Author Topic: nowy album Paatos  (Read 13446 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
nowy album Paatos
« on: 2006-04-06, 17:01:39 »
Obok Tool, w maju ma siê ukazaæ nowa p³yta Paatos "Silence Of Another Kind". Bardzo ciekaw jestem tej nowej ods³ony, bo po znakomitym debiucie "Timeloss" (uwielbiam szczególnie te crimsonowskie, eteryczne i natchnione kompozycje jak "Hypnotique", "Tea" i "They Are Beautiful") nagrali ¶redniawy "Kallocain".
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
nowy album Paatos
« Reply #1 on: 2006-04-07, 17:04:49 »
Paatos... w sumie jako¶ mnie to zawsze omija³o  :roll: , muszê siê zapoznaæ... bo po tych próbkach co linka da³e¶ z Timeloss to naprawdê niesamowity klimat tworzy zespó³  :wink:
tylko gdzie ja to znajdê  :cry:  ?  :-k

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
nowy album Paatos
« Reply #2 on: 2006-04-25, 16:32:54 »
Na Rock Serwis mo¿na ju¿ pos³uchaæ króciutkie sample z przygotowywanej do wydania trzeciej p³yty Paatos. Bardzo intryguj±co pobrzmiewaj± (jak zwykle) te oniryczne tematy jak Your Misery, Still Standing, Not A Sound czy Silence Of Another Kind. Reszta natomiast (jak dla mnie) nazbyt popowa, czyli w sumie trochê nijaka. Co¶ mi siê wydaje, ¿e w³asnego debiutu nadal jednak nie przebij±.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Odp: nowy album Paatos
« Reply #3 on: 2012-10-02, 07:29:38 »
Nowy album nadchodzi. Paatos swoj± karierê zacz±³ baaardzo mocno od znakomitej "Timeloss", a potem z ka¿d± p³yt± coraz bardziej odsuwa³em siê i traci³em serce dla nich. Obawiam siê, ¿e podobnie bêdzie tym razem, ale mo¿e nie... Masa ich muzy do pos³uchania tu.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind