Author Topic: Wasze ulubione gry  (Read 74944 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #450 on: 2012-01-12, 20:01:42 »
Jako maniak motoryzacji to symulatory tj. Richard Burns Rally oraz rFactor Do tego oczywi¶cie kierka (u mnie G25), bo bez tego w te gry siê nie da. Z innych to takie tytu³y jak F.E.A.R. , Silent Hill, Fallout... ogólnie gra musi mieæ fabu³ê i klimat. Ostatnio nie¼le wci±gn±³ mnie DeusEx: Human Revolution... kapitalna gra, ta swoboda w dzia³aniu, muzyka, klimat i, moim subiektywnym zdaniem, ¶wietna pod ka¿dym wzglêdem! A zakoñczenia (jest kilka)??.. a¿ mnie zatka³o.. ja wybra³em -> to ...

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #451 on: 2012-03-15, 16:29:12 »
http://www.diablo3.net.pl/portal/d3/1/909/Blizzard_ujawnia_date_premiery_Diablo_III__15_maja_2012.html - idê siê upiæ!!  :D


/k: to zanim siê upijesz, albo jak ju¿ wytrze¼wiejesz, kliknij tu i przeczytaj :P
« Last Edit: 2012-03-15, 20:40:36 by Kas »
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

travelintime

  • Posts: 713
  • Karma: +4/-0
  • domoros³y terminator
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #452 on: 2012-04-22, 17:43:18 »
Niby nic wielkiego, ale siê wci±gnê³am w Cultivation. £adne! =D
ze mn± nie ma ¿artów

Callahan

  • Posts: 3684
  • Karma: +85/-6
  • Gender: Male
  • Rocket Man
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #453 on: 2012-12-07, 15:09:19 »

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #454 on: 2012-12-07, 16:50:07 »
Nigdy nie by³em wielkim maniakiem gier komputerowych. Na dobr± sprawê, jedyne które mnie poch³onê³y niegdy¶ to:

- Prince of Persia


- Deluxe Ski Jump


- Harry Potter i kamieñ filozoficzny
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

ambush1

  • Mourner
  • *
  • Posts: 966
  • Karma: +18/-0
  • Gender: Male
  • 3
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #455 on: 2012-12-08, 13:30:49 »
Nigdy nie by³em wielkim maniakiem gier komputerowych. Na dobr± sprawê, jedyne które mnie poch³onê³y niegdy¶ to:

- Prince of Persia


o jaaa PoP zaiste klasyk to :) A w skoki 'nigdy' nie gra³em, mo¿e dlatego, ¿e nie potrafiê nagle zainteresowaæ siê czym¶ czym nigdy siê nie interesowa³em ;)

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #456 on: 2012-12-09, 20:47:20 »
Nigdy nie by³em wielkim maniakiem gier komputerowych. Na dobr± sprawê, jedyne które mnie poch³onê³y niegdy¶ to:

- Prince of Persia


o jaaa PoP zaiste klasyk to :) A w skoki 'nigdy' nie gra³em, mo¿e dlatego, ¿e nie potrafiê nagle zainteresowaæ siê czym¶ czym nigdy siê nie interesowa³em ;)

Bosz, ile ja na tym joystickow amigowych polamalem O_o
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #457 on: 2012-12-09, 20:55:24 »

- Deluxe Ski Jump



Ile¶my kolejek wypili przy tym ;)

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #458 on: 2012-12-10, 15:34:17 »
To ja pojadê trochê z innej strony. Najwiêcej razy (w ostatnich latach) gra³em chyba w:

K2



i Osadników z Catanu (razem z ¿eglarzami)



 :D

Gra kto¶ jeszcze w planszówy? Czy tylko oczy psujecie przed kompem/TV? ;)

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #459 on: 2012-12-10, 16:02:27 »
Gdy córka by³a w wieku przedszkolnym, namiêtnie grywali¶my w Chiñczyka i inne planszówki, których nazw ju¿ nie pamiêtam. A potem przyszed³ pierwszy Potter i poch³on±³ nas bez reszty. :)  Nastêpne Pottery... dwójki nawet nie dograli¶my do koñca.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #460 on: 2012-12-11, 20:41:01 »
Gra kto¶ jeszcze w planszówy? Czy tylko oczy psujecie przed kompem/TV? ;)
Planszowe to ja sprzedajê...
Dobra, gram w chiñczyka i upwords (siê s³owa uk³ada, ale inaczej to dzia³a, ni¿ scrabble, przez co zasad scrabbli nie opanowa³am po dzi¶ dzieñ, bo jakie¶ g³upie dla mnie s± :P). W warcaby kiedy¶ te¿ gra³am, ale jako¶ przesta³am.

