Author Topic: Uroki Twojego miasta  (Read 22822 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Toolica

  • Posts: 86
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • ekhem.
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #30 on: 2006-12-25, 14:46:33 »
uroki mojego miasta? jejku, moje miasto nie ma zadnych uroków poza paroma fajnymi osobami i mn± oczywiscie :lol:

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #31 on: 2006-12-28, 12:14:02 »
(...) najciekawsze miejsca swojego miasta. Ka¿da miejscowo¶æ ma takie miejsce - nawet Kraków :lol:
No, ostatnio robilam z wiaduktu przed dworcem, ale ostrosc jakas nie taka wyszla, bo mialam moje ulubione okulary w ktorych nie widze przez obiektyw za dobrze... Ale jak poprawie, to wrzuce (chyba, ze ktos chce niezbyt wyrazne obejrzec).
Aha, a co do ciekawych miejsc w Krakowie, to nastepnym razem wrzuce kasztanki - taka interesujaca dekoracja architektoniczna). Mrok 8) (a Kazimierz Wielki sie w grobie obraca)

A w ogole z Warszawy tez mam troche ladnych zdjec, z Parku Krolikarnia:
[1]
[2]
[3]
[4]

Od siebie z wioski mam tylko z pokoju, wiec sie nie liczy.

minder

  • Master of Disaster
  • Administrator
  • *
  • Posts: 5573
  • Karma: +13/-3
  • Gender: Male
  • Wokó³ sami lunatycy...
    • mindr.
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #32 on: 2006-12-28, 18:16:58 »
Piêkne foty. Nie przypuszcza³em, ¿e w Wawie s± tak malownicze miejsca ;)
True Pagan Winter Crew

nevaeh

  • Posts: 1198
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #33 on: 2006-12-29, 17:39:05 »
Ten w±tek nie jest do marudzenia. Ma on na celu zachêcenie ludzi do wypadu w miasto z aparatem - ¿eby spróbowaæ odnale¼æ i uwieczniæ najciekawsze miejsca swojego miasta. Ka¿da miejscowo¶æ ma takie miejsce - nawet Kraków :lol: czy Pi¼dzichów Dolny.


dobrze ju¿, nie bêdê marudziæ.a wiêc...przyje¿d¿ajcie, a obiecujê, ¿e po tym, co tu zobaczycie jeszcze szybciej st±d wyjedziecie :P 8)
...nie bêdziesz siê baæ,nic nie bêdziesz czuæ,odrodzisz siê na nowo...

"So would you kiss the sun goodbye? And give your life to never die?"

"Mówi siê, ¿e ludzie bliscy ¶mierci umieraj± zwykle o ¶wicie"
Bram Stocker

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #34 on: 2007-03-13, 20:02:47 »
Nie przypuszcza³em, ¿e w Wawie s± tak malownicze miejsca ;)
No wiesz? Pisales, ze nawet w Krakowie sa, a potem sie dziwisz, ze w Warszawie tak ladnie ;P
No dobra, obiecywalam Kasztanki :mrgreen: (tak, Krakow to piekne miasto z cudownie zdobiona architektura :P <- juz chyba pisalam wczesniej? ;))
: Styczeñ 02, 2007, 20:58:12
Odswiezam temat widokami z wiaduktu przy dworcu/cmentarzu/politechnice (ju nou)
widok na polnoc
i na poludni...owy wschod (SSE chyba)
Jeszcze mam jakies z mojego osiedla, robione zima nad ranem, ze sniegiem i latarniami, ale ona dziwne sa...

absent_friend

  • Posts: 601
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
  • friend of absynth
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #35 on: 2007-03-16, 00:19:59 »
¦liczne foty..
Od razu mi siê taka tapetka z Trains'ów Porków skojarzy³a :)
Wrzuæ te dziwne proszê 8)

 

"I don't expect I'll ever understand.. How life just trickled through my hand.."

Ogatan Szlachetny

  • Posts: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • Gagat
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #36 on: 2007-03-17, 22:58:39 »
http://www.glucholazy.info/cpg/displayimage.php?album=random&cat=3&pos=-29
moje ukochane miasto niestety nieczêsto odwiedzane przeze mnie. nie niestety nie mogê znale¼æ moich zdjêæ wiêc muszê siê posi³kowaæ  cudzymi.

Naprawdê piêkne okolice :mrgreen:

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #37 on: 2007-03-18, 00:01:50 »
Kasandra, mia³am ju¿ wcze¶niej napisaæ - ³adne zdjêcia bardzo, to pierwsze jest szczególnie niez³e :]

Ja parê tygodni temu lata³am z aparatem po Chorzowskim parku, z sesj± zdjêciow± mojej uwielbianej rze¼by (do której mam ca³± historiê wymy¶lon± ;)), ale jak siê znam wywo³am to w okolicach wakacji, bo muszê jeszcze ze 20 zdjêæ zrobiæ (dla mnie to wyczyn). Poza tym nie mam pojêcia czy cokolwiek z nich wyjdzie, bo mi ¶wiat³omierz nie dzia³a, oczywi¶cie.
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #38 on: 2007-03-18, 00:12:04 »
¦liczne foty..
Od razu mi siê taka tapetka z Trains'ów Porków skojarzy³a :)
Wrzuæ te dziwne proszê 8)
Dziekuje :)
Dziwne:
przedswid wertykalny
przedswit horyzontalny
przedswit wolajacy o statyw (w koncu wypadaloby sprawic sobie jakis...)

