Author Topic: Zwierzaki  (Read 55358 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zwierzaki
« Reply #30 on: 2006-04-10, 02:43:10 »
W domu rodzinnym mam dwa psy - ratlerkowat± kundelkê Muchê i bokserkê Herê. Mucha jest ju¿ starutka i p³ochliwa - trzêsie siê itd. Hera jak na boksera przysta³o jest weso³a i ¿ywotna. Uwielbiam tê rasê.
Mia³em te¿ kiedy¶ kotkê, ale zginê³a tragicznie :(
Dwa szczury te¿ ju¿ odesz³y do lepszego ¶wiata. Mia³em te¿ dwa bojowniki.
True Pagan Winter Crew

Soja

  • Posts: 1526
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • bad motherfucker
Odp: Zwierzaki
« Reply #31 on: 2006-04-10, 08:29:17 »
veila: ja siê ba³em psów ( pozosta³o¶æ po wypadku z dzieciñstwa ) i ¿eby siê przestaæ ich baæ  bo nie ma czego tak naprawdê kupi³em sobie jednego :) i ju¿ siê ich nie bojê. kiedy¶ je nienawidzi³em a teraz uwielbiam
minder: nie napisales czy wolisz psy czy koty ( tylko bez neutralno¶ci, "lubiê wszystkie zwierzêta" :) )
czy pan wie ile kosztuje kilogram ziemniaków?

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zwierzaki
« Reply #32 on: 2006-04-10, 10:25:02 »
To tak jakby¶ zapyta³ czy bardziej kocham mamê czy tatê. Nie umiem odpowiedzieæ na to pytanie.
True Pagan Winter Crew

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Odp: Zwierzaki
« Reply #33 on: 2006-04-10, 11:54:15 »
a ja tak. nie widzê wiêkszego problemu.
ma³o tego, uwa¿am, ¿e wiêkszo¶æ potrafi³aby odpowiedzieæ na to pytanie, ale nie wszyscy chc± siê do tego przyznaæ.

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Zwierzaki
« Reply #34 on: 2006-04-10, 12:05:49 »
Quote from: andreas
a ja tak. nie widzê wiêkszego problemu.
ma³o tego, uwa¿am, ¿e wiêkszo¶æ potrafi³aby odpowiedzieæ na to pytanie, ale nie wszyscy chc± siê do tego przyznaæ.


matko gajo rozmaita, to nie jest pytanie egzystencjalne o cel istniena cz³owieka we wszech¶wiecie, tylko debata o tym, czy kto¶ woli kota czy psa, bez przesady, nie róbmy z tego problemu dziejowego o_.

mo¿na po prostu nie sk³aniaæ siê w stronê ¿adnego ze zwierzaków, acz lubiæ futrzaka mniejszego tak samo jak wiêkszego. kropka. i guzik z pentelk±.
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Odp: Zwierzaki
« Reply #35 on: 2006-04-10, 12:33:06 »
ja te¿ nie uwa¿am, ¿eby to by³o jakie¶ egzystencjonalne pytanie. takie same jak ka¿de inne. minder móg³ u¿yæ w swoim po¶cie takiego porównania, a ja mogê sobie na ten temat napisaæ swoj± uwagê.

za czêsto ostatnio bawisz siê w moderatora. odpu¶æ sobie.

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Zwierzaki
« Reply #36 on: 2006-04-10, 13:25:17 »
Quote from: andreas
mogê sobie na ten temat napisaæ swoj± uwagê.


no w³a¶nie.

[moja wypowied¼] to by³ komentarz do dyskusji, tak samo jak Twój. niepotrzebnie siê z³o¶cisz. w moderowanie siê bawiæ nie zamierzam, bo to niewdzêczna fucha (; (chylê czo³a przed Kas)

ciasteczko na zgodê? (:

wiesz, chodzi³o mi tylko o to, ¿e to nie jest tak powa¿na sprawa, ¿eby trzeba by³o siê po której¶ stronie opowiedzieæ. mo¿na lubiæ koty i psy tak samo (: i tak w³a¶nie jest w przypadku Mindera. bo ja np.: kocham koty (:

chocia¿ mój mnie dzisiaj zasabotowa³ i postanowi³ zje¶æ mojego buta. nie tylko psy to robi±, jak siê okazuje o_.

a wiecie, ¿e mój kot aportuje?
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Odp: Zwierzaki
« Reply #37 on: 2006-04-10, 14:00:06 »
Quote from: manowce
Quote from: andreas
mogê sobie na ten temat napisaæ swoj± uwagê.


no w³a¶nie.