bts

  • Posts: 737
  • Karma: +30/-0
  • Gender: Male
    • deadmint vinyl blog
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #461 on: 2012-12-11, 21:32:00 »
Prosze ja Was ;) chinczyk? Scrabble? Toz to nie gry tylko takie bele co ;) ok. Scrabble nie jest jeszcze takie zle. Ale w porownaniu z "prawdziwymi" grami wymieka na starcie. Pamietam jak kilka lat temu wpadl do nas na sylwestra znajomy i wzial osadnikow z catanu. Dla mnie to bylo pierwsze zetkniecie z nowa era planszowek (wczesniej to jeno wlasnie scrabble znalem, szachy i inne klasyki plus magie i miecz i kilka innych oldskulowych tytulow z czasow podstawowki). No i coz....przegapilismy kompletnie polnoc. No a dwa dni pozniej mialem juz swoj egzemplarz osadnikow a niedlugo potem jeszcze dwa dodatki ;) a pozniej to juz poszloooo i teraz szafa mi sie ugina od pudel. Polecam! Dzisiejsze planszowy to zupelnie inna bajka niz to co bylo kiedys. Cyfrowe gry wymiekaja, przy calym moim szacunku do serii silent hill ktora po dzis dzien uwielbiam. Przez silent hill 1 prawie przegapilem mature z matmy ;)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #462 on: 2012-12-11, 22:26:14 »
No mówiê, ¿e planszowe to tylko sprzedaæ umiem, graæ to gram na telefonie w 3 w rzêdzie :P

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #463 on: 2012-12-20, 23:59:59 »
Prosze ja Was ;) chinczyk? Scrabble? Toz to nie gry tylko takie bele co ;) ok. Scrabble nie jest jeszcze takie zle. Ale w porownaniu z "prawdziwymi" grami wymieka na starcie. Pamietam jak kilka lat temu wpadl do nas na sylwestra znajomy i wzial osadnikow z catanu. Dla mnie to bylo pierwsze zetkniecie z nowa era planszowek (wczesniej to jeno wlasnie scrabble znalem, szachy i inne klasyki plus magie i miecz i kilka innych oldskulowych tytulow z czasow podstawowki). No i coz....przegapilismy kompletnie polnoc. No a dwa dni pozniej mialem juz swoj egzemplarz osadnikow a niedlugo potem jeszcze dwa dodatki ;) a pozniej to juz poszloooo i teraz szafa mi sie ugina od pudel. Polecam! Dzisiejsze planszowy to zupelnie inna bajka niz to co bylo kiedys. Cyfrowe gry wymiekaja, przy calym moim szacunku do serii silent hill ktora po dzis dzien uwielbiam. Przez silent hill 1 prawie przegapilem mature z matmy ;)

Gra³am w Osadników ale mi nie podeszli. W domu mam Elder Sign, Android, Neuroshima Hex, Netrunner, Wolsung i Kowój. Gra³am w Yggdrasil, Osadników, 7 cudów ¦wiata, Horror w Arkham, Carcasonne, Zakazana wyspa, Agricola, Alcatraz, ¦wiat Dysku, Gra o Tron (NIE POLECAM), Munchkin (tak, jest planszówka) i wiele innych, których ju¿ nie pamiêtam.

Macbeth

  • Posts: 416
  • Karma: +22/-0
    • i'm stuck between.
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #464 on: 2012-12-21, 10:45:45 »
Gra kto¶ jeszcze w planszówy? Czy tylko oczy psujecie przed kompem/TV? ;)
Ja ;)

Oczywi¶cie pojawi³a siê w moim ¿yciu Magia i Miecz oraz pokrewne tytu³y, a tak¿e mia³em okazjê graæ w wiele gier planszowych z kategorii tych bardziej z³o¿onych, a mia³o to miejsce przy okazji ró¿nego rodzaju spotkañ fanów gier planszowych. Osobi¶cie mam dwie gry z serii Dungeoneer (Grobowiec Króla Nieumar³ych i Krypta Przeklêtych - czyli to co tygryski lubi± najbardziej: podziemia) i bardzo je sobie chwalê. Powoli rozgl±dam siê za jakim¶ kolejnym tytu³em, tylko muszê takie ruchy wykonywaæ ostro¿nie, bo mam du¿e problemy ze skompletowaniem dru¿yny do grania. Poza tym mam jeszcze stertê kart do MtG ;)

 

lofty-success