Author Topic: Tool w Spodku  (Read 58917 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Tool w Spodku
« Reply #60 on: 2006-06-25, 21:53:51 »
no có¿, dla mnie 10/10.

nie mam ¿adnych zastrze¿eñ do nag³o¶nienia, ale jak  sie siedzi w lo¿y, to ju¿ pewnie tak jest :mrgreen2: basy wciska³y w fotel, bebechy wywrócily mi siê z kilkadziesi±t razy,  niskie tony zapiera³y dech w piersiach...

du¿o kawa³kow z nowej p³yty, co mnie osobi¶cie odpowiada³o (moj bo¿e, to jambi...), ale faktycznie t³um ruszal sie ¿wawiej przy starszych piosenkach... stinkfist byl zajebisty, bez dwóch zdañ, widok p³yty skacz±cej w rytm muzyki jest wrêcz nie do opisania. efekty wizualne po prostu rewelacyjne (jak zwykle, s±dz±c  po bootlegach). by³ taki jeden moment, w ktorym jaka¶ wielka humanoidalna rêka siêgala po co¶ z ekranu za muzykami, jakby chcia³a co¶ z³apaæ, a w miejscu, do ktorego siêga³a stal akurat mjk. wyglada³o to jakby chcia³a go z³apaæ, hehe. zejabioza.

mam nadziejê, ¿e bêdzie z tego jaki¶ bootleg.

jeszcze jedno: jeszcze przed koncertem jaka¶ dziewucha zas³ab³a i wynie¶li j± z p³yty w kierunku nag³osnieniowca, ktory zacz±³ krzyczec do ochrony, zeby j± wynie¶li, ale ci tylko zadzwonili po medyków i stali dalej jak patyki, nawet o centymetr nie ruszyli dupy. w zwi±zku z powy¿szym naglo¶nieniowiec toola sam przeci±gn±l dziewuchê przez drabinki, da³ jej wody i po³o¿y³ na pod³odze, podk³adaj±c jej pod g³owê jak±¶ poduszkê. ochrona dalej ze stoickim spokojem czeka³a na medyków. widac by³o, ¿e naglo¶nieniowiec by³ wkurwiony jak cholera... medycy ³askawie pojawili siê po jakich¶ 10 minutach...

ju¿ widzê, jak± cz³onek ekipy toola przekaza³ muzykom informacjê na temat przygotowania koncertu i z jak± wielk± chêci± bêd± chcieli tu faktycznie wróciæ w listopadzie... k***a.

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Tool w Spodku
« Reply #61 on: 2006-06-25, 22:21:28 »
Quote from: andreas
ju¿ widzê, jak± cz³onek ekipy toola przekaza³ muzykom informacjê na temat przygotowania koncertu i z jak± wielk± chêci± bêd± chcieli tu faktycznie wróciæ w listopadzie... k***a.

wydaje mi siê, ¿e bardziej siê przejmuj± i bardzej im zale¿y na fanach ni¿ na takich (w sumie ma³ych) nieporozumieniach.
selfbanned

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Tool w Spodku
« Reply #62 on: 2006-06-26, 00:38:35 »
To by³ ostatni koncert, jaki prze¿y³am na p³ycie :evil:  nie do¶æ, ¿e nie da³o siê oddychaæ, przy Rosetcie ma³o nie posz³y mi ¿ebra, ale to jeszcze da³oby siê przetrzymaæ, gdyby nie to, ¿e nie widzia³am absolutnie nic! Czasem mign±³ mi fragment którego¶ z telebimów, ze dwa razy irokez Maynarda, musia³am siê zadowoliæ gr± ¶wiate³ i komentarzami stoj±cych za mn± go¶ci po 180 cm ka¿dy :D Z tymi dwoma to mialam ubaw: skakali, machali piórami, miny orgazmiczne, ¶piewali z Maynardem wszystko, po czym na moje pytanie kto gra na klawiszach jeden z nich strzeli³ : ten wokalista, jak mu tam... Maynard czy jako¶ tak. fanatycy... :mrgreen2:
Muzycznie: piêknie, setlista bliska idea³u (ach, gdyby¿ jeszcze Grudge i Disposition...), bas moim zdaniem trochê zbyt z przodu, ale ogólnie fantastyczne prze¿ycie. Do listopada ju¿ tylko piêæ miesiêcy...
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

