Author Topic: Wasze ulubione gry  (Read 77064 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #420 on: 2010-02-12, 08:42:18 »
Chcia³am pograæ z bratem w Diablo 2 LOD i siê nie da przez tcp/ip... ju¿ nawet po¶ci±ga³am nam hamachi, stworzy³am swoj± sieæ i dalej jest lipa pt "nie mo¿na po³±czyæ siê z serwerem"... kto¶ wie jak sobie z tym poradziæ?
id¼ na pole :P

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #421 on: 2010-02-12, 11:41:06 »
sprawd¼ najpierw, czy mo¿esz siê normalnie po³±czyæ w £indo³sie z drugim komputerem, potem stwórz now± grê sieciow±, adres ip ci siê wy¶wietli, drugi gracz wpisze i nie ma mowy, ¿eby nie da³o ;)


No taka g³upia to ja nie jestem ;p wszystko tak robi³am od pocz±tku i nie dzia³a³o. Dlatego pytam co robiæ... co do firewalli to pogrzebiê i zobaczê czy s±
« Last Edit: 2010-02-12, 11:59:26 by Jasmin »

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #422 on: 2010-02-12, 12:10:36 »
A czemu nie przez Battle.net w³a¶ciwie?
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Jasmin

  • Posts: 1476
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • >SuczAnka<
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #423 on: 2010-02-12, 12:18:47 »
A czemu nie przez Battle.net w³a¶ciwie?

Bo mi dupek nie sprzeda³ klucza razem z gr± :P.

EDIT: Wystarczy³o wy³±czyæ zaporê i ¶miga ;)
« Last Edit: 2010-02-13, 14:28:50 by Jasmin »

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #424 on: 2010-02-13, 16:41:45 »
A tak w temacie Blizzarda i  Battle.net to pragnê zaznaczyæ ¿e podobno jeszcze w tym miesi±cu maj± ruszyæ beta testy Starcraft II  :D
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #425 on: 2010-02-18, 11:13:20 »
Potrzebowa³abym jakiej¶ niezbyt rozbudowanej (w sensie, bardziej lokalnej ni¿ jaki¶ ogame z dzieæmi neostrady ;p), przyjemnej i nieskomplikowanej gry internetowej która nie znajduje siê na kurniku i nie jest farm± na fejsbuku :P Jakie¶ pomys³y?
wszystko, co sko¶ne.

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #426 on: 2010-03-14, 17:35:23 »
W wolnych chwilach gram sobie trochê w Dragon Age i jestem bardzo zadowolony :D Pierwszy erpeg od czasów Icewind Dale, który tak mnie wci±gn±³ XD [nie ¿ebym tak wielu próbowa³, bo ogólnie gram ma³o w cokolwiek, ostatnio uda³o mi siê co¶ przej¶æ w wakacje, od tamtej pory raczej gier nie tyka³em].
Taak, brakowa³o mi tego ¶lêczenia nad drzewkami rozwoju i wykonywania zadañ przynie¶ podaj pozamiataj, to jest to! :P
« Last Edit: 2010-03-14, 17:38:06 by Callahan »

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #427 on: 2010-03-16, 10:08:04 »
(...) ¶lêczenia nad drzewkami rozwoju i wykonywania zadañ przynie¶ podaj pozamiataj (...)

tak z innej beczki to zdanie by³oby idealnym podsumowaniem do gry zatytu³owanej Oblivion :P

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #428 on: 2010-03-16, 12:51:14 »
(...) ¶lêczenia nad drzewkami rozwoju i wykonywania zadañ przynie¶ podaj pozamiataj (...)

tak z innej beczki to zdanie by³oby idealnym podsumowaniem do gry zatytu³owanej Oblivion :P