[moja wypowied¼] to by³ komentarz do dyskusji, tak samo jak Twój. niepotrzebnie siê z³o¶cisz. w moderowanie siê bawiæ nie zamierzam, bo to niewdzêczna fucha (; (chylê czo³a przed Kas)


nie z³oszczê siê. wyra¿am swoje zdanie. reszta w PM.

p.s. jakie ciacho?

manowce

  • Posts: 848
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • adhd
Odp: Zwierzaki
« Reply #38 on: 2006-04-10, 14:16:31 »
ja te¿ wyra¿am swoje zdanie. mo¿emy siê tak licytowaæ w nieskoñczono¶æ.

ciacho - precelki w czekoladzie. ciacha w sumie. mój kot ju¿ jedno zjad³.

w ogóle mój kot je rzeczy, których normalne koty nie jadaj±. ser ¿ó³ty, warzywa. wst±¿ki od prezentów -_-"
Twoje zdanie mnie nie interesuje. mam w³asne.

andreas

  • Posts: 238
  • Karma: +0/-0
Odp: Zwierzaki
« Reply #39 on: 2006-04-10, 14:27:55 »
Quote from: manowce
ja te¿ wyra¿am swoje zdanie. mo¿emy siê tak licytowaæ w nieskoñczono¶æ.


mam plany na wieczór.

Quote from: manowce
ciacho - precelki w czekoladzie. ciacha w sumie.


obleci.

Quote from: manowce
 w ogóle mój kot je rzeczy, których normalne koty nie jadaj±. ser ¿ó³ty, warzywa. wst±¿ki od prezentów -_-"


mój pies je koty. muhaha

Vronah

  • Posts: 4524
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • Strashna VronaH oje oje oje
Odp: Zwierzaki
« Reply #40 on: 2006-04-10, 15:33:21 »
Quote
mój pies je koty. muhaha


mój kot zapewne zjad³by psa, gdyby który¶ odwa¿y³ siê podej¶æ wystarczaj±co blisko  :twisted:
selfbanned

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Zwierzaki
« Reply #41 on: 2006-04-10, 15:41:39 »
Kot mojego kuzyna te¿ jad³ psy (i koty te¿) na ¶niadanie. Skubany nie do¶æ ¿e by³ wielki, to jeszcze nie pozwala³ sobie w kaszê dmuchaæ. Raz powali³ owczarka niemieckiego - jeden celny cio¶ pazurami po nosie i ju¿ by³o wiadomo kto rz±dzi na dzielnicy. Kuzyn zdecydowa³ siê jednak wykastrowaæ kocura i teraz szefostwo kociego gangu przechodzi z ³ap do ³ap.
True Pagan Winter Crew

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Zwierzaki
« Reply #42 on: 2006-04-10, 17:54:39 »
A ja mam od prawie roku niebieskiego bojownika imieniem Roki.

A propos pies czy kot, to nie mam preferencji ¿adnych... Nie mia³am nigdy w domu jednego ani drugiego... Mieszkam w bloku... Hmm... mia³am dwa chomiki... hmm...
Ale u babci mam psy i kotki... Generalnie bojê siê psów, jak szczekaj±... a lubiê bawiæ ma³e kotki... Poza tym jestem zimna, niedostêpna i zamkniêta w sobie  :twisted:
...If I call will you come and will you save me?

vertigo

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 1328
  • Karma: +7/-0
  • Gender: Male
Odp: Zwierzaki
« Reply #43 on: 2006-04-10, 18:24:03 »
Quote from: Czarna
Poza tym jestem zimna, niedostêpna i zamkniêta w sobie  :twisted:

My¶lê, ze powinna¶ kupiæ ¿ó³wia :)
Quote from: djdioda
Co do ¿ó³wia to przypomina mi siê kolega z wczesnej podstawówki. Opowiada³, ¿e kupili sobie z siostr± ¿ó³wia, ale pewnego dnia (jako¶ tak pó¼n± jesieni± chyba) schowa³ siê do skorupy i mimo maltretowañ i nalegañ nie chcia³ z niej wyj¶æ. I wiecie co zrobi³ szanowny mój kolega? Wyrzuci³ smacznie ¶pi±cego snem zimowym ¿ó³wika  :shock:

OMG, mia³em kiedy¶ ¿ó³wia b³otnego. Zdarza³o mu siê kimn±æ na okres do 2 tyg, ale mam nadziejê, ¿e przed zakopaniem nie udawa³ martwego  8-[

mona700

  • Posts: 180
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Zwierzaki
« Reply #44 on: 2006-04-10, 20:06:30 »
Hm niech policzê... tak! mia³am 7 chomików, ¶winkê morsk± i 6 rybek. Co do g³upkowato¶ci chomików siê nie zgodzê... MOJE by³y inteligentne  :twisted: Widocznie mam odpowiednie podej¶cie do chomików. djdioda mo¿e potwierdziæ, no chyba ¿e jest w zmowie i bêdzie mnie tutaj przekonywaæ ¿e szczury s± lepsze  :wink:

Co do wyboru kot czy pies, to wybiore kota. Mimo, i¿ nie mia³am ani pieska ani kota w domu. Kot wydaje mi siê indywidualist±, a ja ich lubiê  :mrgreen2:
Fata viam invenient