ozama

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
Tool w Spodku
« Reply #63 on: 2006-06-26, 01:17:53 »
Tak to tez moj ostatni koncert na p³ycie (przynajmniej w spodku) scena powinna byæ przynajmniej 1 metr wyzej to wszyscy by widzieli co sie dzieje. Chyba jestem juz za stary na p³yte. pod wzglêdem widocznosci koncert w Krakowie by³ niebo lepszy ale
wracajac do koncertu by³ po porstu fantastyczny... Dzwieki wgniata³y w pod³oge (kocham to uczucie jak s³yszy sie muzykê ca³ym cia³em) nag³osnienie rewelacja, wykonanie wszystkich piosenek fantrastyczne. Szczególnie podoba³o mi sie wykonanie Schism i Sober ktory na koncertach nie zawsze wychodzi dobrze. Bardzo dobrze ze zagrali kawa³ki z 10 000 tylko ze brakowa³o piosenki tytu³owej. Ogólnie rewelacja :):)
ps
Jak ktos bedzie mia³ namiary na bootlega dajcie znaæ. A jeszcze jakby ktos mia³ z obrazem to bede dozgonni wdzieczny
pps Czyzby tool odwiedzi Polske jescze raz w tym roku ??
pozdrawiam

[ Dodano: Pon 26 Cze, 2006 01:19 ]
aha przed koncertem mia³em nieprzyjemne spotkania 3 stopnia z Polska policj±. sta³em sie chudszy o mandat za usi³owanie spo¿ycia alkoholu w miejscu publicznym ;/;/

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Tool w Spodku
« Reply #64 on: 2006-06-26, 02:16:29 »
Oj dzia³o siê. ;D

Koncert rewelacja. To by³ pierwszy koncert Tool na jakim by³em i zrobi³ na mnie duu¿e wra¿enie. Byæ mo¿e dlatego, ¿e nigdy nawet ¿adnych bootlegów szczególnie nie ogl±da³em, ani nie s³ucha³em (w ¶ladowych ilo¶ciach najwy¿ej). W setli¶cie zabrak³o mi Wingsów i Eulogy. O¶wietlenie, efekty i te ekrany - genialne. Na nag³o¶nienie nie narzeka³em, ale te¿ jakiego¶ szczególnie wyczulonego s³uchu nie mam to pewnie mi trochê umknê³o. Momentami d¼wiêki wrêcz wwierca³y siê w cia³o ;D. Znajomy, z którym by³em mówi³, ¿e d¼wiêk w Spodku najczê¶ciej 'ustawiany' jest pod lo¿ê tote¿ na p³ycie by³o ciut gorzej. Nie wiem te¿ czy Maynard i ch³opaki w zwyczaju to maj± (w sensie, ¿e tak ma byæ ;P), ale kontakt z publiczno¶ci± praktycznie zerowy, tak jak kto¶ napisa³ 'good evening; thank you, hope to see you soon'. Na koniec stwierdzili¶my, ¿e przyjechali i odwalili robotê, ale... zrobili to rewelacyjnie. ^^

No w³a¶nie, p³yta. Totalne szaleñstwo, po kilku pierwszych minutach czê¶æ osób siê wycofa³a, a ja sam podczas ca³ego koncertu zwiedzi³em wiêkszo¶æ p³yty, raz bli¿ej sceny, raz gdzie¶ z boku, potem znowu z ty³u. Haha. ¯al mi by³o tych dziewuszek, które wiêkszo¶æ koncertu ogl±da³y czyje¶ plecy, no ale có¿... bywa. Duchota straszna, skwar nawet, potem wykrêca³em koszulkê z potu ;o. Ciekawili¶my siê po koncercie jak wygl±da³ ten hardkor na p³ycie z sektorów. ;D

Ochrona beznadziejna, a ju¿ ca³kowicie mnie zniszczyli jak w depozycie nie pozwolili mi zostawiæ komórki, portfela z dokumentami moimi i dziewczyny oraz jakimi¶ 120,- stwierdzaj±c, ¿e mo¿na zostawiaæ tylko aparaty fotograficzne :O. WTF?!

Lateralus zmia¿d¿y³. :D

A no i kilka nêdznej jako¶ci zdjêæ jakie zrobi³em komórk±, zawsze co¶. ;P





]


Pozdrawiam. :)
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."

klassen

  • Posts: 187
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Smoke & mirrors
Tool w Spodku
« Reply #65 on: 2006-06-26, 09:54:38 »
Z tego co widzê po fotach to niez³y koncert Wam zapodali. Sam mia³em jechaæ i ¿a³ujê, ¿e tego nie zrobi³em. Pozatym dobrze, ¿e zespó³ ma koncepcje na koncerty, jako¶ one wygl±daj±, prezentuj± siê. Jak to by³o w Genesis za kadencji Gabriela - koncert by³ jak sztuka w teatrze.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Tool w Spodku
« Reply #66 on: 2006-06-26, 10:36:58 »
O koncercie jest ju¿ trochê na Interii.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Alberick

  • Posts: 152
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Tool w Spodku
« Reply #67 on: 2006-06-26, 11:32:53 »
Quote from: Jacek
O koncercie jest ju¿ trochê na Interii.
A tak¿e na onecie.

