Author Topic: Wasze ulubione gry  (Read 77612 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Wasze ulubione gry
« Reply #120 on: 2006-05-09, 18:03:16 »
Quote from: klassen
Na kompa jest podobna. Zapodajesz driny, ogólnie jeste¶ barmanem. Dosyæ dawno w ni± gra³em, by³a jako demo w Cd-Action. Najgorsze jest to, ¿e nigdzie nie znalaz³em jej w pe³nej wersji.

Wiem która! Te¿ w ni± gra³am i to namiêtnie  :mrgreen2: Last call siê nazywa  :roll: I mam dok³adnie ten sam problem z odnalezieniem pe³nej wersji hehe
Fata viam invenient

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Wasze ulubione gry
« Reply #121 on: 2006-05-09, 18:21:21 »
Pozostaje emulator Commodore ;) Przetrwoni³am na nim parê dobrych godzin godzin  :mrgreen2:

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Wasze ulubione gry
« Reply #122 on: 2006-05-09, 18:22:43 »
Quote from: minder
Bo widzisz, Agarves, nostalgia to ju¿ nie to co kiedy¶ ;)


Hehe, nostalgiê to ja mam do punktówek i Magii I Miecza. Co do gier komputerowych, có¿, chyba nie ma regu³y. Nie mo¿na powiedzieæ, ¿e wszystko co nowe jest do niczego. Tak jak w niektóre rewelacyjne niegdy¶ gry nie mia³bym nawet ochoty dzi¶ graæ. Privateer 2, I-War, czy wspomniany ju¿ chocia¿by Duke Nukem 3D (ciekaw jestem, czy w koñcu wydadz± Duke Nukem Forever - z tego to ju¿ anegdoty uk³adaj±).

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Wasze ulubione gry
« Reply #123 on: 2006-05-09, 18:27:34 »
Quote from: Agarves
ciekaw jestem, czy w koñcu wydadz± Duke Nukem Forever

3D realms wyda³o kiedy¶ o¶wiadczenie, ¿e praca nad zostaje zawieszona i DN 4ever nie powstanie. Powiedzieli, ¿e je¶li pojawi± siê jakie¶ plotki o tym, ¿e jest inaczej to bêd± to zwyk³e... plotki. :[
selfbanned

Arthus

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Wasze ulubione gry
« Reply #124 on: 2006-05-09, 18:31:23 »
Quote from: Agarves
Duke Nukem Forever - z tego to ju¿ anegdoty uk³adaj±

Bo tylko Chuck Norris w niego gra³ i wie kiedy premiera :wink:
Ta gra to ju¿ siê prawie dorobi³a statusu miejskiej legendy. Nawet jakby jakie¶ oficjalne ¼rod³a potwierdzi³y, ¿e ta gra istnieje i ujrzy ¶wiat³o dzienne to bym uzna³ to za ¿art i to niesmaczny bo o trupie.
"Frozen is heaven and frozen is hell. And I am dying in this living human shell. I am a dying God, coming into human flesh. Frozen my heart. Frozen my soul. Frozen my love. I am a dying God, coming into human flesh"

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Wasze ulubione gry
« Reply #125 on: 2006-05-09, 23:18:17 »
DNF to najwiêksze chamstwo w historii gier komputerowych. Gdyby skoñczy³o siê na plotkach nie by³bym taki zawiedziony [ i wkurzony ], ale wypuszczanie screenów i trailera.... pora¿ka

[ Dodano: Wto 09 Maj, 2006 23:18 ]
"always bet on Duke"  #-o
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

Arthus

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Wasze ulubione gry
« Reply #126 on: 2006-05-10, 10:35:17 »
Najwiêksze chamstwo to imho upadek 3DO i wyprzedanie praw. Do Heroes od razu znale¼li siê oczywi¶cie chêtni i bêdziemy mieli kontynuacjê. Do M&M te¿, tylko, ¿e z cRPG szykuj± nam jak±¶ prawie zrêczno¶ciówkê - Dark Messiah of M&M. Ale najwiêkszy ból to, ¿e nie powstanie The Four Horsemen of The Apocalypse a zapowiada³o siê wprost ¶wietnie, od strony wizualnej pomaga³ przy tym sam Simon Bisley!
z innej beczki:
Niech Bethesda nie leci se w kulki tylko robi Fallout 3. Chocia¿ jak mieliby sprofanowaæ t± seriê to niech lepiej dalej siedz± cicho.
"Frozen is heaven and frozen is hell. And I am dying in this living human shell. I am a dying God, coming into human flesh. Frozen my heart. Frozen my soul. Frozen my love. I am a dying God, coming into human flesh"

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Wasze ulubione gry
« Reply #127 on: 2006-05-10, 15:42:22 »
Quote from: Arthus
Niech Bethesda nie leci se w kulki tylko robi Fallout 3. Chocia¿ jak mieliby sprofanowaæ t± seriê to niech lepiej dalej siedz± cicho.


