Author Topic: Storm Corrosion - projekt muzyczny Mikaela ze Stevenem Wilsonem  (Read 104617 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
W tym miejscu Mike i re¿yserka Jess Cope opowiadaj± o tworzeniu klipu do "Drag Ropes". Mo¿na zobaczyæ kilka zdjêæ z pracy nad nad teledyskiem.

Musze sie zgodzic z Majkiem, ze to chyba najlepszy klip ever. A przynajmniej pierwsza dziesiatka!

Also,
re¿yserka Jess Cope

 :serducho:
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
W tym miejscu Mike i re¿yserka Jess Cope opowiadaj± o tworzeniu klipu do "Drag Ropes". Mo¿na zobaczyæ kilka zdjêæ z pracy nad nad teledyskiem.

Musze sie zgodzic z Majkiem, ze to chyba najlepszy klip ever. A przynajmniej pierwsza dziesiatka!


A w tle jakies nowe nagranie Opetha czy mi sie zdaje ¿e tam Mikael zawodziswym rockowym g³osem?!
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Kto¶ s³ucha storm corrosion w blurayu?? Jak wra¿enia? Bo w sumie rozwa¿am kupno odtwarzacza ;) Bo powoli siê bêd± piêtrzyæ p³yty a odtwarzacza jak nie by³o tak ni ma :'(
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Steven Wilson na obecnej trasie solowej wykonuje fragment  Ljudet Innan.
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

Orka_Opeth

  • Posts: 398
  • Karma: +8/-0
  • Gender: Male
O matko... us³yszeæ ten utwór na ¿ywo... marzenie ;)
out of the courtyard, come back tonight, my sweet satan I see you.

Funnykris

  • Posts: 531
  • Karma: +8/-3
    • https://kchoma.bandcamp.com/
Kto¶ s³ucha storm corrosion w blurayu?? Jak wra¿enia? Bo w sumie rozwa¿am kupno odtwarzacza ;) Bo powoli siê bêd± piêtrzyæ p³yty a odtwarzacza jak nie by³o tak ni ma :'(
Wg mnie muzyka w stereo brzmi jako¶ tak pe³niej i to siê tyczy ka¿dej p³yty jak± mia³em okazjê s³uchaæ w 5.1 i stereo. Taki ma³y offtop :P Wiesz Steven Wilson potrafi naprawdê dobrze obrobiæ muzykê pod 5.1 tak¿e ja bym bra³ w ciemno :P Te¿ w³a¶nie mam t± p³ytkê BR ale nie mam odtwarzacza :P Kup sobie PS3. Jest tanie i wytrzyma³e :D
« Last Edit: 2013-03-06, 22:22:51 by Funnykris »

aibrean

  • Przyjaciel forum
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 2147
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Female
  • nr 932
Oh my, cz³owiek sobie ¿yje spokojnie, a tu nagle siê okazuje, ¿e Majk ze Stefkiem znowu co¶ razem pope³nili 0_o. Z pobie¿nego wys³uchania widzê, ¿e panowie dalej potrafi± cudownie zasmêciæ, dalej wierz± w Hammondy, psychodeliê i niestrojenie gitar ^_^. Lata mijaj±, a Stefek Wilson wci±¿ brzmi tak samo, nie wiem jak on to robi. P³ytka bardzo przyjemna jako t³o, zw³aszcza do robienia rzeczy dziwnych, no i przypomnia³a mi skutecznie za co pokocha³am niegdy¶ zarówno Opesia, jak i Porków.

A tak w ogóle to cze¶æ wszystkim :D. Cholernie dawno ju¿ mnie tu nie by³o, wiêc nie wiem, czy jeszcze mnie ktokolwiek pamiêta, ale i tak macham do Was ;).
Every day is a battle to get up
Every day I put on a smile and every day it wears off
Every day I feel like telling the same people to shut up
Oh, it's so tough to love with no love

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Oh my, cz³owiek sobie ¿yje spokojnie, a tu nagle siê okazuje...
A tak w ogóle to cze¶æ wszystkim :D. Cholernie dawno ju¿ mnie tu nie by³o, wiêc nie wiem, czy jeszcze mnie ktokolwiek pamiêta, ale i tak macham do Was ;).

