Poll

Twój pierwszy album Opeth?

Orchid
Morningrise
My Arms, Your Hearse
Still Life
Blackwater Park
Deliverance
Damnation
Ghost Reveries
Watershed
Heritage
Pale Communion

Author Topic: Twój pierwszy album Opeth?  (Read 164399 times)

0 Members i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.

Kaena

  • Posts: 8
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #375 on: 2010-03-08, 20:06:00 »
Hm.. Moim pierwszym przes³uchanym albumem, jak u wiêkszo¶ci osób, by³ Blackwater Park ;)
« Last Edit: 2010-03-08, 20:18:09 by Kaena »

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #376 on: 2010-03-25, 13:31:00 »
moim pierwszym kupionym - Candlelight Years  :D

grzes227

  • Posts: 233
  • Karma: +4/-0
  • Gender: Male
  • Wrecking Crew!
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #377 on: 2010-03-25, 22:40:37 »
Czyli Orchid, Morningrise i MAYH ;) mistrzostwo, mistrzostwo i MAYH, bo za nim nie przepadam ;)
In the rays of the sun I am longing for the darkness...

witchking

  • Posts: 234
  • Karma: +2/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #378 on: 2010-03-26, 13:41:56 »
a w³a¶nie a propos... z góry przepraszam za odbieganie od tematu ale kupi³em na allego ten box(Candlelight Years) i ma on postaæ jewel case'a z trzema p³ytami i ksi±¿eczk±, za to wszêdzie indziej w internecie natykam siê na digipacki... co to za wersjê kupi³em?o_O

ostry696

  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #379 on: 2010-03-30, 16:56:58 »
a właśnie a propos... z góry przepraszam za odbieganie od tematu ale kupiłem na allego ten box(Candlelight Years) i ma on postać jewel case'a z trzema płytami i książeczką, za to wszędzie indziej w internecie natykam się na digipacki... co to za wersję kupiłem?o_O

Digipack jest to wersja Japońska limitowana do 2.000 kopi. A propo wlaśnie  Candlelight Years również  mam ale mam inny prolem mianowicie na plycie MORNINGRISE brak nadruku xD Czy ktoś również tak ma ?

A pierwsza plyta była Orchid :D a niedawno kupiłem sobie własnie Box-a bo pierwsze Orchid sie styrało :P
« Last Edit: 2010-03-30, 17:00:11 by ostry696 »

lemano

  • Posts: 10
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #380 on: 2010-04-09, 21:33:17 »
Ja zacz±³em od 'Deliverance' co wówczas by³o dla mnie szokiem wrêcz nie do przej¶cia, ale siê zawzi±³em i s³ucha³em, dzisiaj jest to jedna z moich najbardziej ulubionych p³yt potem by³o 'Damnation' i ca³a reszta. P³yty ze '¶redniego okresu' od 'Still Life' do 'Damnation' lubiê najbardziej.

basia

  • Posts: 7
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Female
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #381 on: 2010-04-16, 13:50:06 »
u mnie zaczê³o siê od p³yty 'morningrise'. to by³o jak ol¶nienie, objawienie, wstrz±s. s³owami tego opisaæ nie da ;) do tej pory uwa¿am tê p³ytê za zdecydowanie najlepsz± w historii zespo³u (takiego geniuszu dotyka siê chyba tylko raz...). ona po prostu nie ma s³abych, gorszych czy nudnych momentów. ca³a jest och i ach.
pozdrawiam :)

Pablo1919

  • Posts: 1
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #382 on: 2010-08-10, 22:16:17 »
Witajcie fani Opeth. To mój pierwszy post na tym forum. Jakie¿ by³o me zdziwienie, ¿e jest polska strona o tym ¶wietnym zespole! Jestem z tego faktu niezmiernie zadowolony. Opeth pozna³em gdy kumpel da³ mi kiedy¶ p³ytkê "Still Life". My¶la³em sobie Opeth? Co to za zespó³? Pewnie jaki¶ byle jaki. Jednak bardzo siê myli³em! Ta p³yta przy jej s³uchaniu wcisnê³a mnie w fotel. Po prostu fenomenalna. Ju¿ od samego pocz±tku fenomenalny "the Moor" a pó¼niej ca³a reszta! Co¶ piêknego, od razu zakocha³em siê w tym zespole! Pó¼niej w r±czki wpad³ mi Blackwater Park, to to ju¿ by³ totalny pogrom. I tak zaczê³a sie moja przygoda z tym bandem. Dla mnie w pierwszej 5 ulubionych zespo³ów metalowych, a ja ju¿ jestem starym metalowym wyjadaczem wiêc to co¶ znaczy. Pozdrowienia dla fanów tego wspania³ego zespo³u!