@Ogatan Szlachetny: szukaj dalej, bo okolice naprawde piekne :)

Kasandra, mia³am ju¿ wcze¶niej napisaæ - ³adne zdjêcia bardzo, to pierwsze jest szczególnie niez³e :]

(...)jak siê znam wywo³am to w okolicach wakacji, bo muszê jeszcze ze 20 zdjêæ zrobiæ
Dziekuje bardzo :) A jesli chodzi o wywolywanie filmow - znam to, zreszta tydzien temu zalozylam nowy i ani jednej klatki nie wykorzystalam (bo filmu szkoda marnowac, czekam na cos ladnego ;))

Weep

  • Posts: 89
  • Karma: +0/-0
  • Radioactive Toy
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #39 on: 2007-03-18, 13:14:05 »
Pogoda trochê siê poprawi to wyruszê w plener popstrykaæ trochê moj± wioskê. To miasto to po prostu raj squatów i squatersów. Mam do¶æ prymitywny, prosty aparacik, Zenita obiecano mi dopiero w maju :?, mam nadziejê, ¿e mimo to zdjêcia wyjd± fajne. Jest tu trochê opuszczonych fabryk, które nied³ugo bêd± celebrowaæ setne urodziny (Celuloza, której historia by³a kiedy¶ tematem lektóry szkolnej i czarno-bia³ego filmu), ca³kiem fajny odkryty basen, nieczynny od ponad 20 lat...no trzeba zabytkowe ruiny wypromowaæ ;)

djdioda: lektury. Pewnie siê z "którym" pomyli³o ;]
« Last Edit: 2007-03-18, 21:01:29 by djdioda »

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #40 on: 2007-05-04, 23:55:00 »
Film o ktorym wczesniej wspominalam juz jest dawno wywolany... chociaz nic olsniewajacego nie udalo sie sfotografowac, ale przynajmniej sie pobawilam.
No i mam z wioski od siebie kilka :) Widok z podjazdu mam taki (chociaz chmury nie zawsze tak ladne ;)) Reszta sie nie nadaje.

veila

  • Posts: 1994
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
  • here comes the sun
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #41 on: 2007-06-04, 20:16:11 »
Ja parê tygodni temu lata³am z aparatem po Chorzowskim parku, z sesj± zdjêciow± mojej uwielbianej rze¼by (do której mam ca³± historiê wymy¶lon± ;)), ale jak siê znam wywo³am to w okolicach wakacji, bo muszê jeszcze ze 20 zdjêæ zrobiæ (dla mnie to wyczyn). Poza tym nie mam pojêcia czy cokolwiek z nich wyjdzie, bo mi ¶wiat³omierz nie dzia³a, oczywi¶cie.

Taaak... No to wywo³a³am w okolicach wakacji, to mogem siem pochwaliæ, ³adne nie s±, ale przynajmniej udaj± ;) Kolorki zostawi³am jakie mi wskanowali mniej wiêcej, bo mi siê nie chcia³o w tym babraæ za bardzo (leñ jestem, tak).

-> Widok z okna mojego

Welcome to ¦l±ski Park Kultury i Wypoczynku :mrgreen: (Chorzowski, inaczej):

-> Zdjêcie pozuj±ce na artyzm
-> Prawie jak PKP ;]
-> Znamy tego pana... - przed planetarium, pierwszy raz go spotka³am wtedy; niestety przelecia³ mi ju¿ samolot wtedy, bo siê tak fajnie na niego gapi³.
-> Tu, tu (patrzcie, jak ona patrzy), i tu moja ukochana rze¼ba. Zwie siê 'Muzykanci', ale ja tam twierdzê, ¿e ta dziewczyna to jaka¶ arystokratka jednak. A go¶æ to wie¶niak, ona z nim uciek³a dla "wielkiej mi³o¶ci" i teraz ¿a³uje... Bo nawet graæ nie umie (nie ma fletu). Jakie to pouczaj±ce ;)



 
wszystko, co sko¶ne.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #42 on: 2007-06-14, 12:32:20 »
Nie dosc, ze uciekla dla wielkiej milosci, to jeszcze dresiarze jej flet ukradli :(
Widok z okna interesujacy (ciekawa jestem, czy jak jest jasno to tez jest taki? ;)) A w ogole to te tory sa sliczne... =) (czy mi sie kiedys jakies tory nie podobaly? :S)
: Czerwiec 04, 2007, 20:30:41
Pozegnanie z Afryka... z Krakowem, znaczy (przynajmniej na lipiec i sierpien, a potem zobacze):
czesc pierwsza "wycieczka po jakies badziewie do komputera": 1.1, 1.2, 1.3
czesc druga "koncze film tuz przed oddaniem do wywolania (tak po drodze)": 2.1, 2.2, 2.3

Czulosc filmu 400, pewnie dlatego niebo takie blade wszedzie (bom omulkiem i na kolorowej 400 jeszcze mi nie wyszlo niebo ladnie)

Kekkai

  • Mourner
  • *
  • Posts: 2189
  • Karma: +29/-2
  • Gender: Female
  • kota
    • katie's wonders
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #43 on: 2007-07-18, 18:22:43 »
U mnie urokliwe s± tego typu widoki :)
I ¶wietnych knajpek mamy od groma. O naprzyk³ad przy Dworze Artusa taka jest. Przepraszam za jako¶æ, robione komórk±.

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Odp: Uroki Twojego miasta
« Reply #44 on: 2007-10-26, 20:14:33 »
Mam troche nowych zdjec, to sie chwale:
jeszcze Krakow:
z mojej wioski:

Wyslano: 15 Pa¼dziernik 2007, 21:32:09
Zgadnijcie, jakie jest moje hobby ;P
Krakau:
(ale urok ma ;))

Warschau (na zdjeciu nie czuc nawet cwierci tego, co sie czulo na zywo...)