Author Topic: Zjawiska "dziwne"  (Read 25691 times)

0 Members i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czarna

• ~pani zima~
Zjawiska "dziwne"
« Reply #15 on: 2006-03-01, 19:19:48 »
Minder, Ty normalnie mnie straszysz... Wszyscy straszycie  :shock:

A my kiedyś z bratem widzieliśmy na szybie okna czteropalczastą owłosioną łapę... To było na pierwszym piętrze, ale przy schodach. Mieliśmy wtedy po kilka lat (brat jest o 2 lata starszy...). Jeszcze niedawno myślałam, że to mi się tylko śniło, ale kiedyś brat o tym napomknął, więc to nie mógl być sen... Zbiorowa halucynacja?  :shock:
Myśleliśmy też, że może rodzice nas chcieli postraszyc, ale później sprawdzaliśmy, czy da się dosięgnąć ze schodów do tego okna... Nie dało się - trza by mieć ze 2 metry wzrostu, albo bardzo długie ręce...  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

Floe

Zjawiska "dziwne"
« Reply #16 on: 2006-03-01, 19:44:18 »
A ja kilka miesiecy temu myślałam ze zawału dostane. Szłam ze szkoly do domu. Jak wchodziłam przez bramke do mojego ogrodu, zauwazylam z daleka za oknem jakas dziwną postać, to z pewnościa nie był nikt z mojej rodziny. Zaniepokoiłam się. Gdy weszłam do domu, odrazu poszłam sprawdzić do pomieszczenia w którym rzekomo stala postać, ale nikogo nie było. W pokoju obok spał mój brat na sofie. Poszłam na góre do mojego pokoju i wtedy.... z dołu rozległ sie wrzask, to był mój brat. Serce mi zacżeło bić jak oszalałe, nie wiedziałam czy sie chować czy biec do mojego brata. Zdecydowałam sie sprawdzic co sie stało, zleciałam na dół jak torpeda, i spytałam sie go dlaczego wrzeszczał. Naszczęscie okazało sie że nic mu nie jest . Troche to był dziwny zbieg okoliczności :)
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...

andreas

Zjawiska "dziwne"
« Reply #17 on: 2006-03-01, 20:24:41 »
ale dlaczego wrzeszczał

Floe

Zjawiska "dziwne"
« Reply #18 on: 2006-03-01, 21:32:11 »
Chyba mu się cos śniło, sama nie wiem dokońca :?

minder

• Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Wokół sami lunatycy...
    • mindr.
Zjawiska "dziwne"
« Reply #19 on: 2006-03-02, 11:05:11 »
Pewnie ta postać to był Freddie Kruger, który chciał dorwać Twojego brata we śnie - Ty widziałaś go przez okno, a on uciekał przed nim we śnie aż obudził się z wrzaskiem.
True Pagan Winter Crew

andreas

Zjawiska "dziwne"
« Reply #20 on: 2006-03-02, 12:39:01 »
ja obstawiam, że to był nietoperz...

ahahahaha

eh

Floe

Zjawiska "dziwne"
« Reply #21 on: 2006-03-02, 19:58:46 »
Wszytko jest mozliwe :D:D

karaś

• kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Zjawiska "dziwne"
« Reply #22 on: 2006-03-02, 21:04:55 »
taa wystarczy uwierzyć  :wink:

vertigo

• Global Moderathor
  • *
Zjawiska "dziwne"
« Reply #23 on: 2006-03-03, 20:16:05 »
Quote from: Czarna
A my kiedyś z bratem widzieliśmy na szybie okna czteropalczastą owłosioną łapę...

Czarna, polecam Edgara Allana Poe "The Murders in the Rue Morgue", dowiesz się czym grożą takie spotkania :)

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Zjawiska "dziwne"
« Reply #24 on: 2006-03-05, 19:58:26 »
Zjawiska dziwne to ja mam na porzadku dziennym :P
Na teraz, co sobie przypominam, to kiedy Siostra miala na weekend jechac na zakupy. I w nocy z niedzieli na poniedzialek snilo mi sie, ze mi opowiadala, co jej sie zdarzylo. W poniedzialek po poludniu wracalysmy ze szkoly i ona sie pyta "A mowilam ci o..." w tym momencie jej przerwalam i spytalam czy chodzi o to, co mi sie snilo, ze mowila (juz nie pamietam, co dokladnie). Odpowiedz byla "Tak... ale przeciez ci jeszcze nie mowilam".

Zreszta z nia mialam tak, ze nie musialysmy nic mowic, nawet bez patrzenia na siebie wiedezialysmy, o co chodzi :) I dalej tak mamy. Jednoczesnie wysylamy sobie smsy, wlaczam gg, zaraz sie ona pojawia... jak rozmawiamy, to mowimy jednoczenie to samo - nie caly czas, co prawda, ale czesto podczas rozmowy.

Ano, jeszcze kiedys, w trzeciej klasie, jak polowinki byly, to nam sie horoskop sprawdzil. To akurat dobrze pamietam, bo byl nieprzyjemny moment :/ Ale idealnie wyszlo.. nie chce mi sie pisac, pozniej wyedytuje posta i napisze.

karaś

• kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Zjawiska "dziwne"
« Reply #25 on: 2006-03-05, 21:45:26 »
a mi się śniło że z miejskiej sadzawki wyskoczył rekin i próbował złapać mnie za nogę. mam nadzieję że się nie sprawdzi

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Zjawiska "dziwne"
« Reply #26 on: 2006-03-05, 21:48:18 »
Nie sprawdzi sie. Ale uwazaj na gupiki z kanalow.

Lestat

• Ludzie to są...
Zjawiska "dziwne"
« Reply #27 on: 2006-06-18, 16:58:14 »
Ja miałem wczoraj dość dziwne przeżycie. Poszedłem do mojej byłej pani polonistki oddać pożyczone książki. Siedzę sobie spokojnie w pokoiku, pani polonistka robi w kuchni herbatkę i nagle... zaczyna dzwonić budzik stojący na stoliku, który stał naprzeciwko fotela na którym siedziałem. Wstaje, idę wyłączyć, podchodzę budzik wyłącza się sam, a zegar przestaje działać. Zatrzymał się na godzinie 21:03. Sprawdziłem, budzik ustawiony był na 7:30. Zdębiałem... :)
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Kas

• Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
Zjawiska "dziwne"
« Reply #28 on: 2006-06-27, 21:15:34 »
Quote from: Czarna
A my kiedyś z bratem widzieliśmy na szybie okna czteropalczastą owłosioną łapę... To było na pierwszym piętrze, ale przy schodach. (...)
Myśleliśmy też, że może rodzice nas chcieli postraszyc, ale później sprawdzaliśmy, czy da się dosięgnąć ze schodów do tego okna... Nie dało się - trza by mieć ze 2 metry wzrostu, albo bardzo długie ręce...  :shock:

Moze komus odpadla i wiatr przywial?
Przypomnialo mi to, jak kiedys sowa uderzyla w szybe okna mojego i siostry pokoju, tak nas przestraszyla, ze nam sie wszystkiego odechcialo. Przerazajace, taki klebek z oczami wlata wprost na szybe i straszy dzieci.

a w ogole to jakos dziwnie sie czuje...chyba sie zakochalam

Vronah

• Strashna VronaH oje oje oje
Zjawiska "dziwne"
« Reply #29 on: 2006-06-27, 21:20:40 »
Quote from: Kasandra
a w ogole to jakos dziwnie sie czuje...chyba sie zakochalam

jakaś epidemia ostatnio! ;]
selfbanned