Bartecki

  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #383 on: 2010-10-01, 20:05:50 »
Pierwsza...zdecydowanie Blackwater Park,ale od razu mówie, ¿e nie jest to moja ulubiona plyta. ORCHID wymiata!!! :twisted:
..you speak to me through the shadows..walking in closed rooms, using cold words..captured by the night..

:Wreath:

  • Posts: 1855
  • Karma: +45/-1
  • Gender: Male
  • grumpy forum user
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #384 on: 2010-10-01, 20:38:59 »
Pierwsza...zdecydowanie Blackwater Park,ale od razu mówie, ¿e nie jest to moja ulubiona plyta. ORCHID wymiata!!! :twisted:

tak, to prawdziwa podró¿ przez las i skrajne emocje

Czarna

  • Posts: 6433
  • Karma: +19/-0
  • Gender: Female
  • ~pani zima~
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #385 on: 2010-10-02, 14:22:48 »
Pierwsza...zdecydowanie Blackwater Park,ale od razu mówie, ¿e nie jest to moja ulubiona plyta. ORCHID wymiata!!! :twisted:
tak, to prawdziwa podró¿ przez las i skrajne emocje
:rotfl:
...If I call will you come and will you save me?

kwarnik

  • Mourner
  • *
  • Posts: 694
  • Karma: +27/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #386 on: 2010-10-02, 20:20:23 »
tak, to prawdziwa podró¿ przez las i skrajne emocje
Podró¿ przez las i skrajne emocje to ma mój kumpel, jak mu zim± drogowcy drogi do miasta nie od¶nie¿± :D

helios

  • Posts: 16
  • Karma: +1/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #387 on: 2010-10-06, 15:41:25 »
Mój pierwszy ods³uchany - Damnation w internecie, natomiast pierwsze kupione - Morningrise (reedycja) i Watershed (bez bonus tracków) ;) Po ods³uchaniu Damnation nieco siê zdziwi³em, bo spodziewa³em siê po opowie¶ciach zupe³nie innej muzyki, potem pos³ucha³em innych p³yt no i mnie wci±gnê³o (choæ Damnation te¿ lubiê, jak ka¿d± inn± p³ytê zreszt± :D)

blaise14

  • Posts: 2
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #388 on: 2011-01-09, 20:23:31 »
To mój pierwszy post na forum, wiêc wypada siê przywitaæ, tak wiêc- witam Was, mi³o¶nicy Opetha, serdecznie!
Moj± pierwsz± przes³uchan± p³yt± by³a "Damnation" i j± te¿ w pierwszej kolejno¶ci kupi³em. Pó¼niej "Watershed".

adatter

  • Posts: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gender: Male
Odp: Twój pierwszy album Opeth?
« Reply #389 on: 2011-01-23, 00:00:25 »
Jako ¿e to pierwszy post - witam wszystkich! Tak w³a¶ciwie trudno powiedzieæ od której p³ytki zacz±³em. Wiem natomiast, ¿e zanim przes³ucha³em jakikolwiek utwór, najpierw przeczyta³em o Opeth w pewnej gazecie o muzyce rockowej  :D By³em wtedy nad morzem, odciêty od jakichkolwiek ¼róde³ internetu, muzyki czy czegokolwiek. Pó¼niej zapomnia³em, ¿e po powrocie mia³em "sprawdziæ" ten zespó³. Na szczê¶cie którego¶ dnia kolega napisa³, ¿e kiedy¶ by³ to jego ulubiony zespó³, a ja przypomnia³em sobie znajomo brzmi±c± nazwê. Rêki sobie uci±æ nie dam, ale zdaje mi siê, ¿e pierwsz± piosenk± by³ Porcelain Heart, ale albumy zacz±³em badaæ od Orchid (zawsze zaczynam od pocz±tku).

 

lofty-success