Author Topic: Matura... i co dalej?  (Read 93311 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #60 on: 2006-07-25, 16:41:40 »
Quote from: Czarna
=zespó³ napiêcia przedwynikowego=


marudzisz. a zdasz i tak. o.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

buckethead

  • Posts: 1055
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ñ Ñ Ñ
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #61 on: 2006-07-26, 10:53:32 »
Quote from: manowce
Quote from: Czarna
Quote from: Toolica
hmmm. ja stawiam na jakosæ a  nie ilo¶æ :lol:

A ja widzê, ¿e wrêcz przeciwnie...  :roll:


a czego Ty siê jej czepiasz?

Quote from: Toolica
wiadomo, nowa to trzeba j± ustawiæ, :lol:

Je¶li moge siê wtr±ciæ [nie trzymaj±c niczyjej strony i nie wchodz±c w bezsensown± i bezpo¶redni± wymianê zdañ na temat rowerów itp]: z ca³ym szacunkiem do Ciebie Toolica , ale na pocz±tku w ogóle pomy¶la³em, ¿e kto¶ sobie jaja robi i spamuje ka¿dy mo¿liwy temat. Je¶li tak nie jest, we¼ to pod uwagê. To tylko rada z mojej strony, ¿adna gro¼ba ani obraza, w koñcu ¿aden ze mnie moderator :mrgreen2:

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #62 on: 2006-07-26, 16:07:15 »
Quote from: manowce
marudzisz. a zdasz i tak. o.

Kotku, ja ju¿ nie mam nic do zdawania.
A dostaæ siê na studia, a STUDIA, to jest ró¿nica...  :roll: Nie z³o¿y³am papierów na nic, na co by³oby ³atwo siê dostaæ. Albo wóz albo przewóz...
W takim razie bêdê siê martwiæ, ¿e dostanê siê wszêdzie i bêdê mia³a k³opot z wyborem...

Co¶ o mnie -> jestem niezrównowa¿ona.  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #63 on: 2006-07-27, 00:32:54 »
nie mów do mnie kotku (; mówi±c "zdasz" mia³am w domy¶le "na studia". ja studiujê, chocia¿ na 300 miejsc by³o 2500 chêtnych.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #64 on: 2006-07-27, 16:19:03 »
Ta? A u mnie na jednej uczelni by³o 2500 na 100 miejsc, a na innych uczelniach te¿ wypada³o w poprzenich latach po 20 osób na miejsce... :|
...If I call will you come and will you save me?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #65 on: 2006-07-27, 17:44:17 »
Quote from: Czarna
Ta? A u mnie na jednej uczelni by³o 2500 na 100 miejsc, a na innych uczelniach te¿ wypada³o w poprzenich latach po 20 osób na miejsce... :|


liczysz z wieczorowymi? nie s±dzê. u nas bez wieczorowych by³o 130 miejsc - niedu¿a ró¿nica. ale rozumiem, ¿e Twoje uczelnie s± o niebo lepsze od UW, wiêc nie mam co porównywaæ nawet.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #66 on: 2006-07-27, 17:57:31 »
Nie, poda³am same liczby na dzienne...
Po prostu próbujê Ci u¶wiadomiæ, ¿e to nie jest tak hop siup dostaæ siê na niektóre studia...
Ty ju¿ studiujesz, wiêc wszystko jest ³atwe dla Ciebie...
A zmartwiê Ciê, ¿e na UW te¿ z³o¿y³am... i tam bardziej prawdopodobne, ¿e siê dostanê...  :roll:
...If I call will you come and will you save me?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #67 on: 2006-07-27, 20:31:26 »
nigdy nie twierdzi³am, ¿e to jest hop siup, ale je¿eli kto¶ sie uczy, to powinien byæ pewny siebie. poza tym w tym roku z³o¿y³am papiery na cztery kierunki, bo chcê studiowaæ dwa równolegle. to, ¿e studiujê, nie oznacza, ¿e to wszystko jest dla mnie ³atwe - ale przechodzi³am przez to i wiem, ¿e panika jest zbêdna. a Ty na co sk³ada³a¶ na UW?
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #68 on: 2006-07-28, 14:55:39 »
Tak, tylko w tym roku matura by³a trudniejsza...  :roll: A na ka¿dy kierunek licz± co¶ innego... Ba, na te same kierunki na ró¿nych uczelniach licz± co innego... paranoja... :/
Na UW z³o¿y³am na psychologiê i na polonistykê (zwyk³±) i na to ostatnie bêdzie chyba ³atwiej, bo jest a¿ 200 miejsc...  :roll: Ale z drugiej strony licz± tylko polski, a z niego mam najs³absze wyniki  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #69 on: 2006-07-28, 15:22:19 »
najtrudniejsza to by³a matura w naszym roczniku, bo by³a niedopracowana. a wy w tym roku macie tê ¶mieszn± amnestiê :roll: co swoj± drog± jest ¿a³osnym pomys³em, bo na uczelniê wy¿sz± i tak siê nikt nie dostanie bez zdanej matury.