je¶li zrobi± z³± grê to fanatyczni fani chyba podpal± ich siedzibê ;)
a tak btw: mog³oby siê co¶ wyja¶niæ co do Diablo III
selfbanned

klassen

  • Posts: 187
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Smoke & mirrors
Wasze ulubione gry
« Reply #128 on: 2006-05-10, 16:45:31 »
Nilfheim, a wg. mnie takie Diablo III bêdzie ju¿ bez klimatu. Feniks z popio³u? Nie.
Soja, spore chamstwo. Czeka³em, czeka³em i jeszcze raz czeka³em, a¿ w chamski sposób siê nie doczeka³em. Najwiêksza pora¿ka gier.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Wasze ulubione gry
« Reply #129 on: 2006-05-10, 16:56:49 »
Quote from: klassen
Nilfheim, a wg. mnie takie Diablo III bêdzie ju¿ bez klimatu.

Te¿ tak my¶lê, szczególnie ¿e gra ma byæ w grafice 3D, pewnie co¶ na wzór Warcraft III :| Moim zdaniem to ju¿ nie to samo... No ale có¿, zobaczymy. Diablo to jedyna gra w jak± gra³em na³ogowo, a tak to tylko pasjans :mrgreen2: szkoda mi kasy na gry...

tharos

  • Posts: 768
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Suicidal imbecile
Wasze ulubione gry
« Reply #130 on: 2006-05-10, 17:26:29 »
Diablo II bylo swietne :) Pewnie spaszcza bo teraz sie grafika i efekty niestety bardziej licza :( Dlatego narazie zostaje przy GNOMEtris :D
Bite your tongue, ignore the splinter.

Agarves

  • Posts: 262
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Wasze ulubione gry
« Reply #131 on: 2006-05-11, 01:39:58 »
Quote from: Arthus
Najwiêksze chamstwo to imho upadek 3DO i wyprzedanie praw. Do Heroes od razu znale¼li siê oczywi¶cie chêtni i bêdziemy mieli kontynuacjê. Do M&M te¿, tylko, ¿e z cRPG szykuj± nam jak±¶ prawie zrêczno¶ciówkê - Dark Messiah of M&M. Ale najwiêkszy ból to, ¿e nie powstanie The Four Horsemen of The Apocalypse a zapowiada³o siê wprost ¶wietnie, od strony wizualnej pomaga³ przy tym sam Simon Bisley!
z innej beczki:
Niech Bethesda nie leci se w kulki tylko robi Fallout 3. Chocia¿ jak mieliby sprofanowaæ t± seriê to niech lepiej dalej siedz± cicho.


Do Dark Messiah widzia³em ju¿ kilka filmików i robi wra¿enie. Ka¿dy teraz eksperymentuje z fizyk± w ¶wiecie, a kto gra³ w Half-Life 2 ten wie, jak kompletnie zmienia to grywalno¶æ.
Po Oblivion spodziewam siê po ch³opakach z Bethesda najlepszego. Je¶li maj± zrobiæ kolejnego Fallauta, to tylko na niego czekam. Oby tylko nie skoñczy³ jak Commandos 3.

A tak na marginesie, analogicznie do akceleratorów 3D lata temu, teraz zaczyna siê wprowadzaæ akceleratory fizyki w ¶wiecie, które maj± byæ odpowiedzialne tylko za to, odci±¿aj±c procesor. Wkrótce doczekamy siê w pe³ni modelowanych obiektów (¶ciany, domy, mosty, drzewa), które nie bêd± ju¿ tylko "namalowane". To tak popieraj±c argument, ¿e gry staj± siê lepsze.  :)

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Wasze ulubione gry
« Reply #132 on: 2006-05-11, 10:11:58 »
Ja widzia³em demonstracjê silnika Unreala 3 :shock: Takiej fizyki i realistycznej grafiki jeszcze nie widzia³em =D>
¯eby by³o ciekawiej - "s³ysza³em, tego, kto¶ mi tam powiedzia³" - Unreal 3 ma mieæ sporo elementów RPG.
True Pagan Winter Crew

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Wasze ulubione gry
« Reply #133 on: 2006-05-11, 10:47:19 »
a ja czekam z niecierpliow¶ci± na nowe przygodówki :3 Dreamfall, Pathologic, ach!
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

klassen

  • Posts: 187
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Smoke & mirrors
Wasze ulubione gry
« Reply #134 on: 2006-05-11, 15:09:58 »
Ja nie czekam na nic. Co ma byæ to bêdzie. Co wyjdzie to wyjdzie i siê sprawdzi. Pozatym szkoda mi limitu na gry, wolê wykorzystaæ na muze, której sporo mi przybêdzie.

 

lofty-success