Author Topic: Zjawiska "dziwne"  (Read 31075 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Zjawiska "dziwne"
« Reply #15 on: 2006-03-01, 19:19:48 »
Minder, Ty normalnie mnie straszysz... Wszyscy straszycie  :shock:

A my kiedy¶ z bratem widzieli¶my na szybie okna czteropalczast± ow³osion± ³apê... To by³o na pierwszym piêtrze, ale przy schodach. Mieli¶my wtedy po kilka lat (brat jest o 2 lata starszy...). Jeszcze niedawno my¶la³am, ¿e to mi siê tylko ¶ni³o, ale kiedy¶ brat o tym napomkn±³, wiêc to nie mógl byæ sen... Zbiorowa halucynacja?  :shock:
My¶leli¶my te¿, ¿e mo¿e rodzice nas chcieli postraszyc, ale pó¼niej sprawdzali¶my, czy da siê dosiêgn±æ ze schodów do tego okna... Nie da³o siê - trza by mieæ ze 2 metry wzrostu, albo bardzo d³ugie rêce...  :shock:
...If I call will you come and will you save me?

Floe

  • Posts: 194
  • Karma: +0/-0
Zjawiska "dziwne"
« Reply #16 on: 2006-03-01, 19:44:18 »
A ja kilka miesiecy temu my¶la³am ze zawa³u dostane. Sz³am ze szkoly do domu. Jak wchodzi³am przez bramke do mojego ogrodu, zauwazylam z daleka za oknem jakas dziwn± postaæ, to z pewno¶cia nie by³ nikt z mojej rodziny. Zaniepokoi³am siê. Gdy wesz³am do domu, odrazu posz³am sprawdziæ do pomieszczenia w którym rzekomo stala postaæ, ale nikogo nie by³o. W pokoju obok spa³ mój brat na sofie. Posz³am na góre do mojego pokoju i wtedy.... z do³u rozleg³ sie wrzask, to by³ mój brat. Serce mi zac¿e³o biæ jak oszala³e, nie wiedzia³am czy sie chowaæ czy biec do mojego brata. Zdecydowa³am sie sprawdzic co sie sta³o, zlecia³am na dó³ jak torpeda, i spyta³am sie go dlaczego wrzeszcza³. Naszczêscie okaza³o sie ¿e nic mu nie jest . Troche to by³ dziwny zbieg okoliczno¶ci :)
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Zjawiska "dziwne"
« Reply #17 on: 2006-03-01, 20:24:41 »
ale dlaczego wrzeszcza³

Floe

  • Posts: 194
  • Karma: +0/-0
Zjawiska "dziwne"
« Reply #18 on: 2006-03-01, 21:32:11 »
Chyba mu siê cos ¶ni³o, sama nie wiem dokoñca :?
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Zjawiska "dziwne"
« Reply #19 on: 2006-03-02, 11:05:11 »
Pewnie ta postaæ to by³ Freddie Kruger, który chcia³ dorwaæ Twojego brata we ¶nie - Ty widzia³a¶ go przez okno, a on ucieka³ przed nim we ¶nie a¿ obudzi³ siê z wrzaskiem.
True Pagan Winter Crew

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Zjawiska "dziwne"
« Reply #20 on: 2006-03-02, 12:39:01 »
ja obstawiam, ¿e to by³ nietoperz...

ahahahaha

eh

Floe

  • Posts: 194
  • Karma: +0/-0
Zjawiska "dziwne"
« Reply #21 on: 2006-03-02, 19:58:46 »
Wszytko jest mozliwe :D:D
I can't see the meaning of this life I'm leading
I try to forget you as you forgot me ...

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Zjawiska "dziwne"
« Reply #22 on: 2006-03-02, 21:04:55 »
taa wystarczy uwierzyæ  :wink:

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Zjawiska "dziwne"
« Reply #23 on: 2006-03-03, 20:16:05 »
Quote from: Czarna
A my kiedy¶ z bratem widzieli¶my na szybie okna czteropalczast± ow³osion± ³apê...