a je¿eli chodzi o system rekrutacji, to jest on wyj±tkowo beznadziejny, dodatkowo zmieniany co roku. w przysz³ym roku (rekrutacja 2006/07) np.: na filologiê angielsk± maj± braæ pod uwagê punkty z dodatkowych dwóch przedmiotów poza angielskim, czyli kto¶ mo¿e sobie podciagn±æ braki histori± czy biologi± - to faktycznie kapitalny z niego anglista bêdzie  :roll:

a na polonistykê nie bêdzie ³atwo, bo tam jest mnóstwo chêtnych - uwierz mi, ¿e to jest TYLKO 200 miejsc. a jaki mia³a¶ wynik z polskiego?
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #70 on: 2006-07-28, 15:46:59 »
Quote from: Czarna
Tak, tylko w tym roku matura by³a trudniejsza...  :roll: A na ka¿dy kierunek licz± co¶ innego... Ba, na te same kierunki na ró¿nych uczelniach licz± co innego... paranoja... :/

Co¶ za co¶, albo nowa matura, albo wstêpne. Nic dziwnego, ¿e uczelnie staraj± siê za wszelk± cenê zrobiæ przesiew.

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #71 on: 2006-07-28, 16:11:59 »
Quote
najtrudniejsza to by³a matura w naszym roczniku


Tak, tak manowce Ty zawsze masz najciê¿ej...  :roll:
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #72 on: 2006-07-28, 16:50:31 »
Quote from: Lestat
Tak, tak manowce Ty zawsze masz najciê¿ej...  :roll:


nie powiedzia³am, ¿e mam najciê¿ej, to raz. dwa, chodzi³o mi o to, ¿e w naszym roczniku nowa matura pojawi³a siê po raz pierwszy, by³a niedopracowana, system kula³ - ju¿ sama organizacja sprawia³a trudno¶ci, nie mówi±c o tym, ¿e z niektórych przemdiotów poziom by³ naprawdê zawy¿ony.

przyk³ad: na maturê z fizyki by³o przeznaczone ile¶-czasu (dla zwyk³ego ucznia). wyk³adowcy z politechniki i uniwersytetu warszawskiego rozwi±zywali j± w tym samym czasie - politechnika ledwo zd±¿y³a, uniwersytet siê nie wyrobi³ z zadaniami w czasie.

to jest Twoim zdaniem ³atwa matura, tak? poza tym ja nie mówi³a personalnie o sobie, ale o ca³ym roczniku, wiêdz nie rozumiem po co siê czepiasz bez sensu.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #73 on: 2006-07-28, 16:54:30 »
Quote from: manowce
a na polonistykê nie bêdzie ³atwo, bo tam jest mnóstwo chêtnych - uwierz mi, ¿e to jest TYLKO 200 miejsc. a jaki mia³a¶ wynik z polskiego?

Wiêcej chêtnych ni¿ na psychologiê?  8)
A wynik mia³am.. za niski   :roll:
...If I call will you come and will you save me?

Lestat

  • Posts: 532
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Ludzie to s±...
Odp: Matura... i co dalej?
« Reply #74 on: 2006-07-28, 17:20:17 »
Quote
to jest Twoim zdaniem ³atwa matura, tak? poza tym ja nie mówi³a personalnie o sobie


A ja nie mówi³em, ¿e ta matura by³a ³atwa. I zawsze mi siê wydawa³o, ¿e zdania zaczyna siê od wielkich liter. Chyba ten poziom na UW nie jest a¿ tak wysoki skoro tego tam nie ucz±.
"Judge me for who I am,
Relieve me for what I am,
Remember me for what I was,
Forgive me for what I became"

 

lofty-success