Jak mi³o, ¿e zajrza³a¶ na forum. :)
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Steven Wilson na obecnej trasie solowej wykonuje fragment  Ljudet Innan.

A mi siê wydaje, i¿ jest to po prostu takie zakoñczenie wystêpu puszczone z g³o¶nika, co¶ jak DT mia³o zapisane Time i Dream is Collapsing o np. tu a póxniej siê na koncercie okaza³o ¿e to tylko taki wstêp i zakoñczenie do koncertu. Tak samo by³o na poprzedniej trasie Stevena ¿e Openerem i zakoñczeniem koncertu by³ jego song z repertuaru Bass Communion puszczony z g³o¶nika :) Ale oczywi¶cie siê mogê myliæ :)
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

In_Prog_We_Trust

  • Posts: 353
  • Karma: +16/-0
  • Gender: Male
  • Go then, there are other worlds than these.
    • Strona zespo³u na fb
Kto¶ s³ucha storm corrosion w blurayu?? Jak wra¿enia? Bo w sumie rozwa¿am kupno odtwarzacza ;) Bo powoli siê bêd± piêtrzyæ p³yty a odtwarzacza jak nie by³o tak ni ma :'(
Wg mnie muzyka w stereo brzmi jako¶ tak pe³niej i to siê tyczy ka¿dej p³yty jak± mia³em okazjê s³uchaæ w 5.1 i stereo. Taki ma³y offtop :P Wiesz Steven Wilson potrafi naprawdê dobrze obrobiæ muzykê pod 5.1 tak¿e ja bym bra³ w ciemno :P Te¿ w³a¶nie mam t± p³ytkê BR ale nie mam odtwarzacza :P Kup sobie PS3. Jest tanie i wytrzyma³e :D

No... Powiem ci ¿e ja mam tylko DVD i to jeszcze które charczy na wy¿szych tonach melotronu jednak ogólnie zawsze mia³em podobne wra¿enie co twoje... Na pewno muzyka z dwóch g³o¶ników mniej rozprasza i nie trzeba siê tak na niej skupiaæ :)

A je¶li chodzi o Blu-ray to PS3 kiedy¶ rozwa¿a³em... Ale zaraz wejdzie jakie¶ nowe czy cu¶ a drogie to i tak i gry tak samo a jam jest tylko biednym studentem! Tak¿e mysle kupiæ cos w granicach 300 stów co bêdzie wszystko odtwarzaæ ;p I pó¼niej zastanowiæ si nad kolumnami :D
P³yta mojej kapeli!

https://youtu.be/gLbKuBCYryo

Luksor

  • Mourner
  • *
  • Posts: 13349
  • Karma: +121/-2
  • Gender: Male
  • Phantom of the Opera
    • Whiteslope
Seven milestones...
Under a watching autumn eye
Contorted trees are spreading forth
The message of the wind

B³a¿ej

  • Posts: 83
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Ljudet Inann kojarzy mi siê z wyciszonym fragmentem Close to the Edge - Yes  :D

B³a¿ej

  • Posts: 83
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Wilson z Akerfeldtem zagrali na ¿ywo ,,Drag Ropes''.

Voice

  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 4942
  • Karma: +118/-1
  • Gender: Male
  • Beware of a sharp-edged weapon called human being!
Gdzie?
I had watched the snow all day.
Falling. It never lets up. All day falling.
I lifted my voice and wept out loud,
"So this is life?".

MCs, CDs & DVDs

B³a¿ej

  • Posts: 83
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Na fejsie widzia³em. Jaki¶ go¶ciu wrzuci³ filmik na grupê Opeth, gdzie w Royal Albert Hall to zagrali.

 

lofty-success