania... :roll:
Mo¿na to wy³±czyæ w ustawieniach.
Dziêki - poszuka³am i znalaz³am ;)
...If I call will you come and will you save me?