Haha, próbowa³em, ale siê zniechêci³em :D Od Morrowind odrzuci³ mnie nudny pocz±tek, a w Oblivionie wkurza³o mnie konstruowanie w±tków na zasadzie za³atw mi to, a ¿eby to za³atwiæ za³atw tamtemu co¶ innego, a z kolei by osi±gn±æ to musisz zrobiæ temu i temu jeszcze to, to i to. Mo¿na siê pogubiæ i ostro zirytowaæ, a jakiekolwiek podej¶cie do g³ównego w±tku wydaje siê byæ karko³omnym zadaniem, bo postaæ jeszcze jest za s³aba, gdy¿ nie wykona³a tysi±ca bzdurnych misji polegaj±cych na noszeniu korzonków.
Mo¿e przesadzam, bo naprawdê d³ugo nie gra³em, ale takie by³o moje wra¿enie. Jako¶ nie têskniê i raczej do tej gry nie wrócê :P
Spróbowa³ bym w sumie drugiej czê¶ci Neverwintera, bo nigdy nie widzia³em, ale czy warto?

Backbone

  • Posts: 501
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
    • http://www.backbone.neth.pl/
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #429 on: 2010-03-16, 13:09:34 »
Quote
Congratulations, you have been chosen to participate in the Closed-Beta test of LEGO Universe!

Sie sciaga, zobaczymy jakie mmo wysmarowali :P

A co do morrowinda - jedna z najlepszych gier w jakie bylo mi dane grac. NWN ssie :P

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #430 on: 2010-03-16, 13:09:44 »
Morrowind jeszcze mi siê podoba³ (nudny pocz±tek? toæ pomys³ z pobudk± na statku wiêziennym by³ naprawdê zacny! no i zadanka bywa³y naprawdê interesuj±ce), ale Oblivion by³ ju¿ o wiele s³abszy.. 99% questów (niezale¿nie czy g³ównow±tkowych czy nie) podpada³o pod dwie kategorie: przynie¶-mi-przedmiot-X oraz ubij-potworka(-ki)-Y, które summa summarum i tak polega³y na zej¶ciu w podziemia/ruiny/piekielne czelu¶cie i wybiciu wszystkiego co siê rusza. Passssssjonuj±ce..

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #431 on: 2010-03-16, 14:05:32 »
NWN - jedynka nudna, za to dwójka moim zdaniem bardzo daje radê, zw³aszcza dodatek. Ale ja jestem niedzielna graczka, wiêkszo¶æ gier mnie nudzi po 15 minutach, wiêc mo¿e siê nie znam =D

Ascot

  • Posts: 836
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
  • Przechuj buc i ch**
    • Nerd's Life
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #432 on: 2010-03-21, 10:15:39 »
(...) ¶lêczenia nad drzewkami rozwoju i wykonywania zadañ przynie¶ podaj pozamiataj (...)

tak z innej beczki to zdanie by³oby idealnym podsumowaniem do gry zatytu³owanej Oblivion :P
Raczej World of Warcraft ;)
Serious Business...
www.nerdslife.pl

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #433 on: 2010-03-21, 17:19:04 »
 'em skoñczy³ dzi¶ The whispered world, taka to przygodówka w starym stylu, bardzo ³adnie wykonana, z dziwnym, nietypowym zakoñczeniem. Musia³em sobie radziæ po niemiecku, bo na razie tylko w Niemczech wysz³o, ale stwierdzam, ¿e jêzyk niemiecki nie brzmi tak ¼le... O ile w wiêkszo¶ci muzyki i w ¿yciu codziennym w ogóle mi siê nie podoba, to pasuje do opowiadania bajek. Na dobr± sprawê po kontakcie z Die geflüsterte Welt w moim rankingu jêzyków niemiecki przewy¿szy³ choæby francuski :] A wracaj±c do samej gry, to je¶li uka¿e siê u nas to zapewne kupiê.

Wujek

  • Posts: 382
  • Karma: +6/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #434 on: 2010-03-21, 17:22:47 »
W³asnie przeszed³em Black and White. Mogê byæ z siebie dumny, bo do samego koñca uda³o mi siê pozostaæ dobrym. :P
Palenie tytoniu cewk± moczow± powoduje raka prostaty.

 

lofty-success