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Tool w Spodku
« Reply #68 on: 2006-06-26, 16:36:53 »
Quote from: Nilfheim
Quote from: andreas
ju¿ widzê, jak± cz³onek ekipy toola przekaza³ muzykom informacjê na temat przygotowania koncertu i z jak± wielk± chêci± bêd± chcieli tu faktycznie wróciæ w listopadzie... k***a.

wydaje mi siê, ¿e bardziej siê przejmuj± i bardzej im zale¿y na fanach ni¿ na takich (w sumie ma³ych) nieporozumieniach.


no có¿, pozostaje tylko mieæ nadziejê, ¿e masz racjê. ale takie rzeczy mog± zepsuæ opiniê... poza tym, ta dziewczyna pewne nie uwa¿a³a, ¿e to male nieporozumienie, lol.

Quote from: ozeh
 Znajomy, z którym by³em mówi³, ¿e d¼wiêk w Spodku najczê¶ciej 'ustawiany' jest pod lo¿ê tote¿ na p³ycie by³o ciut gorzej.


niekoniecznie w tej kolejno¶ci. d¼wiêkowiec zawsze ustawia muzê pod siebie, tzn. pod miejsce w którym siê znajduje, a lo¿a w spodku wypada akurat za d¼wiêkowcem...


Quote from: ozeh
  Nie wiem te¿ czy Maynard i ch³opaki w zwyczaju to maj± (w sensie, ¿e tak ma byæ ;P), ale kontakt z publiczno¶ci± praktycznie zerowy, tak jak kto¶ napisa³ 'good evening; thank you, hope to see you soon'. Na koniec stwierdzili¶my, ¿e przyjechali i odwalili robotê, ale... zrobili to rewelacyjnie. ^^


no i jeszcze "see ya in november"  :mrgreen2:
z regu³y toolio nie gadaj± za du¿o z publik±, wiêc je zdziwiona nie by³am. i faktycznie odwalili kawal dobrej roboty.

p.s. dziêki za foty.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Tool w Spodku
« Reply #69 on: 2006-06-28, 16:04:08 »
Ej, no to jak bêd± w listopadzie to przestajê ju¿ (prawie) w ogóle ¿a³owaæ : ) No trochê to wiadomo, ale przynajmniej niez³e pocieszenie.
Fajnie siê mieli¶cie tak poza tym. Jak bêd± jeszcze jakie¶ zdjêcia czy co¶ to dajcie linka.
wszystko, co sko¶ne.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Tool w Spodku
« Reply #70 on: 2006-07-03, 22:30:49 »
Tu mo¿na zobaczyæ jak Tool zagra³ Vicarious w Spodku – potraktujmy to video jako ciekawostkê, bo jest to totalna amatorszczyzna (nagrane pewnie komórk±) - nie da siê tego w ¿aden sposób porównaæ z umieszczon± niegdy¶ na Forum rejestracj± Under The Weeping Moon Opeth z Wiednia.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Tool w Spodku
« Reply #71 on: 2006-07-03, 23:29:59 »
Quote from: Jacek
umieszczon± niegdy¶ na Forum rejestracj± Under The Weeping Moon Opeth z Wiednia.

gdzie?! jest to jeszcze??? proszê!!!!...
selfbanned

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Tool w Spodku
« Reply #72 on: 2006-07-04, 05:56:01 »
Quote from: Nilfheim
Quote from: Jacek
umieszczon± niegdy¶ na Forum rejestracj± Under The Weeping Moon Opeth z Wiednia.

gdzie?! jest to jeszcze??? proszê!!!!...

To by³o gdzie¶ tu - musisz poszukaæ. O jest, prawie w dole tej strony, w po¶cie benighteda z 28 grudnia 2005, tylko nie wiem czy to video jest tam jeszcze dostêpne.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Tool w Spodku
« Reply #73 on: 2006-07-04, 13:46:18 »
Jacek dziêki za linka, ale plików niestety ju¿ tam nie ma :[ benighted masz je jeszcze gdzie¶? (sorry za offtopa)
selfbanned

ozeh

  • Mourner
  • *
  • Posts: 631
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
    • OZEH - aplikacje w ¶rodowisku Microsoft Excel
Tool w Spodku
« Reply #74 on: 2006-07-05, 07:21:21 »
"Patrzcie, jeszcze jeden anio³. Masz, ³ap harfê i zacznij ¶piewaæ hosanny."