Czarna, polecam Edgara Allana Poe "The Murders in the Rue Morgue", dowiesz siê czym gro¿± takie spotkania :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Zjawiska "dziwne"
« Reply #24 on: 2006-03-05, 19:58:26 »
Zjawiska dziwne to ja mam na porzadku dziennym :P
Na teraz, co sobie przypominam, to kiedy Siostra miala na weekend jechac na zakupy. I w nocy z niedzieli na poniedzialek snilo mi sie, ze mi opowiadala, co jej sie zdarzylo. W poniedzialek po poludniu wracalysmy ze szkoly i ona sie pyta "A mowilam ci o..." w tym momencie jej przerwalam i spytalam czy chodzi o to, co mi sie snilo, ze mowila (juz nie pamietam, co dokladnie). Odpowiedz byla "Tak... ale przeciez ci jeszcze nie mowilam".

Zreszta z nia mialam tak, ze nie musialysmy nic mowic, nawet bez patrzenia na siebie wiedezialysmy, o co chodzi :) I dalej tak mamy. Jednoczesnie wysylamy sobie smsy, wlaczam gg, zaraz sie ona pojawia... jak rozmawiamy, to mowimy jednoczenie to samo - nie caly czas, co prawda, ale czesto podczas rozmowy.

Ano, jeszcze kiedys, w trzeciej klasie, jak polowinki byly, to nam sie horoskop sprawdzil. To akurat dobrze pamietam, bo byl nieprzyjemny moment :/ Ale idealnie wyszlo.. nie chce mi sie pisac, pozniej wyedytuje posta i napisze.

kara¶

  • Posts: 898
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • kurort
    • http://www.myspace.com/laggyluk
Zjawiska "dziwne"
« Reply #25 on: 2006-03-05, 21:45:26 »
a mi siê ¶ni³o ¿e z miejskiej sadzawki wyskoczy³ rekin i próbowa³ z³apaæ mnie za nogê. mam nadziejê ¿e siê nie sprawdzi

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Zjawiska "dziwne"
« Reply #26 on: 2006-03-05, 21:48:18 »
Nie sprawdzi sie. Ale uwazaj na gupiki z kanalow.

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Zjawiska "dziwne"
« Reply #27 on: 2006-06-18, 16:58:14 »
Ja mia³em wczoraj do¶æ dziwne prze¿ycie. Poszed³em do mojej by³ej pani polonistki oddaæ po¿yczone ksi±¿ki. Siedzê sobie spokojnie w pokoiku, pani polonistka robi w kuchni herbatkê i nagle... zaczyna dzwoniæ budzik stoj±cy na stoliku, który sta³ naprzeciwko fotela na którym siedzia³em. Wstaje, idê wy³±czyæ, podchodzê budzik wy³±cza siê sam, a zegar przestaje dzia³aæ. Zatrzyma³ siê na godzinie 21:03. Sprawdzi³em, budzik ustawiony by³ na 7:30. Zdêbia³em... :)
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Zjawiska "dziwne"
« Reply #28 on: 2006-06-27, 21:15:34 »
Quote from: Czarna
A my kiedy¶ z bratem widzieli¶my na szybie okna czteropalczast± ow³osion± ³apê... To by³o na pierwszym piêtrze, ale przy schodach. (...)
My¶leli¶my te¿, ¿e mo¿e rodzice nas chcieli postraszyc, ale pó¼niej sprawdzali¶my, czy da siê dosiêgn±æ ze schodów do tego okna... Nie da³o siê - trza by mieæ ze 2 metry wzrostu, albo bardzo d³ugie rêce...  :shock:

Moze komus odpadla i wiatr przywial?
Przypomnialo mi to, jak kiedys sowa uderzyla w szybe okna mojego i siostry pokoju, tak nas przestraszyla, ze nam sie wszystkiego odechcialo. Przerazajace, taki klebek z oczami wlata wprost na szybe i straszy dzieci.

a w ogole to jakos dziwnie sie czuje...chyba sie zakochalam

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Zjawiska "dziwne"
« Reply #29 on: 2006-06-27, 21:20:40 »
Quote from: Kasandra
a w ogole to jakos dziwnie sie czuje...chyba sie zakochalam

jaka¶ epidemia ostatnio! ;]
selfbanned

 

lofty-success