Poll

Twój pierwszy album Opeth?

Orchid
Morningrise
My Arms, Your Hearse
Still Life
Blackwater Park
Deliverance
Damnation
Ghost Reveries
Watershed
Heritage
Pale Communion

Author Topic: Twój pierwszy album Opeth?  (Read 163530 times)

0 Members i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.

Kea

  • Posts: 373
  • Karma: +0/-0
  • she-wolf
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #15 on: 2003-06-24, 16:26:02 »
Morningrise  :) a potem ju¿ posz³o z górki :)
Bogowie i diab³y nigdy nie istnieli. Istnieli za to ludzie, których w nich obrócono i uwiêziono w nadprzyrodzonych inkarnacjach.......

sulfur

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #16 on: 2003-06-24, 17:51:57 »
podobnie jak wyzej Morningrise a pozniej juz tylko fascynacja... :twisted:
"am I to bid you farewell?"

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #17 on: 2003-06-25, 20:34:06 »
Czyli wychodzi ze ja jestem "nowofalowiec" bo jako jeden z nielicznych zaczelem od Blackwater o ile dobrze przegladnelem ;) Shame on me ;)

DemonOfTheFall

  • Posts: 3
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #18 on: 2003-06-29, 14:08:32 »
Pierwsza moja plyta to BP a kawalek, ktory pierwszy uslyszalem to tytulowy...po prostu mnie zatkalo.Sluchalem wtedy sporo Katatonii i wiedzialem, ze niejaki Akerfeldt udzielal sie wokalnie na ich plytkach,wiec trzeba bylo w koncu dobrac sie do Opeth:)

psilocybe

  • Posts: 10
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #19 on: 2003-08-24, 10:43:33 »
Dwie pierwsze naraz, z przewag± dla Morningrise i smakowaniem Nectaru - ten kawa³ek mnie rozbi³, ehh gdyby tak mo¿na by³o cofn±æ czas ...
Psilocybe

...Detached from reality, in the Knowing of dreams, we know the entity of ensuing agony waits to clasp us in its cold breast in an empty room. We awake and it's true...

mystic_night

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #20 on: 2003-08-28, 21:32:43 »
Opeth poznalam dzieki mojemu chlopakowi...Zaczelam od Damnation i na razie to jest moj ulubiony album... :D
Zycze odwagi slonca,ktore,mimo nedzy i ogromu zla tego swiata,dzien po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i cieplem swych promieni... :)

Darayavahus

  • Posts: 73
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #21 on: 2003-08-30, 20:41:23 »
Quote
Opeth poznalam dzieki mojemu chlopakowi...Zaczelam od Damnation i na razie to jest moj ulubiony album...


Heheh to tak jak moja kobieta ;)) Identycznie...
Widac Damnation przemawia do plci pieknej bardziej niz pozostale albumy.

mystic_night

  • Posts: 4
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #22 on: 2003-08-30, 23:35:44 »
Tak to juz jest...Kobity sa romantyczne z natury... :P Jednak In my time of need jest utworkiem,ktory poruszyl mnie i moje serce... Kobiety do boju!!!hahahah
Zycze odwagi slonca,ktore,mimo nedzy i ogromu zla tego swiata,dzien po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i cieplem swych promieni... :)

summoner

  • Posts: 23
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #23 on: 2003-09-02, 23:17:54 »
Morningrise. Gdy uslyszalem co ci panowie wyprawiaja na akustykach to poczulem respekt. Do tej pory ta plyta najbardziej mnie rusza.
I wear a naked soul
A blank face in the streaming water...

Gomez

  • Posts: 29
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #24 on: 2003-09-03, 22:21:59 »
Najpierw mia³em okazje us³yszeæ The Drappery Falls, pó¼niej ca³y Blackwater Park, nastêpny by³ Orchid, który jako ¿e by³ zaraz po Blackwater z pocz±tku niezbyt do mnie trafi³;)
Lost are days of Spring
You sighted and let me in

Ardenno

  • Posts: 11
  • Karma: +0/-0
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #25 on: 2003-09-18, 17:48:00 »
Och, "Blackwater Park"!! Coz to byla za historia...  Otoz to byl album, na ktorym pierwszym raz spotkalem sie z.... growlem :DDD Bylo to jakies 1 -1,5 roku temu (nie pamietam jzu dokladnie) i sluchalem jeszcze wtenczas rzeczy bardziej spokojnych, a taki death metal mnei przerazil, chociaz od razu cos mnie trzymalo przy tej muzie. Podobalo mi sie i to bardzo, tylko ten vocal... W koncu pograzylem sie bardziej w gotyk i death metal, growl mi sie spodobal i tak oto pokochalem Opeth calym swym sercem :P miloscia bezgraniczna do konca zycia :DD

Anemic

  • Guest
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #26 on: 2003-09-28, 20:48:26 »
Najpierw wpad³y mi w rêce dwa albumy naraz- Morningrise i Blackwater Park ale ten pierwszy mi siê bardziej podoba³ wiêc my¶le, ¿e jednak Morningrise :D

morr

  • Guest
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #27 on: 2003-10-25, 11:33:02 »
Morningrise, na poczatku sie zdziwilem jak zobaczylem album na ktorym jest 5 kawalkow, a pozniej sie zdziwilem jeszcze bardziej jak zobaczylem ze nie ma utworu krotszego niz 10 min :)

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #28 on: 2003-11-05, 15:46:56 »
Blackwater Park dostaniêty od kole¿anki

Kas

  • Glücksbringerin
  • Global Moderathor
  • *
  • Posts: 7860
  • Karma: +43/-1
  • Gender: Female
Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #29 on: 2003-11-05, 15:47:41 »
Blackwater Park dostaniêty od kole¿anki

 

lofty-success