Author Topic: Wasze ulubione gry  (Read 74984 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

zazula

  • Posts: 96
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #210 on: 2006-11-13, 04:01:01 »
ozeh - specjalnie dla Ciebie znalaz³am na forum o morku wypowied¼ - podziêkowania jednego usera za pomoc. Tam gdzie my mówimy "dziêki, masz u mnie bro", tam oni mówi±:
Quote
Spróbowa³em tak zrobiæ i... jestem uwolniony xD xD xD xD yahoo.gif Wielkie THX za pomoc.Masz u mnie daedryczne,bia³ej d³oni,indroliañskie,adamentynowe itemy
Co gry robi± z lud¼mi :lol:
Cz³owiek jest jak stolarz. Stolarz ¿yje, ¿yje, a potem umiera. Tak te¿ bywa z cz³owiekiem.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #211 on: 2006-11-13, 10:57:05 »
ozeh - specjalnie dla Ciebie znalaz³am na forum o morku wypowied¼ - podziêkowania jednego usera za pomoc. Tam gdzie my mówimy "dziêki, masz u mnie bro", tam oni mówi±:
Quote
Spróbowa³em tak zrobiæ i... jestem uwolniony xD xD xD xD yahoo.gif Wielkie THX za pomoc.Masz u mnie daedryczne,bia³ej d³oni,indroliañskie,adamentynowe itemy
Co gry robi± z lud¼mi :lol:
To tylko ¶wiadczy o ich zdrowym podej¶ciu, potrafi± siê z siebie ¶miaæ u¿ywaj±c odpowiedniej konwencji. Tak jak u nas jest topic o tym, czy Mikael jest bogiem czy te¿ nie - nikt tego nie rozwa¿a powa¿nie, ale po¿artowaæ mo¿na. :P

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #212 on: 2006-11-22, 23:32:22 »
Gish. Klikasz na własne ryzyko. Gra powoduje ciężkie uzależnienie ze względu na swą genialną miodność.

Bohaterem jest kula smoły. Tak, moi drodzy - smoły. Żywej smoły. Żywej, inteligentnej i mocno wkurzonej smoły. Też byście się wkurzyli, jakby Wam dziewczynę porwał jakiś potwór z kanałów. W każdym razie owa żywa wkurzona kula smoły potrafi kilka przyjemnych rzeczy - skakać, łazić po ścianach i suficie, prześlizgać się wąskimi korytarzami, rozbijać cegły, rozgniatać przeciwników oraz rzucać cegłami (lub przeciwnikami) w różnych kierunkach. To wszystko w przyjemnej oprawie graficznej. Wymagane wsparcie OpenGL - grafika mimo że jest platformówką z komiksową grafiką, to korzysta z różnych funkcji OpenGL jak na przykład oświetlenie.

Chodzi pod Linuksem, Windowsem i Mac OSX. Na stronie do pobrania wersja demo. Ostrzegałem, że uzależnia? :twisted:

DISCLAIMER:
Nie odpowiadam za zawalone egzaminy, oblane kolokwia/sprawdziany, niezdane matury i inne takie. Sami będziecie sobie winni - ostrzegałem.

Chyba tylko kobieta mogłaby spowodować, że uwolnię się od tej gry - np. uzyskując lepsze wyniki ode mnie :P Lub bijąc mnie w trakcie gry na dwóch. Albo używając kobiecych sposobów :}
« Last Edit: 2006-11-22, 23:38:45 by minder »
True Pagan Winter Crew

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #213 on: 2007-01-01, 20:50:55 »
Przedwczoraj odpali³am Obliviona (dla niewtajemniczonych: nastêpnik Morrowinda) ¿eby wypróbowaæ mo¿liwo¶ci nowego kompa i... wsi±k³am. Jak to dobrze, ¿e mój laptop ma za s³ab± grafê ¿eby to poci±gn±æ i w Gdañsku bêdê uwolniona od Zapomnienia ;)

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #214 on: 2007-01-01, 23:47:13 »
Dobry ten Gish  :twisted: Radocha niesamowita - porównywalna z t± jak± prze¿ywa 5-ciolatek, gdy mu siê da kawa³ek plasteliny, a ten w zapamiêtaniu odkrywa jej cudne w³asno¶ci  :mrgreen:

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Buczyslawa

  • Posts: 272
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
    • Polskie Forum Alice In Chains
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #215 on: 2007-01-03, 20:19:18 »
eee...m³a ostatnio mêczy namiêtnie Sokobana w ramach zredukowania odmó¿d¿enia po ¶wiêtach :P A przy okazji ¶cigamy siê z moim lubym, kto dotrze dalej ;] Proszê dzi¶ zmówiæ dwie zdrowa¶ki w intencji Buczysi, ¿eby wreszcie dogoni³a t± cholerê :mrgreen:

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #216 on: 2007-01-03, 20:45:09 »
Stwierdzi³am, ¿e zdecydowanie jestem uzale¿niona od sapera. Na prawdê, jak na dzieñ sobie paru partyjek nie zagram to jako¶ mi dziwnie. No wiecie, podchodzê do kompa ¿eby co¶ tam sprawdziæ - dwa pykniêcia w saperka ;) Gadam na gadu - równocze¶nie w sapera. Ciekawe kiedy mi przejdzie. Pewnie siê przerzucê na tetrisa, bo to te¿ mnie ostatnio krêci czasami :]

djdioda: naprawdê
« Last Edit: 2007-01-03, 21:13:10 by djdioda »
wszystko, co sko¶ne.

Fallout

  • Posts: 9
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #217 on: 2007-01-25, 12:54:32 »
Quote from: Arthus
Najwiêksze chamstwo to imho upadek 3DO i wyprzedanie praw. Do Heroes od razu znale¼li siê oczywi¶cie chêtni i bêdziemy mieli kontynuacjê. Do M&M te¿, tylko, ¿e z cRPG szykuj± nam jak±¶ prawie zrêczno¶ciówkê - Dark Messiah of M&M. Ale najwiêkszy ból to, ¿e nie powstanie The Four Horsemen of The Apocalypse a zapowiada³o siê wprost ¶wietnie, od strony wizualnej pomaga³ przy tym sam Simon Bisley!
z innej beczki:
Niech Bethesda nie leci se w kulki tylko robi Fallout 3. Chocia¿ jak mieliby sprofanowaæ t± seriê to niech lepiej dalej siedz± cicho.
a teraz wyobra¿ sobie ,¿e kolejna czê¶æ FALLOUTA miala by wyj¶æ tylko na konsole.....Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!  :vom: :vom:
"...je¶li popatrzeæ uwa¿niej na ludzi, to zupe³nie nie mo¿na zrozumieæ ich postêpowania. Natomiast je¶li spojrzymy na nich jak na jeszcze jeden gatunek zwierzêcia - to siê wszystko zgadza. " - Wojciech Pilichowski

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #218 on: 2007-01-31, 19:51:14 »
  Gra³ kto¶ mo¿e w Warhammera Mark of Chaos?

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #219 on: 2007-01-31, 21:21:16 »
Gra³em w Dawn of War. Niez³e.

W gry nie grywam ju¿ od d³u¿szego czasu. Czasem zarzucê sobie co¶ na siostrzanym PSP.

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #220 on: 2007-02-01, 12:59:19 »
  W Dawn of War jedynie demówke :D. Zreszt± zassa³em te¿ demko Mark of Chaos (1.1GB xD) i muszê powiedziec, ¿e nie jest z³e, ale nie wymiata. Lepszy Medieval II, a na dobr± sprawê mechanika podobna. Tylko ludziki inne :D.

djdioda

  • Nazgul ortografii
  • Administrator
  • *
  • Posts: 3354
  • Karma: +11/-1
  • Gender: Female
  • Southpole chainsaw massacre
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #221 on: 2007-02-01, 13:38:58 »
A ja sobie gram w Medal Of Honor, trzeba siê wy³adowaæ po sesji ;)

Sol

  • Posts: 1963
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #222 on: 2007-02-01, 13:51:48 »
  Ze strzelanin preferuje Painkillera i Tribes Zemsta :D.

Blek

  • Posts: 1463
  • Karma: +7/-1
  • Gender: Male
    • KURTULA
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #223 on: 2007-02-01, 18:29:50 »
A ja za jaki¶ czas dostanê "Armed Assault" czyli... 'Operation Flashpoint 2"!!! Nie zdziwiê siê, jak nie bêdziecie znali tej gry, ale "Operation Flashpoint" to moja ulubiona (symulator ¿o³nierza na polu walki).

A ze strzelanek sieciówek - tylko ET.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Wasze ulubione gry
« Reply #224 on: 2007-02-01, 19:11:31 »
Ja ostatnio mêczê pasjansa na windzie :twisted: