Author Topic: Tool w Spodku  (Read 57310 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

benighted

  • Posts: 399
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • STILL LIFE
Tool w Spodku
« Reply #75 on: 2006-07-06, 12:15:36 »
No proszê, kto¶ wrzuci³ na jutiuba wszystkie moje klipy heh...aaah, ta magia netu ;)
True Pagan Winter Crew

ThirdEye

  • Posts: 154
  • Karma: +0/-0
    • http://kevan.org/brain.cgi?Piter86
Tool w Spodku
« Reply #76 on: 2006-07-06, 21:26:42 »
uff ja dopiero do forum sie dorwalem po koncercie... zajebiscie bylo   :twisted:
naglosnienie calkiem dobre, moze na poczatku bas za bardzo wyeksponowany... te intra i rozszerzenia kawalkow + wizualizacje daly niesamowity efekt  koncert dlugosci takiej jak sie spodziewalem sadzac po wczesniejszych wystepach - nie za dlugi;/  :( ale bardzo intensywny i momentow na nude nie bylo  rozwalil mnie taniec Maynarda podczas Jambi - gibal sie jak kowboj machajac kapeluszem   :lol:
 tak genialnie zagrane utwory powoduja ze slucha sie ich z jeszcze wieksza przyjemnoscia... to co mi sie nie podobalo to byd³o na p³ycie... wygladalo to jakby wiekszosc osob tam wygrala wejsciowki i nie sluchala Toola na codzien  wiadomo ze byli i trÓ Toolowcy :twisted:     :mrgreen2: ale za duzo bylo dziwnych ludkow ktorzy przyszli jedynie sie wyskakac i ponabijac pare siniakow innym :evil:  rozumiem ze sa skoczne i melodyjne momenty w tej muzyce ze nozka trzeba potupac a nawet podskoczyc  ale zeby mlyn robic przy "... celebrate this as a holy gift..."   :evil:  :?
pozatym wiekszosc nawet nie znala tekstu gdy Maynard specjalnie nie spiewal... ale staralem sie wylaczyc i miec to gdzies, przez wiekszosc koncertu to wychodzilo, byl tylko Tool i trans :twisted:   a na koniec na Vicariousie i Aenimie odlot pod barierkami.... mniam to byl koncert, chyba zyciowy mimo ze przykrotki   :twisted:  :)

foto

audio

video

jakby ktos mial lepsze niech zapodaje :)

ozama

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
Tool w Spodku
« Reply #77 on: 2006-07-07, 18:45:21 »
Dzieki !! ThirdEye jestes wielki ;)

Toolica

  • Posts: 86
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ekhem.
Tool w Spodku
« Reply #78 on: 2006-07-23, 11:38:12 »
hmm... ja s³ysza³am ró¿ne opinie na temat koncertu w Katowicach, ale g³ównie ze by³ dobry. chocia¿ pare moich kumpli mówi³o, ze nizbyt sie zespó³ postara³ :roll:
a mojej kolezance aparat przy³apali jak próbowa³a przemyciæ :mrgreen2:

sosenka

  • Guest
Odp: Tool w Spodku
« Reply #79 on: 2008-06-25, 14:29:53 »
Hmm... no ja by³am na tym koncercie, ale szczerze powiedziawszy wysz³am zawiedziona. Przede wszystkim d¼wiêkowiec da³ za przeproszeniem dupy i wokalu by³ bardzo cicho. Ale oprawa ca³ego koncertu jak najbardziej bardzo efektowna ;]. Ale najbardziej podoba³a mi siê karteczka z zakazem robienia pogo i brania 'na t³um' :D, do Comy siê wszyscy trzymali tej zasady... :PP

 

lofty-success